Pożyczka hipoteczna Kraków

Planujesz rozwój swojej firmy i potrzebujesz dodatkowych środków? Pożyczka hipoteczna pod zastaw nieruchomości w Krakowie to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców! Nasza oferta zapewnia atrakcyjne warunki, elastyczne opcje spłaty i szybki proces decyzyjny. Dzięki naszej pożyczce możesz zainwestować w rozwój swojej działalności, zabezpieczając się nieruchomościami. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe!
Pożyczka hipoteczna Kraków

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczka hipoteczna Kraków

Przedsiębiorcy z Krakowa mają łatwy dostęp do szybkiego i elastycznego finansowania. Sprawdź, czym są pożyczki hipoteczne w Krakowie i w czym pomagają przedsiębiorcom.

Jeśli jesteś zainteresowany tematem pożyczki hipotecznej, to dobrze trafiłeś. Jest to sposób finansowania, który coraz częściej pomaga przedsiębiorcom na różnych etapach rozwoju ich firm lub z problemami finansowymi.

pożyczka hipoteczna kraków

Czy pożyczka hipoteczna to takie samo rozwiązanie jak tradycyjny kredyt gotówkowy? Jaka może być całkowita kwota pożyczki? Kto i w jakim celu może pożyczyć pieniądze? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące pożyczek pod zastaw nieruchomości znajdziesz poniżej.

Pożyczka pod hipotekę dla mieszkańców Krakowa – oferta Balt Credit

Nasza firma swoją ofertę kieruję do wszystkich grup przedsiębiorców, niezależnie od branży czy profilu działalności. Nasz cel to udzielanie finansowania, które pomoże w rozwoju, inwestycjach, czy wyjściu z dołka finansowego. Co znajdziesz w naszej ofercie?

 

Pożyczka hipoteczna Kraków dla firm

 1. Kwoty pożyczek od 30 000 do 1 000 000 zł. Taki rozkład kwot pozwoli na realizację nawet największych planów.
 2. Okres spłaty od 6 do 36 miesięcy, dzięki czemu wysokość raty będzie dostosowana do Twojej płynności finansowej.
 3. Koszt pożyczki wynoszący zaledwie 2,5% miesięcznie.
 4. Transparentność i uczciwość – udostępniamy na naszej stronie kalkulator, w którym czarno na białym sprawdzisz. jaki będzie koszt pożyczki hipotecznej dla danej kwoty i okresu spłaty.
 5. Nie zwracamy uwagi na tradycyjne, stosowane w banku wskaźniki definiujące zdolność kredytową.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Wejdź na naszą stronę i wypełnił formularz kontaktowy. Od dogodnego finansowania dzieli Cię zaledwie kilka chwil.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

 

Rodzaje pożyczek hipotecznych Kraków

Nasze pozabankowe pożyczki hipoteczne w Krakowie cechują się wysoką dostępnością dla firm na różnych etapach działalności, zarówno tych zupełnie nowych, jak i tych z wieloletnim doświadczeniem.

Dla kogo pożyczka hipoteczna Kraków?

Pożyczka dla Start-upów

To idealne rozwiązanie dla firm, które dopiero wkroczyły na rynek z zupełnie nowym, świeżym pomysłem. Pieniądze uzyskane z pożyczki będą idealnym kapitałem na zakup niezbędnych rozwiązań, które zaprocentują w przyszłości dobrymi efektami wykonywanej pracy.

Co szczególnie ważne dla nowych przedsiębiorstw, brak historii kredytowej, czy krótki czas, jaki upłynął od rejestracji firmy klientów, nie stanowią żadnej przeszkody. Finansujemy również firmy, które działają krócej niż 6 miesięcy.

Pożyczka dla jednoosobowych działalności gospodarczych

Dla działalności gospodarczych jesteśmy partnerem, który pomaga finansować bardzo zróżnicowane potrzeby. Kwota kredytu (czyli naszej pożyczki hipotecznej) zawsze jest elastyczna i pozwala na podejmowanie odważnych decyzji inwestycyjnych, rozwój posiadanej infrastruktury, czy zatrudnienie nowych pracowników.

Wystarczy złożyć wniosek i ustanowić zabezpieczenie, by po krótkiej weryfikacji móc skorzystać z naszej oferty.

Pożyczka dla spółek kapitałowych

Dzięki wysokim kwotom finansowania, jakie oferujemy, możemy udzielać pożyczek również bardzo dużym firmom, które nie chcą lub z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z ofert tradycyjnych banków.

Rozumiemy trudności z jakimi mierzą się duże spółki. Wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania kredytobiorcy jesteśmy w stanie dopasować ofertę w taki sposób, żeby pożyczka była jak najbardziej efektywnie wykorzystana.

Niezależnie od tego ile chcesz pożyczyć, jaka jest Twoja historia kredytowa i czy interesuje Cię krótszy czy dłuższy okres spłaty, nasza oferta jest dla Ciebie.

Na jaki cel może być zaciągnięta pożyczka hipoteczna?

Pieniądze z naszej pożyczki hipotecznej możesz przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki temu zyskasz niesamowitą swobodę i elastyczność, niespotykaną w wielu instytucjach finansowych.

Bezpieczne pożyczki hipoteczne Kraków

Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest Twoja firma, masz szansę otrzymać pożyczkę, a uzyskane w ten sposób pieniądze przyniosą Ci realne korzyści. Jakie mogą być przykładowe cele?

 • Inwestycje w rozwój działalności. Zakup nowoczesnych technologii lub sprzętu, który zwiększy efektywność pracy.
 • Otwarcie nowej filii Twojej firmy lub zwiększenie produkcji.
 • Dla przedsiębiorców borykających się z trudnościami finansowymi, pożyczka hipoteczna może pomóc odzyskać stabilność finansową, ponieważ dzięki niej możliwa będzie spłata długów.
 • Kampanie marketingowe i inwestycja w skuteczne działania reklamowe, które pozwolą Ci przyciągnąć nowych klientów.
 • Inwestycja w szkolenia i rozwój zespołu, co przełoży się na zwiększenie jakości usług świadczonych przez Twoją firmę.

Niezależnie od Twojej sytuacji, możliwości są nieograniczone. Weź pożyczkę w Balt Credit i zrealizuj swój cel.

Kto może zaciągnąć pożyczkę hipoteczną w Krakowie?

W naszej firmie umożliwiamy uzyskanie finansowania każdej firmie, która jest zainteresowana tego typu kredytem (pożyczką hipoteczną).

Pożyczka hipoteczna Kraków dla zadłużonych

Pożyczkę może otrzymać:

 • każda firma, która szuka alternatywnego sposobu na pozyskanie dodatkowych pieniędzy,
 • firmy z dowolnym stażem – finansujemy nawet zupełnie nowe działalności,
 • firmy z długami, które nie mają możliwości uzyskania kredytu hipotecznego czy gotówkowego w banku,
 • przedsiębiorstwa z negatywnymi wpisami do popularnych rejestrach, typu BIK.

Szukasz wygodnej pożyczki bez dodatkowej prowizji, która będzie dostosowana do Twojej sytuacji? Skontaktuj się z nami!

Przedmioty zabezpieczenia pożyczek hipotecznych

Żeby otrzymać pożyczkę hipoteczną w Krakowie musisz dysponować nieruchomością, która będzie mogła stanowić zabezpieczenie (konieczne jest ustanowienie hipoteki na nieruchomości).

Pożyczki pod neiruchomość

Zabezpieczeniem może być mieszkanie, dom, czy też działka. Tak naprawdę każdą swoją nieruchomość możesz obciążyć hipoteką. Pożyczkobiorca nie musi być właścicielem nieruchomości – warunkiem uzyskania pożyczki jest wtedy jedynie posiadanie zgody na wykorzystanie nieruchomości od jej właściciela. Co ważne, pożyczkę możesz zabezpieczyć więcej niż jedną nieruchomością.

Nie musisz martwić się o profesjonalne wyceny, czy skomplikowane analizy. Z naszej strony, żeby ocenić nieruchomość, potrzebujemy numer księgi wieczystej i zdjęcia nieruchomości. Resztą zajmiemy się sami.

Czy kwota pożyczki jest zależna od wartości nieruchomości?

Kwota pożyczki jest zależna od nieruchomości, która będzie jej zabezpieczeniem. Jak to działa w praktyce? Im więcej jest warta Twoja nieruchomość, tym więcej pieniędzy będziesz mógł pożyczyć.

Masz wątpliwości jak to działa? Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie, a wszystko Ci wyjaśnimy.

Pożyczka hipoteczna w procesie online

Aspektem wyróżniającym nasze pożyczki jest fakt, że cały proces odbywa się całkowicie online. Inaczej niż banki, nie wymagamy Twojej obecności (czasami kilka razy) w placówce. Dzięki temu oszczędzasz czas i możesz zająć się sprawami ważniejszymi dla Twojej firmy.

Złożenie wniosku następuje przez internet. Niezbędne dokumenty również dostarczasz nam w tej samej formie.

Złóż wniosek o pożyczkę w naszej firmie i przekonaj się, że uzyskanie elastycznego finansowania może być naprawdę proste.

Proces oceny zdolności kredytowej przy pożyczkach hipotecznych

W przypadku pożyczek pod zastaw nieruchomości, oferowanym przedsiębiorcom z Krakowa, proces weryfikacji zdolności kredytowej jest dużo bardziej elastyczny, niż ma to miejsce w bankach. Dzięki temu możliwe jest udzielanie finansowania również przedsiębiorcom w trudnej sytuacji finansowej.

Jak to dokładnie działa?

 1. Nie oceniamy wpisów w rejestrach takich jak Biuro Informacji Kredytowej.
 2. Sprawdzamy tylko Twój aktualny dochód i zdolność do bieżącej spłaty zobowiązania.
 3. Wymagamy tylko minimum niezbędnych dokumentów.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

 

Pożyczka hipoteczna, a zadłużenie w innych instytucjach

Jeśli jako klient masz długi, z reguły będziesz miał problem z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Wtedy właśnie idealnym rozwiązaniem są pożyczki hipoteczne.

Historia spłaty Twoich poprzednich zobowiązań nie jest dla nas najważniejsza. Rozumiemy, że jako przedsiębiorca mogłeś napotkać różne trudności. Nie chcemy, żebyś nieustannie dźwigał tego konsekwencje – wprost przeciwnie, chcemy udzielić Ci finansowania, żeby umożliwić Ci wyjście z trudnej sytuacji.

Chcesz spłacić swoje zadłużenie i posiadać tylko jedną ratę, którą będziesz w stanie spłacać? Poznaj nasze pożyczki i zobacz, jak mogą Ci pomóc.

Wkład własny przy pożyczce hipotecznej

Biorąc pożyczkę hipoteczną w Krakowie pod zastaw domu mieszkania czy działki nie musisz posiadać wkładu własnego. Wysokość pożyczki, jaką będziemy w stanie Ci zaoferować, jest zależna tylko od wartości nieruchomości, którą zabezpieczysz naszą pożyczkę.

Czym różni się pożyczka hipoteczna od kredytu hipotecznego?

Pożyczka hipoteczna i kredyt hipoteczny to co do zasady dwa różne narzędzia finansowe.

 • W przypadku pożyczki, inaczej niż przy kredycie hipotecznym, pieniądze mogą być wykorzystane na dowolny cel. W przypadku kredytu hipotecznego całkowita kwota kredytu musi być przeznaczona na zakup nieruchomości.
 • Kredyt mieszkaniowy to rozwiązanie oferowane na bardzo długi okres spłaty, wynoszący nawet 30 lat. W takim okresie czasu oprocentowanie zmienne może często wzrastać, w skutek czego zmienia się również rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Przez to nie jesteś w stanie założyć ile będziesz miał do spłaty za kilka lat.
 • Pożyczki hipoteczne Kraków oferowane są przez instytucje pozabankowe.

Uzyskaj szybkie finansowanie z Balt Credit

Masz dość nieskutecznego starania się o uzyskanie kredytów? Skorzystaj z pożyczek hipotecznych od Balt Credit, które wykorzystasz zgodnie z wybranym przez Ciebie przeznaczeniem. Nasi eksperci finansowi są do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci rozwiązać problemy Twojej firmy, z jakimi aktualnie się mierzysz.

Potrzebujesz szybko zastrzyku gotówki? Nie wahaj się dłużej. W przypadku naszej firmy masz gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać i skorzystać z naszych usług.

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: