Nowoczesna aplikacja dla właścicieli czworonogów

Codziennie masa świetnych pomysłów trafia do śmietnika, brak pieniędzy bardzo często podcina skrzydła.

Uniknąć tego udało się Konradowi. Ale po kolei. Konrad miał psa Wiktora, pewnego dnia Konrad spostrzegł, że pies nie czuje się dobrze. Jako odpowiedzialny właściciel czworonoga szybko udał się z nim do weterynarza. Okazało się, że pies jest poważnie chory, aby go uratować potrzebny był zabieg za ponad tysiąc złotych. Niestety Konrad nie miał takich pieniędzy i jego czworonożny przyjaciel wkrótce potem zmarł. Przez następne kilka dni Konrad wyglądał jak wrak człowieka, nie mógł się pozbierać po stracie pupila. Ciągle czytał na temat choroby i tego jak się ją leczy, podczas przeglądania natrafił na pakiety medyczne dla zwierząt. Okazało się, że działają one od dawna sukcesywnie na zachodzie. Uznał, że coś takiego potrzebne jest w Polsce, nie chciał, żeby ktoś musiał z takiego samego powodu przechodzić śmierć czworonoga.

Fundusz działa na zasadzie comiesięcznego wpłacania abonamentu, który daje możliwość przeprowadzania drobnych zabiegów w zaprzyjaźnionych gabinetach weterynarii i w razie poważnej choroby pokrywa część lub całość kosztów leczenia. Pomysł był dobry i sprawdzony w wielu krajach zachodnich, więc była pewność, że zadziała. Niestety pojawiły się trudności. Żaden bank mimo wymagania ton papierów nie udzielił Konradowi pożyczki, zasłaniając się brakiem wiarygodności.

W końcu Konrad natrafił w Internecie na Balt Credit. Od razu dostał profesjonalne porady od doradcy i przy zdecydowanie mniejszej niż w bankach ilości dokumentów otrzymał pożyczkę pod zastaw biura. Pieniądze w ciągu 72 znalazły się na jego koncie. Wydał je na sprzęt biurowy, który umożliwił łatwe obsługiwanie klientów i sprawne zdobywanie partnerów, część pieniędzy przeznaczył na aplikację internetową dla klientów i weterynarzy, a część na obsługę prawną, konsultację i tworzenie regulaminów.

 

Kwota pożyczki : 250 000 złotych 

Prowizja: 19%

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : mieszkanie we Wrocławiu (liczba mieszkańców 642 000)

Okres pożyczki: 12 miesięcy