POŻYCZKA START-UP

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojego Start-upu?

Kroki do uzyskania pożyczki

Postanowiłeś postawić wszystko na jedną kartę i wchodzisz na rynek ze swoim innowacyjnym produktem, ale brakuje Ci kapitału? Pożyczka Start Up od Balt Credit może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Poczucie niezależności, możliwość realizacji swoich pomysłów oraz tworzenie czegoś od podstaw – to tylko kilka z wielu powodów, dla których wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy. Zanim jednak marzenia zamienią się w rzeczywistość, każdy Start Up potrzebuje fundamentów, a jednym z nich są pieniądze na rozruch.

Jeśli właśnie uruchamiasz własny Start Up i szukasz źródeł finansowania, to jesteś w dobrym miejscu! Zobacz, dlaczego pozabankowa pożyczka Start Up może Ci pomóc i jakie są korzyści takiego rozwiązania.

Podstawowe założenia pożyczki dla Start Up-ów

Pożyczka dla Start Upów to specjalnie skonstruowany produkt dedykowany młodym, nowatorskim przedsiębiorcom otwierającym działalność gospodarczą, którzy wprowadzają na rynek innowacyjne produkty lub usługi. Jest to doskonałe narzędzie finansowe, które umożliwia szybkie pozyskanie funduszy na unikalne okazje inwestycyjne, wspierając dobrze rokujące inicjatywy.

Jest to produkt dedykowany przedsiębiorcom również we wczesnej fazie rozwoju, ponieważ można się o niego ubiegać już od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Pożyczka dla Start Up-ów została stworzona, aby wykreować dla nowych firm szansę na lepszy start.

Pożyczka Start Up - dla kogo?

Pożyczka Start Up skierowana jest do szerokiego kręgu przedsiębiorców, którzy szukają alternatywnych źródeł finansowania na początkowym etapie rozwoju swoich firm i interesuje ich wsparcie inwestycyjne.

Pożyczka Start-up może być dla Ciebie, gdy:

Bank odmówił udzielenia kredytu ze względu na krótki staż Twojej firmy.

Masz zaległości w rejestrach dłużników, ZUS lub US.

Działasz w branży, która została wykluczona przez banki z powodu wpływu COVID-19.

Nie spełniasz wymagań kredytowych banku.

Jesteś zainteresowany działalnością inwestycyjną, ale brakuje Ci pieniędzy.

Na jakich warunkach udzielana jest pożyczka?

Pożyczka Start Up to Twoja szansa na rozwój. Na jakich warunkach jest udzielana?

Wysoka kwota pożyczki, o jaką możesz wnioskować - od 50 000 zł do nawet 1 000 000 zł.

Pożyczka udzielana jest na podstawie analizy ryzyka, bez weryfikacji w rejestrach BIK, BIG czy KRD.

Możliwość ustanowienia zastawu na majątku własnym firmy (mieszkanie, dom, lokal usługowy).

Formalności uproszczone do niezbędnego minimum.

Elastyczny czas trwania umowy - maksymalny okres spłaty to nawet 120 miesięcy, jeśli tylko będziesz regulował swoje zobowiązanie terminowo.

Pożyczka dedykowana jest projektom start-upowym już od pierwszego dnia istnienia firmy.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojego Start-upu?

Popularne cele pożyczki Start Up

Oferta pożyczek Start Up dedykowana jest przedsiębiorcom, którzy wprowadzają na rynek nowoczesny produkt lub usługę. Na co możesz wykorzystać pieniądze?

Finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych
Pożyczka Start-upowa jest nieocenionym wsparciem dla przedsiębiorców, którzy chcą zrealizować inwestycje dotyczące ich alternatywnego produktu lub usługi. Dzięki elastycznym warunkom finansowania, młodzi przedsiębiorcy mogą szybko pozyskać środki niezbędne do realizacji swoich projektów, co daje im szansę na dynamiczny rozwój swojego biznesu.

Bez względu na to, czy jest to rozwój instalacji produkcyjnych, zainwestowanie w nowoczesne maszyny czy rozwiązania dedykowane do wytworzenia ulepszonych produktów, pożyczka Start Up będzie idealnym rozwiązaniem.

Masz fajny pomysł i chcesz w niego zainwestować? Nie wahaj się dłużej! Weź szybką pożyczkę pod zastaw nieruchomości i rozwiń skrzydła.
1
Działania związane z dalszą ekspansją przedsiębiorstwa na nowe rynki
Rozwój sprzedaży produktów to też często ekspansja na nowe, np. zagraniczne rynki.

Pożyczka Start Up od Balt Credit umożliwia inwestowanie w nowe inicjatywy, zarówno marketingowe, jak i logistyczne, związane z wejściem na nowe rynki.

Dzięki wysokim kwotom finansowania zdecydowanie zwiększasz szanse, że Twoje wejście na nowe rynki przyniesie spektakularny sukces.
2
Rozwój infrastruktury i technologii
Zależy Ci na rozwoju infrastruktury i technologii w Twojej firmie? Tutaj też z pomocą może przyjść pożyczka dla start-upów.

Inwestycje w nowoczesne technologie to nie tylko kwestia dążenia do efektywności operacyjnej, ale również szansa na podniesienie jakości oferowanych usług. Projekty realizowane w tym obszarze mają na celu nieustanne podnoszenie poprzeczki, dostosowując się do standardów najlepszych dostępnych technik w branży.

Inwestycje dotyczące stosowania nowoczesnych technologii są strategicznym ruchem, który umożliwia adaptację do dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego.
3
Finansowanie kampanii marketingowych
Nie ma sukcesu bez reklamy. Nic zatem dziwnego, że na finansowanie kampanii marketingowych młode start-upy przeznaczają niemałe pieniądze.

W czasach, gdzie handel elektroniczny zdecydowanie dominuje, finansowanie kampanii marketingowych nabiera nowego znaczenia. To nie tylko kwestia zdobycia widoczności w gąszczu konkurencji. To także wykreowania unikatowej tożsamości marki, przyciągając uwagę klientów w realnym i w wirtualnym świecie.
4

Pożyczka startup - zalety

W czym tkwi potencjał pożyczki Start Up? Minimum procedur, maksimum możliwości. Zobacz sam.

Szybkie finansowanie.

Dzięki szybkiej decyzji otrzymasz pieniądze w ciągu kilku dni, eliminując zbędne opóźnienia w realizacji planów rozwojowych.

Minimum formalności.

Przy minimalnych procedurach otrzymasz gotówkę, którą dowolnie przeznaczysz na rozwój firmy, spełniając swoje cele biznesowe.

Szybsze wprowadzenie na rynek.

Uzyskane środki umożliwią szybsze wprowadzenie Twoich produktów lub usług na rynek, dając Twojej firmie przewagę startową.

Skuteczny rozwój
biznesu.

Inwestycja w rozwój firmy za pomocą Pożyczki Start Up, to szybka droga na szczyt.

Jak możesz uzyskać pożyczkę na Start Up?

W Balt Credit wniosek o pożyczkę na Start Up złożysz w wygodnej formie online. Cały proces jest szybki i komfortowy, żebyś nie musiał tracić swojego cennego czasu. Rozpatrzenie wniosku jest całkowicie bezpłatne.

Po złożeniu wniosku potrzebne Ci będą dokumenty, ale nie martw się – tylko niezbędne minimum. Co będzie potrzebne? Numer Księgi Wieczystej nieruchomości oraz zdjęcia poglądowe nieruchomości, które pozwolą ocenić jej lokalizację i stan techniczny. Pamiętaj także o dokumentach finansowych, które mają potwierdzić, że pożyczka będzie spłacana bez większych problemów.

Ostatni etap, po pozytywnej decyzji, to ustanowienie zabezpieczenia w postaci wpisu hipoteki w dziale IV Księgi Wieczystej, podobnie jak w bankach. Pamiętaj jednak, że cały czas pozostajesz właścicielem nieruchomości i nie musisz się obawiać jej sprzedaży.

Pożyczka Start Up od Balt Credit

Odkryj nasze konkurencyjne parametry pożyczki i zacznij realizować swoje cele biznesowe.

Masz pomysł na unikalny produkt lub usługę? Pomożemy Ci go wcielić w życie!

Dzięki naszej elastycznej pożyczce Start Up zyskasz pieniądze niezbędne do prężnego wzrostu Twojego Start-upu. Szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

 

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojego Start-upu?