Co zrobić, kiedy nie możemy wziąć kredytu w banku z wpisu w rejestrze BIG, BIK lub KRD?

Spis treści

Aktualności

Co zrobić, kiedy nie możemy wziąć kredytu w banku z wpisu w rejestrze BIG, BIK lub KRD?

Twoje nazwisko widnieje w rejestrze BIG, BIK lub KRD, a Ty ze względu na pandemię COVID-19 nie możesz liczyć na płynność finansową? Jeśli zmagasz się z problemami finansowymi, nie zostaniesz na lodzie. To właśnie dzięki Balt Credit możesz liczyć na uzyskanie dodatkowych środków nawet w przypadku wpisu w rejestrach dłużników. Jak wiesz, kiedy Twoje nazwisko widnieje w BIG, BIK lub KRD, nie możesz liczyć na uzyskanie kredytu w banku. Na szczęście możesz liczyć na alternatywę w postaci pożyczki hipotecznej pozabankowej. Sprawdź, co robić w tej sytuacji.

 

Wpis w rejestrze dłużników i problemy finansowe – co robić?


W przypadku wpisu do rejestru dłużników warto szukać alternatyw. To właśnie Balt Credit jest jednym z przykładów dostępnych rozwiązań, które pozwalają nam na uzyskanie dodatkowych środków nawet w trakcie bardzo wymagających sytuacji. Wpis w rejestrze dłużników nie umożliwia nam znalezienie sposobu na finansowanie naszych planów, znalezienia dodatkowych środków na rozwój firmy, czy zakup niezbędnego sprzętu. Pożyczki hipoteczne pozabankowe to skuteczne rozwiązanie, które pozwoli na zaspokojenie potrzeb przedsiębiorców i ich pracowników.

Zalety pożyczek hipotecznych pozabankowych w Balt Credit


Do największych zalet pożyczek hipotecznych pozabankowych od Balt Credit należy minimum formalności, jakie należy spełnić, aby złożyć wniosek. Drugim plusem pozostaje możliwość uzyskania środków od 30 000 PLN do nawet 1 500 000 PLN. W ten sposób możliwe jest zaspokojenie najśmielszych potrzeb biznesowych.


Skorzystaj z pożyczek hipotecznych pozabankowych już teraz!

Spis treści