Pożyczka inwestycyjna dla firm i osób fizycznych

Chyba każdy przedsiębiorca znalazł się przynajmniej raz w sytuacji, gdy stanął wobec możliwości zwiększenia dochodowości swojej firmy pod warunkiem dokonania inwestycji. Najlepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy byłoby, gdyby mógł on pokryć koszty inwestycji ze środków własnych, jednak na podstawie rynku inwestycji można stwierdzić, że rzadko jest to możliwe. W podobnej sytuacji może znaleźć się osoba fizyczna, pozostająca na samozatrudnieniu. Dla niej pożyczka inwestycyjna to często nadzieja na lepszą przyszłość.

 

Czym jest pożyczka inwestycyjna?

Pożyczka inwestycyjna jest jednym z instrumentów finansowych umożliwiających pozyskanie przez przedsiębiorcę lub osobę fizyczną środków na przeprowadzenie inwestycji, która może stanowić m.in:

 

Pożyczka inwestycyjna w funduszu pożyczkowym Balt Credit

Naszą ofertę kierujemy do tych przedsiębiorców, którzy odważnie patrzą w przyszłość nie obawiając się ryzyka. Pożyczka inwestycyjna jaką udostępniamy, w przeciwieństwie do wielu innych instytucji, może zostać przeznaczona na dowolny cel. W naszej instytucji pożyczkowej stosujemy proste rozwiązania, do nich zaliczamy pożyczki pod zastaw nieruchomości. Inwestor otrzymuje pożyczkę inwestycyjną na zakup nieruchomości, która staje się automatycznie zabezpieczeniem pożyczki. Dzięki temu, w przypadku nieruchomości nowej, pożyczka inwestycyjna może stanowić nawet 70% bieżącej wartości rynkowej lokalu.
Aby rozpocząć starania o pożyczkę inwestycyjną wystarczy, bezpośrednio z naszej strony, wysłać online wypełniony wniosek. Natychmiast po jego otrzymaniu kontaktujemy się z klientem i kontynuujemy wspólnie proces pozyskiwania pożyczki. Warunki pozyskania pożyczki są następujące:

 

Czy warto skorzystać z możliwości pożyczki inwestycyjnej?

Najważniejszą zaletą pożyczki inwestycyjnej jest tworzenie możliwości rozwoju dla pożyczkobiorcy; przedsiębiorcy lub osoby fizycznej. Warunek powodzenia przedsięwzięcia jest właściwie tylko jeden: trafna ocena celu i możliwości. Jeżeli zostanie on spełniony, wszystko przemawia wówczas za podjęciem takiego ryzyka i decyzją o finalizacji umowy. Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości, również te powstałe w wyniku samej pożyczki, to popularny na całym świecie sposób pozyskiwania dodatkowych środków na rozwój firmy. Dobrze opracowane procedury, o uproszczonym charakterze czynią cały proces szybkim i elastycznym. Dla każdego przedsiębiorcy ważnym jest fakt, że tego rodzaju pożyczki może otrzymać zarówno firma funkcjonująca na rynku od wielu lat jak i tak, która pojawiła się na nim niedawno. Jedynym ograniczeniem może być wysokość przyznanej kwoty.