Długoletni biznes w Ciechocinku zagrożony upadkiem z powodu Sars Covid- 19

Epidemiczne zamknięcie ust niektórym branżom może być katastrofalne w skutkach. Właściciele obiektów gastronomicznych, hoteli, pensjonatów, kin, teatrów już liczą straty, bojąc się o swoją przyszłość. Rząd ma w tym temacie swoje rozwiązania, czy wystarczające? – sami oceńcie. Banki mają swoje zasady przyznawania kredytów, niekiedy dość rygorystyczne.

I teraz wyobraźcie sobie, kto zainteresuje się takim Panem Ryszardem , który od 30 lat prowadzi mały, ale popularny i pięknie zlokalizowany punkt gastronomiczny w znanym, sanatoryjnym kurorcie Ciechocinku. Ten punkt każdego roku przyciągał tysiące klientów, którzy w nim odpoczywali, rozmawiali, cieszyli się życiem. Kto mu pomoże? Kiedy już kolejny miesiąc w tym roku traci 80, a nawet 100 % obrotu? Nie ma klientów, nie ma gości sanatorium, a on, żeby przetrwać musi jakoś związać koniec z końcem. Taki Ryszard przychodzi do Was, zaglądacie w jego biznesową historię i okazuje się, że widzicie same problemy. 

Jako remedium na takie sytuacje stworzyliśmy ofertę produktów finansowania pozabankowego Balt Credit. Doradzając klientom, warto pamiętać, że są rozwiązania, które mogą pomóc w sytuacji pozornie bez wyjścia. Na przykład: pożyczka pomostowa pod zabezpieczenie hipoteczne.

Przypomnimy jej kilka atutów:

proste zasady jej udzielania

szybki czas pozyskania dodatkowego finansowania

elastyczne podejście do wpisów do baz BIK czy KRD

oprocentowanie w skali roku wynosi 7,2%,

możliwość ustanowienia raty odsetkowej

wypłata środków zaraz po podpisaniu umowy przed notariuszem

 

 

Kwota pożyczki : 200 000 złotych 

Prowizja: 15%

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : Lokal gastronomiczny w Ciechocinku ( miejscowość turystyczna) 

Okres pożyczki: 6 miesięcy