Firma Remontowa w Łodzi

Rozwój firmy jest ważny, jednak nie warto tracić przy nim głowy i wpędzać się w spirale długów, bo gdy się spostrzeżemy, może być już za późno. 

W takiej sytuacji znalazł się Olaf prowadzący na terenie Łodzi firmę remontową. Motywowany ciągłą chęcią do polepszenia wydajności swojej firmy nieustannie brał małe kredyty inwestycyjne, na coraz to nowe narzędzia, których część była w rzeczywistości zbędna. Skończył się na tym, że sumaryczna kwota rat, które miał do spłacenia przerastała możliwości jego i jego firmy. Przestał sobie radzić ze spłatą. 

Gdy szukał rozwiązania, znajomy polecił mu Balt Credit, z którego pomocy kiedyś skorzystał. Zobowiązania Olafa zostały bardzo szybko skonsolidowane w jedno, poprzez pożyczkę na kwotę 90 000 złotych. Pieniądze znalazły się na jego koncie w ciągu zaledwie 2 dni od podpisania umowy przed notariuszem. Pożyczka nie generowała nowych wpisów do BIK-u, więc był spokojny o przyszły rozwój firmy. Zabezpieczeniem stało się mieszkanie Olafa, które otrzymało nowy wpis w IV dziale księgi wieczystej. Rata, którą trzeba było płacić znacząco spadła i była dopasowana do możliwości Olafa i jego firmy.

 

Kwota pożyczki : 90 000 złotych 

Prowizja: 20 %

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : mieszkanie w Łodzi   ( ponad 696 000 mieszkańców) 

Okres pożyczki: 9 miesięcy