Pożyczka pod zastaw hipoteki

Potrzebujesz szybkiego wsparcia finansowego dla swojej firmy? Pożyczka pod zastaw hipoteki to idealne rozwiązanie! Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj dostęp do środków od 30 000 zł do 10 000 000 zł na elastycznych warunkach. Oferujemy szybki proces aplikacji, przejrzyste zasady oraz wsparcie ekspertów na każdym etapie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz funduszy na rozwój, spłatę zobowiązań czy nowe inwestycje, nasza pożyczka pod zastaw nieruchomości pomoże Ci osiągnąć cele. Sprawdź, jak łatwo uzyskać finansowanie w Balt Credit!
Pożyczka pod zastaw hipoteki

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczka pod zastaw hipoteki | Sprawdź jak wybrać najlepszą!

Potrzebujesz pieniędzy dla swojej firmy? Pożyczka pod zastaw hipoteki dostarczy Ci niezbędnych środków na rozwój. Uzyskasz je szybko i bez zbędnych formalności.

Balt Credit - najlepsze pożyczki pozabankowe

Twoja firma potrzebuje zastrzyku gotówki, a udzielenie kredytu hipotecznego przez banki jest poza Twoim zasięgiem? Wykorzystaj posiadaną nieruchomość i zdobądź pieniądze dzięki pożyczkom hipotecznym. Otrzymasz pieniądze pod zastaw mieszkania, domu lub innej nieruchomości, a Twoja firma będzie mogła prężnie się rozwijać. Sprawdź sam jak to działa.

Pożyczka pod zastaw hipoteki – poznaj naszą ofertę

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która od lat pomaga przedsiębiorcom w różnych sytuacjach uzyskać niezbędne pieniądze. Czym wyróżnia się nasza pożyczka?

Ile można pożyczyć w Balt Credit?

 1. Pożyczamy od 30 000 zł do nawet 10 000 000 zł. Dzięki takim kwotom możesz sfinansować nawet najbardziej odważne pomysły.
 2. Okres kredytowania, czyli czas na spłatę pożyczki wynosi od 6 do 36 miesięcy. Dzięki elastyczności w tej kwestii możesz dostosować ratę do swoich rzeczywistych możliwości finansowych.
 3. Całkowity koszt naszych pożyczek nie przekracza 2,5% miesięcznie. Dodatkowo wszystkie koszty są jasno i precyzyjnie przedstawiane przed zawarciem umowy.
 4. Udzielamy pożyczek wszystkim typom działalności. Od jednoosobowych działalności gospodarczych, przez Start-Upy, aż po spółki kapitałowe.

Poznaj szczegółowo naszą ofertę i skorzystaj z atrakcyjnych opcji finansowania.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Co to jest pożyczka hipoteczna?

Pożyczka hipoteczna to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci na szybki dostęp do finansowania, dzięki nieruchomości, jaką posiadasz. To właśnie ta nieruchomość stanowić będzie zabezpieczenie kredytu (pożyczki hipotecznej). Możesz pożyczyć pieniądze pod zastaw mieszkania własnościowego, pod zastaw mieszkania rodziców (jeśli tylko pozyskasz ich zgodę), domu lub lokalu usługowego. Finalna kwota pożyczki zależy od wartości nieruchomości.

pożyczka pod zastaw hipoteki

Istotną cechą takiego finansowania jest fakt, że pieniądze z pożyczki gotówkowej możesz przeznaczyć na dowolny cel. W przypadku standardowego kredytu hipotecznego jesteś zobligowany do zakupu nieruchomości. Przy pożyczkach hipotecznych nie masz żadnych ograniczeń.

Chcesz zaciągnąć pożyczkę hipoteczną? Skorzystaj z naszego doświadczenia i zyskaj gwarancję jakości.

Ile i na jakich warunkach można pożyczyć?

Na rynku możesz znaleźć wiele ofert pożyczek pod zastaw. Finalne warunki zależą jednak od oferty konkretnej firmy.

W naszej firmie minimalna kwota pożyczki to 30 000 zł, a maksymalna kwota kredytu (tj. pożyczki hipotecznej) może wynieść aż 10 000 000 zł. To wszystko rozkładamy na okres kredytowania od 6 do 36 miesięcy. Cały proces opiera się o sprawdzanie Twojej zdolności do spłaty zobowiązania, w oparciu o dokumenty potwierdzające Twój dochód i przedstawiające stan nieruchomości.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

Jakiego zabezpieczenia wymaga pożyczka pod zastaw nieruchomości?

Co może stanowić zabezpieczenie kredytu w przypadku pożyczek hipotecznych? Tak naprawdę każda nieruchomość, której jesteś właścicielem. Pamiętaj jednak, że możesz też pożyczyć pieniądze pod zastaw nieruchomości należącej do innej osoby, jeśli tylko posiadasz zgodę właściciela.

Co może być zabezpieczeniem pożyczki w Balt Credit?

Co jeszcze musisz wiedzieć w kwestii nieruchomości? Pamiętaj, że dla Twojego bezpieczeństwa warto mieć ubezpieczenie nieruchomości. Niezależnie od kwestii związanych z zabezpieczeniem pożyczki, dobre ubezpieczenie da Ci gwarancję, że w razie problemów spłata zobowiązania będzie zagwarantowana.

Pieniądze pod zastaw mieszkania

To najpopularniejsza forma zabezpieczenia, zarówno w przypadku pożyczek pod zastaw jak i tradycyjnego kredytu hipotecznego. W ten sposób możesz wygodnie wykorzystać nieruchomość z której korzystasz na co dzień i uzyskać pieniądze dla swojej firmy.

Pożyczka pod zastaw domu

Dom, podobnie jak mieszkanie, również jest bardzo często wykorzystywany jako zabezpieczenie kredytu lub pożyczki. Jeśli zdecydujesz się zaciągnąć pożyczkę hipoteczną pod zastaw domu, masz szansę na bardzo wysoką kwotę pożyczki, dzięki wartości jaką ma Twój dom.

Pieniądze pod zastaw działki budowlanej

Jeśli posiadasz działkę lub ktoś z Twojego otoczenia posiada i pozwoli Ci z niej skorzystać, to również możesz pożyczyć pieniądze. Kwota finansowania będzie zależała od wartości działki. W przypadku tego typu nieruchomości, w procesie wnioskowania może Ci być potrzebny wypis z rejestru gruntów. Nie musisz się jednak niczym przejmować, ponieważ cały proces i kwestie wyceny nieruchomości będą obsługiwane przez naszych doświadczonych pracowników.

Pożyczka pod zastaw lokalu usługowego

Wiele firm posiada lokale usługowe, w których prowadzi swoją działalność gospodarczą. To również wygodna opcja na zabezpieczenie pożyczki i uzyskanie niezbędnych pieniędzy. Będziemy potrzebowali jedynie numer księgi wieczystej i zdjęcia lokalu, żeby móc ocenić jego stan i wartość. Tylko krótki proces weryfikacyjny dzieli Cię od pieniędzy, które mogą pomóc Twojej firmie dalej się rozwijać.

Kto może uzyskać pożyczkę hipoteczną?

 1. Każda pełnoletnia osoba, która prowadzi działalność gospodarczą.
 2. Firmy z krótkim stażem, które dopiero zaczynają i są nowe na rynku.
 3. Star-Upy, które wprowadzają na rynek nowe, innowacyjne produkty i usługi.
 4. Firmy o każdym rodzaju księgowości. Nie ważne czy to KPIR, czy karta podatkowa.
 5. Wszystkie spółki kapitałowe.
 6. Przedsiębiorcy z długami i bez zdolności kredytowej.

Pożyczki pod zastaw hipoteki dla wszystkich przedsiębiorców

Zastanawiasz się czy nasza oferta jest dla Ciebie? Zajrzyj na naszą stronę i zobacz sam!

Czy uzyskanie pożyczki hipotecznej bez zdolności kredytowej jest możliwe?

Chcesz wziąć kredyt hipoteczny, ale masz za słabą zdolność kredytową? W naszej ofercie znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Pożyczki Balt Credit bez zdolności kredytowej

W przypadku pożyczek hipotecznych Twoja przeszłość i brak zdolności kredytowej nie muszą być przeszkodą. Wszystko dzięki elastycznemu procesowi oceny Twojej zdolności do spłaty. Sprawdzimy Twój dochód i zweryfikujemy czy będziesz w stanie regulować zobowiązanie.

Dzięki takiemu podejściu szansę na finansowanie mają:

 • osoby bez historii kredytowej,
 • przedsiębiorcy z długami w innych instytucjach,
 • firmy ze zbyt niskim dochodem, żeby otrzymać kredyt hipoteczny w banku,
 • osoby mające wysokie zobowiązania, które obniżają zdolność kredytową.

Mierzyłeś się z trudnościami w przeszłości i nie możesz skorzystać z ofert banków? U nas nie uzależniamy decyzji kredytowej od tradycyjnej zdolności kredytowej. Przekonaj się jak to działa!

Pożyczka pod zastaw bez BIK

Żeby uzyskać kredyt hipoteczny musisz pozytywnie przejść przez weryfikację w popularnych bazach dłużników, takich jak np. BIK. Wiele firm przez problemy, które miały miejsce jakiś czas temu, nie może uzyskać finansowania.

W naszej firmie rozumiemy, że w przeszłości raty kredytu mogły sprawiać Ci trudność i wpadłeś w spiralę zadłużenia. Właśnie dlatego weryfikując Twój wniosek nie sprawdzamy wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Złóż wniosek i sprawdź, co możemy zaoferować Tobie.

Jak wygląda proces wnioskowania o pożyczkę pod zastaw?

Proces udzielenia pożyczki w naszej firmie jest ograniczony do minimum formalności i składa się z 4 prostych kroków.

Pożyczka pod zastaw hipoteki - proces wnioskowania

 

 1. Ocena wniosku i wycena nieruchomościNa tym etapie zapoznamy się z informacjami, jakie zamieściłeś w złożonym wniosku. Wykonamy też precyzyjną wycenę nieruchomości, która będzie zabezpieczeniem i będzie gwarantowała spłatę zobowiązania. Potrzebny nam będzie numer księgi wieczystej oraz szczegóły dotyczące przedmiotu zabezpieczenia, jak lokalizacja i powierzchnia. Pamiętaj, że ustanowienie hipoteki to niezbędny element żeby dostać pożyczkę. Możesz być właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości, albo uzyskać zgodę właściciela na jej wykorzystanie.
 2. Decyzja wstępna.Po weryfikacji i ocenie nieruchomości wydamy decyzje wstępna, która będzie zawierała proponowane warunki finansowania. Wysokość pożyczki będzie zależała od wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Tu mogą być potrzebne dodatkowe dokumenty, niezbędne żebyśmy mogli przedstawić ostateczną decyzję kredytową.
 3. Decyzja ostateczna.Jeśli zaakceptujesz proponowane przez nas warunki i nadal będziesz zainteresowany naszą pożyczką hipoteczną oraz dostarczysz niezbędne dokumenty, wydamy decyzje ostateczną. Na tym etapie ustalone są finalne warunki finansowania. Do podpisania umowy będą potrzebne jeszcze dodatkowe dokumenty, żeby dopełnić wszystkich formalności.
 4. Podpisanie umowy.To etap, który finalizuje całą transakcję. Po podpisaniu umowy przez obie strony przelewamy Ci pieniędzy. Zazwyczaj wysyłane są one tego samego lub następnego dnia. Każdorazowo informujemy o zrealizowaniu przelewu.

Jak długo czeka się na decyzje w sprawie pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Ze względu na to, że nasz proces ogranicza się do minimum formalności, decyzja kredytowa (w sprawie pożyczki) wydawana jest bardzo szybko. Średni czas oczekiwania to 5 dni roboczych.

Czym się różnią pożyczka hipoteczna i kredyt hipoteczny?

Pożyczka gotówkowa i kredyt hipoteczny to co do zasady dwa różne produkty. Poniżej przedstawiamy podstawowe różnice.

Kredyt hipoteczny

Produkt oferowany przez tradycyjne banki. Cel finansowania to zakup nieruchomości – co istotne, tylko na to można przeznaczyć całkowitą kwota kredytu. Zanim otrzymasz decyzję pozytywną w sprawie kredytu i zawrzesz umowę kredytową, musisz przejść proces weryfikacyjny, w tym pozytywną weryfikację w bazach zadłużonych.

Jest to wieloletnie zobowiązanie. Finansowania udziela się nawet na kilkanaście lat, co ma plusy, ale wiąże się też z pewnym ryzykiem. Przez tak długi okres kredytowania oprocentowanie może odnotowywać skoki, przez co zmieniać się będzie rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą zmiany w wysokości Twojej raty.

Pożyczka hipoteczna

Pożyczki pod zastaw hipoteki są udzielane przez instytucje pozabankowe. Całkowita kwota otrzymanej pożyczki może być przeznaczona na dowolny cel. Maksymalny okres kredytowania przy pożyczkach w naszej firmie to 36 miesięcy, okres spłaty może być jednak krótszy, w zależności od Twoich potrzeb.

Dużym atutem jest elastyczność pożyczek hipotecznych i możliwość finansowania również osób zadłużonych i bez zdolności kredytowej.

Jesteś zainteresowany złożeniem wniosku o pożyczkę hipoteczną? Skorzystaj z oferty naszej firmy.

Pożyczka pod zastaw hipoteki w Balt Credit | Złóż wniosek online!

Pożyczka pod zastaw hipoteki szybko, bez zbędnych formalności i bez wkładu własnego. Brzmi jak coś niemożliwego? W naszej firmie to jednak realne dla wszystkich osób z własną firmą lub działalnością gospodarczą!

Jesteśmy na rynku wiele lat, słuchamy głosów naszych klientów i wiemy czego potrzebują przedsiębiorcy. Szyjemy oferty na miarę ich potrzeb i możliwości. Niezależnie od tego jakie są Twoje cele, chcemy zaoferować Ci pomoc, która pomoże Twojej firmie dalej się rozwijać.

Poznaj bliżej naszą ofertę, złóż wniosek i rozpocznijmy owocną współpracę!

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: