biuro@baltcredit.pl | Office phone +48 22 829 91 65 | Świętokrzyska 18, III piętro, lok. 326 | PL
Pewność i bezpieczeństwo
Jesteśmy zarejestrowani w KNF
Pożyczka na zasadzie hipoteki, a
nie przywłaszczania mieszkania - tak jak w banku
Pieniądze dostępne już od pierwszego dnia prowadzenia działalności!
previous arrow
next arrow
Slider
Indywidualność

Individuality

Elastic conditions of the repayment

Possibility of the grace period in the repayment

Special offers for regular customers

Szybkość

Speed

Decision just in 48 hours

Minimum of the formality

Without BIK

Pewność

Pewność

Brak przedpłat i ukrytych kosztów

Zawarcie umowy przed notariuszem

Stały kontakt z doradcą

About us

See more
We carry out our actions all over Poland, however Balt Credit is a daughter of Estonian international corporation – AS Omega Laen. We exist over 10 years on financial market. Over this time we were constantly expanding our offer and improving its formula. All of this, to keep our services on highest level for the clients.
Start up
loan
Investment
loan
Bridge
financing
Consolidation
loan

Start up loan

Pożyczka start-up

Start ups become really popular these days and more and more young, aspiring entrepreneurs decide for this kind of business model. In Balt Credit we have a special loan for Start up, which gives you an easy way to get assets for ideas and investments.

See more

Pożyczka inwestycyjna

Pożyczka inwestycyjna

W Balt Credit posiadamy także coś specjalnie do innowacyjnych przedsiębiorców, którzy nie boją się ryzyka i pragną pomnażać swój kapitał. Pożyczka inwestycyjna pozwala pozyskać dodatkowe środki finansowe na dowolny cel. To jak zostaną wykorzystane, leży już tylko i wyłącznie w gestii pożyczkobiorcy.

Dowiedz się więcej

Finansowanie pomostowe

Finansowanie pomostowe

Mówią, że czas to pieniądz, a my wiemy o tym doskonale, dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy produkty finansowe, które wymagają minimum formalności. Jedną z nich jest pożyczka pomostowa, dzięki której można niejako przedłużyć okres spłaty innych zobowiązań.

Dowiedz się więcej

Pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka konsolidacyjna

Mówiąc najprościej jak się da pożyczka konsolidacyjna, to jeden kredyt zamiast wielu. Takie rozwiązanie zostało stworzone specjalnie z myślą o komforcie finansowym naszych klientów. Pożyczka konsolidacyjna doskonale sprawdzi się w momencie, gdy nieubłaganie zbliża się czas spłaty zobowiązań oraz wszelkiego rodzaju szybkich kredytów na małą kwotę.

Dowiedz się więcej

Uzyskaj pomoc wyborze pożyczki


Współpraca

Prowadzisz działalność związaną z finansami i chcesz rozszerzyć swoją ofertę o nowoczesny produkt finansowy skierowany do najbardziej wymagających Klientów? Zostań naszym Partnerem!

Oferujemy:

  • atrakcyjną prowizję,
  • szybkość działania – przejrzysta i skrócona do minimum procedura pożyczkowa,
  • profesjonalne wsparcie ze strony naszych Ekspertów,
  • szybkość wypłaty prowizji – otrzymasz ją zaraz po podpisaniu umowy przez Klienta.
Skontaktuj się z nami

Chętnie przedstawimy Ci szczegóły dotyczące współpracy.

Kto może korzystać z naszej oferty?

Nasza oferta jest skierowana do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz do spółek prawa handlowego. Główny warunek otrzymania pozabankowej pożyczki pod zastaw nieruchomości to posiadanie zabezpieczenia w postaci domu, mieszkania, lokalu czy każdego innego budynku (również ze wszczętą egzekucją). Warto dodać, że taka nieruchomość może być obciążona hipotekami, jak również należeć do osoby trzeciej.

Jakie nieruchomości przyjmowane są jako zabezpieczenie?

Akceptujemy mieszkania i domy usytuowane w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście oraz na przedmieściach wszystkich wspomnianych (w promieniu do 30 km). Zabezpieczeniem pożyczek pod zastaw nieruchomości mogą zostać także lokale usługowe i użytkowe.

Jaką maksymalną kwotę pożyczki mogę dostać?

Balt Credit zapewnia prywatne pożyczki hipoteczne bez bik na kwotę od 20.000 zł do 500.000 zł. Kwota pożyczki pod zastaw nieruchomości nie może przekraczać 50% wartości zabezpieczenia w postaci nieruchomości.

Czy na decyzję mają wpływ wpisy w BIG, BIK, BRKN?

Nie, negatywne wpisy w rejestrach dłużników nie są podstawą do decyzji negatywnej.

Jakie formy zabezpieczenia są stosowane?

Dla pozabankowych pożyczek pod zastaw nieruchomości Balt Credit stosuje dwie formy zabezpieczenia. Pierwsza z nich to wpis w dziale IV księgi wieczystej (hipoteka) lub w dziale II (przewłaszczenie na zabezpieczenie). W przypadku zabezpieczenia w postaci hipoteki maksymalna kwota pożyczki nie może przekraczać 30% rynkowej wartości nieruchomości, a w przypadku przewłaszczenia kwota pożyczki może sięgać do 50% jej rynkowej wartości.

Jak długo czeka się na pieniądze?

Weryfikacja wniosku o prywatną pożyczkę hipoteczną trwa maksymalnie do 2 dni roboczych, licząc od dnia złożenia kompletu dokumentów. Natomiast wypłata środków następuje w ciągu do 3 dni roboczych po podpisaniu umowy u notariusza (zazwyczaj jest to jednak dzień podpisania umowy).

Na czym polega przewłaszczenie na zabezpieczenie?

Przewłaszczenie na zabezpieczenie jest formą ograniczenia prawa rzeczowego do nieruchomości w postaci przeniesienia prawa własności nieruchomości na Balt Credit na czas trwania umowy prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości. Po spłacie długu Balt Credit zobowiązany jest do powrotnego przeniesienia własności. Gwarantuje to wpis w dziale III księgi wieczystej roszczenia o powrotne przeniesienie własności (dodatkowe zabezpieczenie dla pożyczkobiorcy). Przewłaszczenie to tylko przeniesienie własności w określonym czasie i celu.