Pożyczka Konsolidacyjna - Bar Kanapkowy

Życie często zaskakuje nas swoją nieprzewidywalnością. Bywa, że nagle, zupełnie

nieoczekiwanie musimy zmierzyć się z bardzo trudną sytuacją. Wymaga to od nas stalowych

nerwów, spokoju, ale zwykle również konkretnych środków pieniężnych.

W takiej sytuacji znalazł się Darek. Darek był młodszym z dwójki rodzeństwa

i w przeciwieństwie do swojego starszego brata Sławka, nie był zbyt bystry, nie udało mu się skończyć studiów, prowadził jedynie mały bar kanapkowy. Jednak bardzo nie podobała mu się wizja, w której jego standard życia byłby dużo niższy od jego brata. Dlatego też Darek zdecydował się na szybkie pożyczki inwestycyjne na firmę. Zapewniły mu one zastrzyk gotówki na rozwój biznesu, niestety bez dobrego biznesplanu w efekcie nie przynosiły spodziewanych zysków, a zadłużenie Darka rosło z miesiąca na miesiąc.

Otóż pewnego dnia jego starszy brat uległ wypadkowi samochodowemu. Sławek przeżył, lecz ze względu na poniesione obrażenia musiał zrezygnować ze swojej dobrze płatnej pracy. W obliczu takiej tragedii. Darek chciał pomóc starszemu bratu, jednak zaciągnięte wcześniej pożyczki wiązały mu ręce. Na szczęście Darek trafił na ofertę Balt Credit. Podczas spotkania wykwalifikowany doradca pomógł wybrać najlepszą ofertę, dopasowaną do możliwości finansowych Darka. Uzyskał pożyczkę pod zabezpieczenie baru jaki posiadał otrzymał kwotę 230 000 złotych potrzebną na rozwój interesu, którą otrzymał na konto już po 48 godzinach! Tym razem jednak – aby nie przetracić kolejnych pieniędzy – zaprosił do współpracy

swojego brata, który był specjalistą od marketingu. Pieniądze przeznaczyli na spłatę zobowiązań firmowych Darka oraz działania promujące wspólny biznes braci. Dzięki temu bar Darka i Sławka wkrótce zaczął przynosić zyski a Darkowi udało się spłacić zobowiązania.

 

Kwota pożyczki : 230 000 złotych 

Prowizja: 21%

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : był bar kanapkowy Katowicach ( ponad 300 000 mieszkańców) 

Okres pożyczki: 5 miesięcy