O nas

Nasza oferta kierowana jest do firm (spółek oraz osób prowadzących działalność gospodarczą).

O nasNasze działania prowadzimy na terenie Polski, jednak Balt Credit to spółka-córka estońskiej międzynarodowej firmy AS Omega Laen. Na rynku finansowym funkcjonujemy już ponad 10 lat. Przez ten czas nieustannie rozszerzaliśmy ofertę i udoskonalaliśmy jej formułę, a wszystko po to, by świadczyć naszym klientom usługi jak najwyższej jakości.

Jeżeli mielibyśmy określić główny nurt naszej działalności, to zdecydowanie byłyby to pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości dla Polskich przedsiębiorców. To bardzo chętnie wybieraną formą pozyskania dodatkowych środków, z której korzystają podmioty na całym świecie. To doskonała alternatywa dla bankowego finansowania, głównie dlatego, że pożyczka pod zastaw nieruchomości opatrzona jest uproszczoną procedurą, co czyni cały proces szybszym i elastyczniejszym. Warto dodać, że pożyczki pod nieruchomość nie są wcale mniej bezpieczne. Zawiera się je przed notariuszem, co daję gwarancję zgodności z Polskim Prawem oraz pewne zabezpieczenie. Jako Balt Credit posiadamy również inne produkty finansowe takie jak pożyczka inwestycyjna, pomostowa, pożyczka na start up, konsolidacyjna, czy pożyczki po zastaw nieruchomości bez bik.

W Balt Credit każdą sprawę traktujemy indywidualnie oraz staramy się zagłębić w nią na tyle, aby dobrze ocenić wszystkie parametry i w stu procentach spełnić oczekiwania klienta. To on jest dla nas najważniejszy, dlatego możemy obiecać, że dopełniamy maksimum starań, aby każda pożyczka pod zastaw nieruchomości okazała się dobrą decyzją i przebiegała na jak najlepszych warunkach.
Nasza misja to pomaganie klientom w przekładaniu ich idei na rzeczywistość. Pragniemy, aby pożyczki pod zastaw nieruchomości, których udzielamy zapewniły środki na realizację marzeń oraz pozwalały osiągać założone cele. Mamy świadomość jak kosztowne mogą być niektóre inwestycje, dlatego robimy wszystko, aby świadczyć nasze usługi na najkorzystniejszych warunkach. Aspirujemy do miana lidera w segmencie pożyczek pozabankowych pod zastaw nieruchomości, dlatego swoim klientom zapewniamy pełen profesjonalizm oraz rzeczowe wsparcie.