Poznaj Nas: Balt Credit

Balt Credit to pasja, która przekształciła się w prężnie rozwijającą się firmę ponad 8 lat temu. Z dwóch entuzjastycznych pracowników z głowami pełnymi pomysłów, dorobiliśmy się dzisiaj pozycji jednego z dynamicznie rozwijających się kredytodawców. Nasz 10-osobowy zespół z pełnym zaangażowaniem wspiera deweloperów, start-upy i doświadczone firmy. Nasza specjalność to pożyczki pod zastaw nieruchomości, z kwotami od 50 000 do 1 000 000 PLN.

Nasza Historia: Początki Pasji

Balt Credit to odpowiedź na wyzwania przedsiębiorców pragnących zwiększyć dochodowość swojej firmy poprzez inwestycje. Wiemy, że często nie jest to możliwe ze środków własnych. Dlatego uważamy, że pożyczka inwestycyjna to często świetna szansa na realizację zyskownych projektów dla firm zorientowanych na rozwój.

Balt Credit na rynku międzynarodowym: Nasze oddziały

Estonia

Nasza obecność na międzynarodowym rynku finansowym zaczyna się od Estonii. Omega Lean As, nasza estońska spółka, cieszy się zaufaniem wielu przedsiębiorców. Przez lata, dzięki zaufaniu naszych klientów i doświadczeniu zdobytemu przez naszych pracowników, pomogliśmy znaleźć klientom najlepsze rozwiązania zarówno w sektorze finansowym, jak i nieruchomościowym.

Litwa

Kredito Garantas to nasza marka na Litwie, gdzie udzielamy kredytów gospodarczych pod zastaw nieruchomości. Naszą misją jest pomoc w realizacji pomysłów naszych klientów, oferując szeroką ofertę kredytową, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta.