Pożyczka pod hipotekę

Spis treści

Pożyczki pod hipotekę bez BIK

Częstym problemem osób potrzebujących dużej ilości pieniędzy lub borykających się z długami jest niemożność udzielenia im wsparcia przez bank. Rozwiązaniem są oferowane przez nas, łatwe do uzyskania pożyczki pod hipotekę bez BIK. Są udzielane nawet tym, którzy nie posiadają odpowiedniej historii kredytowej, gdyż ich zabezpieczeniem jest hipoteka nieruchomości, co potwierdza wprowadzenie odpowiedniego wpisu w pierwszej pozycji księgi wieczystej. Otrzymasz ją niezależnie od niskich dochodów czy niepewnej płynności finansowej firmy.

Pozabankowe pożyczki hipoteczne

Należy zaznaczyć, że pozabankowe pożyczki hipoteczne bez weryfikacji w BIK są produktami bezpiecznymi i w pełni legalnymi. Samo ustanowienie zabezpieczenia w postaci hipoteki jest obostrzone odpowiednimi przepisami wchodzącymi w skład Ustawy o Kredycie Hipotecznym z marca 2017 r. Nie ma też obaw o przejęcie majątku, jeżeli zobowiązanie będzie spłacane terminowo i zgodnie z podpisaną umową pożyczkową.

Warto pamiętać, iż po opłaceniu wszelkich należności, wynikających z ustaleń pomiędzy Klientem a wierzycielem, wcześniejszy wpis w księdze wieczystej jest wykreślany na życzenie klienta, a sama hipoteka domu uwolniana od obciążeń finansowych. Nie ma możliwości zajęcia majątku, jeżeli pozabankowa pożyczka hipoteczna pod nieruchomość jest spłacana sumiennie.

Dzięki temu, że nie jesteśmy weryfikowani w Biurze Informacji Kredytowej, taki produkt pożyczkowy jest dużo prostszy w uzyskaniu, niż kredyt pod hipotekę mieszkania, który wymaga od kredytobiorcy przejścia żmudnych procedur i przedstawienia obszernej dokumentacji, co nie tylko utrudnia proces, lecz również znacznie go wydłuża. Często również niewystarczająca zdolność finansowa przekreśla możliwość zaciągnięcia zobowiązania.

Czym jest hipoteka?

Pojęciem tym określa się wpis zamieszczany w IV dziale Księgi Wieczystej danej nieruchomości, który ma na celu zabezpieczenie interesów wierzyciela. Jeśli właściciel np. działki weźmie pożyczkę pod jej hipotekę, niejako umożliwi udzielającemu finansowania m.in. jej zbycie w celu zaspokojenia potrzeb finansowych. Dotyczy to sytuacji, w której pożyczkobiorca przestanie wywiązywać się ze swoich zobowiązań względem pożyczkodawcy. Oczywiście druga ze stron może skorzystać z tej opcji dopiero po podjęciu odpowiednich kroków prawnych.

Co jednak bardzo istotne, powyższy wpis gwarantuje użytkownikowi nieruchomości swobodę w dysponowaniu nią. Jeśli w związku z np. pożyczką ma ustanowioną hipotekę i zostanie sprzedana, wierzyciel może domagać się zaspokojenia swoich potrzeb finansowych od nowego właściciela.

Dlaczego warto wziąć u nas pożyczkę pod hipotekę?

W wielu sytuacjach instytucje i banki odmawiają osobom potrzebującym wsparcia pożyczenia jakichkolwiek pieniędzy ze względu na zbyt wysokie ryzyko albo znaczne zadłużenie. Dlatego często ratunkiem jest pożyczka pod hipotekę. Dlaczego warto wziąć ją właśnie u nas?

 • Nie sprawdzamy Twojej historii w oficjalnych bazach BIG, ERIF, BIK oraz KRD. Dla nas najważniejsza jest rozmowa z Tobą i wartość zabezpieczenia hipotecznego.

 • Nasza oferta stanowi korzystną alternatywę dla klasycznych kredytów dostępnych w bankach i u pośredników.

 • Sama umowa może być zawierana standardowo na 12 miesięcy wraz z możliwością karencji.

 • Nie pobieramy żadnych opłat czy prowizji za rozpatrzenie wniosku i przygotowanie umowy o pożyczkę.

 • Uproszczony proces decyzyjny sprawia, że informację o przyznaniu Ci pieniędzy otrzymasz nawet tego samego dnia, a gotówka trafi wprost na Twoje konto, zaraz po podpisaniu umowy przed notariuszem.

 • Przy wartościowych nieruchomościach kwota pożyczki pod hipotekę może wynieść nawet milion złotych.

Nasza elastyczna oferta pozwala na uzyskanie środków na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, który może dotyczyć zarówno spraw materialnych, jak i zaległości w składkach. Niezależnie od Twojej sytuacji, przyznaną Ci sumę możesz przeznaczyć m.in. na:

 • spłatę zobowiązań komorniczych,

 • zapłatę zaległości wobec kontrahentów,

 • uregulowanie długów,

 • inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa

 • zakup lub remont nieruchomości.

Nie ma dla nas znaczenia, kim jesteś i czym są spowodowane Twoje problemy. Pomożemy Ci również, jeżeli potrzebujesz pieniędzy na pensje dla pracowników, a brak środków na nie jest spowodowany częstym zjawiskiem zatorów płatniczych, do którego przyczyniają się nierzetelni i nieuczciwi kontrahenci.

Jak otrzymać pożyczkę pod zastaw mieszkania bez BIK?

Szybka pożyczka hipoteczna bez BIK może być udzielona pod zastaw mieszkania, bez konieczności przygotowywania dodatkowej dokumentacji i zaświadczeń. Praktycznie jedyną rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest posiadanie nieruchomości. Jeśli nie ciąży na niej żaden kredyt hipoteczny to możesz uzyskać wyższą ilość środków. W szczególnych przypadkach możemy Cię poprosić o przedstawienie informacji na temat zarobków i rodzaju umów lub prowadzonej działalności.

Tym samym korzystając z naszej oferty, możesz szybko uzyskać środki niezbędne do finansowania firmy, w tym np. inwestycji w jej rozwój. Pamiętaj, że pożyczki pod hipoteki mają charakter indywidualny. Zawsze wnikliwie analizujemy potrzeby Klientów, precyzyjnie dopasowując do nich proponowane produkty pożyczkowe.

Czym oprócz mieszkania inne nieruchomości także mogą być zabezpieczeniem dla pożyczki?

Wspomniane wcześniej mieszkania to tylko przykład nieruchomości, które akceptujemy jako zabezpieczenie produktu pożyczkowego. Mogą być zarówno własnościowe, jak i spółdzielcze, niezależnie do rodzaju budynku, w jakim się znajdują. Oprócz tego udzielamy pożyczek pod hipotekę działki (np. budowlanej), dowolnego lokalu użytkowego lub komercyjnego czy domu jednorodzinnego.

Znaczenie ma natomiast lokalizacja nieruchomości, która powinna znajdować się w mieście lub na przyległych do niego terenach. W pierwszym przypadku miejscowość musi mieć minimum 40000 mieszkańców, a w drugim powyżej 100 tysięcy. Z ograniczenia tego wyjęte są jedynie obszary zabudowane o dużym znaczeniu turystycznym. Jeśli chcesz upewnić się, czy posiadane przez Ciebie budynki, lokale lub działki mogą być zabezpieczeniem pożyczki pod hipotekę, skontaktuj się z naszym doradcą.

Korzystnie oprocentowana pożyczka pod hipotekę nieruchomości

Znajdująca się w naszej ofercie, korzystna pożyczka pod hipotekę nieruchomości pozwala na uzyskanie dużej gotówki przy minimum formalności, na podstawie weryfikacji dochodów i zabezpieczenia hipotecznego, czyli odpowiedniego zapisu w księdze wieczystej. Zapraszamy do kontaktu z nami osoby zainteresowane otrzymaniem pieniędzy.

Spis treści