Pożyczki hipoteczne pozabankowe Wrocław

Potrzebujesz środków na rozwój swojej działalności? Pożyczki hipoteczne pozabankowe we Wrocławiu mogą być idealnym rozwiązaniem! Dowiedz się, jak skorzystać z tej alternatywy finansowej i uzyskać potrzebne środki na atrakcyjnych warunkach. Sprawdź, dlaczego warto rozważyć tę opcję i jakie korzyści przynosi współpraca z instytucjami pozabankowymi.
pożyczki hipoteczne pozabankowe wrocław

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczki hipoteczne pozabankowe Wrocław

Przedsiębiorcy z Wrocławia nie muszą się już martwić o finansowanie swojej działalności! Proste pożyczki hipoteczne pozabankowe we Wrocławiu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom firm.

Rozważasz uzyskanie pożyczki hipotecznej? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Pożyczki hipoteczne to bardzo popularne rozwiązanie, które umożliwi Ci uzyskanie wysokich kwot finansowania pod zastaw mieszkania, domu lub innej nieruchomości z Wrocławia lub okolic.

Pożyczki hipoteczne pozabankowe Wrocław

Niezależnie od tego czy potrzebujesz większej gotówki, czy chcesz spłacić swoje inne zobowiązania, masz możliwość uzyskania tej innowacyjnej pożyczki. Warunki uzyskania są elastyczne i dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Masz wątpliwości? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje na temat takich pożyczek, które będą odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania.

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości we Wrocławiu – oferta Balt Credit

Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego lub dodatkowej gotówki i jesteś właścicielem nieruchomości we Wrocławiu lub jakimkolwiek innym miejscu, możesz ubiegać się o pożyczkę hipoteczną w naszej firmie.

Pożyczki hipoteczne pozabankowe Wrocław - oferta Balt Credit

Co znajdziesz w ofercie?

 1. Atrakcyjne kwoty finansowania – od 30 000 do 1 000 000 zł.
 2. Okres spłaty wynoszący do 36 miesięcy.
 3. Konkurencyjnie niski koszt pożyczki w porównaniu do innych instytucji pozabankowych – zaledwie 2,5% miesięcznie.
 4. Finansowanie nawet w przypadku braku zdolności kredytowej.
 5. Pożyczki dostępne zarówno dla firm nowych, jak i tych istniejących od wielu lat.

Szczegółowy opis naszej oferty dla poszczególnych rodzajów działalności oraz wygodny kalkulator, który pozwoli Ci wyliczyć koszty pożyczki, znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

 

Pożyczki hipoteczne pozabankowe we Wrocławiu udzielane w wygodnej formie online

W naszej firmie chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że w dobie cyfryzacji proces uzyskania pożyczki hipotecznej nie może wiązać się z przesadną biurokracją i godzinami spędzonymi za biurkiem z doradcą.

Proces udzielania pożyczki 100% online

To właśnie dlatego dla przedsiębiorców starających się o pożyczkę w naszej firmie udostępniamy proces całkowicie online! Wniosek o pożyczkę złożysz przez internet, w zaciszu własnego biura czy domu. Oddzwonimy i przeprowadzimy Cię przez całą procedurę.

Co jeszcze warto wiedzieć? U nas masz gwarantowane minimum formalności i elastyczny proces oceny zdolności kredytowej. Będziemy chcieli sprawdzić Twoją sytuację finansową, bez weryfikacji w popularnych bazach, które są sprawdzane podczas ubiegania się o kredyt w bankach.

Chcesz uzyskać pieniądze szybko i wygodnie? Skorzystaj z naszej oferty!

Dla kogo są pożyczki hipoteczne?

Nasze pożyczki przeznaczone są dla przedsiębiorców, którzy w danym momencie szukają wygodnego i szybkiego sposobu na uzyskanie pieniędzy. Kto dokładnie może skorzystać z naszej oferty?

 • Nowi gracze na rynku, czyli przedsiębiorcy, którzy dopiero wystartowali i mają problem z uzyskaniem finansowania oferowanego przez banki lub inne instytucje pozabankowe.
 • Firmy z doświadczeniem, istniejące na rynku od lat, które potrzebują pieniędzy na dalszy rozwój.
 • Przedsiębiorcy posiadający bardzo niską zdolność kredytową. Dla nas to żadna przeszkoda, dzięki elastycznym warunkom weryfikacyjnym.
 • Osoby, które chcą kupić nieruchomość, a nie mogą lub nie chcą uzyskać tradycyjnego kredytu hipotecznego.
 • Osoby z negatywnymi wpisami w Biurze Informacji Kredytowej czy innych popularnych rejestrach.
 • Firmy mierzące się z wieloletnim okresem spłaty innych zobowiązań, które chcą spłacić istniejące zadłużenia i posiadać jedną, przejrzystą pożyczkę.

Nasze pożyczki nie są ograniczone branżą czy rodzajem działalności. Wystarczy, że posiadasz nieruchomość, która będzie mogła być zabezpieczeniem pożyczki i już możesz złożyć wniosek o udzielenie finansowania w naszej firmie.

Kiedy warto skorzystać z pożyczki hipotecznej?

Zawsze kiedy Ty i Twoja firma potrzebujecie pieniędzy. Niezależnie od tego czy chcesz wnioskować o wysoką kwotę, bo interesuje Cię znaczący wpływ gotówki, czy potrzebujesz tylko niewielkiego wsparcia finansowego – nasze pożyczki będą dla Ciebie.

Nasza misja i cel to wspieranie przedsiębiorców z Wrocławia na różnych etapach ich działalności. Problemy finansowe? Chęć rozwoju? Nagła inwestycja? Z nami zrealizujesz wszystkie swoje plany!

Skorzystaj z naszych usług i zobacz, jak łatwe może być zawarcie umowy i uzyskanie finansowania.

Na jaki cel przedsiębiorcy z Wrocławia mogą przeznaczyć pożyczkę hipoteczną pozabankową?

Pożyczka hipoteczna jest produktem finansowym, który w żaden sposób Cię nie ogranicza. Oznacza to, że pieniądze, jakie od nas pożyczysz, możesz przeznaczyć na dowolny cel.

W czym pożyczki zabezpieczone hipoteką mogą Ci pomóc?

 • Rozwój i inwestycje. Pożyczone pieniądze możesz przeznaczyć np. na zakup sprzętu do firmy, czy rozwinięcie posiadanej infrastruktury, żeby pracować jeszcze wydajniej.
 • Marketing i reklamy. Pozyskanie nowych klientów? To idealny powód, dla którego możesz wziąć pożyczkę hipoteczną. Na takiej inwestycji nigdy nie stracisz!
 • Utworzenie nowych miejsc pracy. W końcu firma to ludzie! A jeśli zyskujesz nowych pracowników, to znaczy, że się rozwijasz. Kibicujemy Ci i chcemy Ci pomóc na Twojej drodze do sukcesu.
 • Spłata zobowiązań. Jeśli jesteś w trakcie trwania umowy w innej instytucji i masz trudności ze spłatą, nasza pożyczka może Ci pomóc w uregulowaniu zaległości.

To tylko przykładowe cele, na które możesz wykorzystać pieniądze z naszych pożyczek. Cokolwiek potrzebne jest Twojej firmie – z nami możesz to osiągnąć.

Jak wziąć pożyczkę hipoteczną zabezpieczoną nieruchomością we Wrocławiu?

Rozpatrzenie wniosku, który wygodnie złożysz przez internet to tylko kilka szybkich kroków. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji z pieniędzy będziesz mógł korzystać już w ciągu kilku dni!

Czas oczekiwania na pozytywną decyzję - 5 dni roboczych

 1. Wstępna analiza. Określimy Twoje potrzeby i oczekiwania. Sprawdzimy wstępnie Twoją sytuacje finansową.
 2. Wstępna decyzja. Po pierwszej ocenie wydamy wstępną decyzję i zaproponujemy Ci finansowanie. Poprosimy też o kilka niezbędnych dokumentów.
 3. Decyzja ostateczna. Po weryfikacji otrzymanych od Ciebie danych przekażemy Ci decyzję ostateczną.
 4. Zawarcie umowy. Ostatni krok to podpisanie umowy i wypłata pieniędzy na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Jakie dokumenty są niezbędne do uzyskania pożyczki hipotecznej pozabankowej we Wrocławiu?

Pożyczki w naszej firmie nie wymagają skomplikowanych formalności. Nie oczekujemy żadnych niestandardowych informacji i dokumentów. Interesuje nas tylko Twoja aktualna sytuacja i nieruchomość, będąca przedmiotem zabezpieczenia. Co będziesz musiał przygotować?

 • Numer księgi wieczystej nieruchomości, która stanowiła będzie zabezpieczenie.
 • Podstawowe dokumenty dochodowe, jak np. KPiR, wyciągi z rachunków

Pamiętaj, że w Balt Credit do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie. Wszystkie informacje na temat niezbędnych dokumentów będą Ci przekazywane na bieżąco przez naszych ekspetów.

Na co zwracać uwagę przy braniu pożyczki hipotecznej?

Pożyczki hipoteczne to zobowiązanie, które jest nieco inne niż znane powszechnie kredyty hipoteczne. Korzystając z takiej pożyczki, warto pamiętać o kilku podstawowych rzeczach.

 1. Oprocentowanie – to bardzo istotny wyznacznik przyszłych kosztów pożyczki. Zwróć na nie uwagę, żeby ocenić, czy będziesz w stanie bez problemów spłacać zobowiązanie.
 2. Dostępne kwoty pożyczki – sprawdź czy zakres oferowanych kwot jest odpowiedni do Twoich potrzeb.
 3. Rzetelna firma – zweryfikuj jak oceniane są usługi firmy, z której chcesz skorzystać przez jej klientów. To najlepsza rekomendacja i wyznacznik, czy warto inwestować w taką współpracę.

A jeśli szukasz wiarygodnego partnera biznesowego, skorzystaj z usług Balt Credit.

Czy mieszkańcy Wrocławia mogą wziąć pożyczkę hipoteczną posiadając negatywną historię kredytową?

Negatywna historia kredytowa sprawia, że kredyt hipoteczny czy kredyt gotówkowy są poza Twoim zasięgiem, nawet jeśli zabezpieczeniem kredytu ma być nieruchomość? U nas nie spotkasz takich problemów! Nawet jeśli w przeszłości napotkałeś problemy ze spłatą w przeszłości i Twoja historia kredytowa na tym ucierpiała, u nas ciągle masz szanse na otrzymanie niezbędnej pożyczki.

Pożyczki hipoteczne pozabankowe Wrocław bez BIK

Jak to działa? My nie sprawdzamy bankowego rejestru klientów niesolidnych, wpisów w BIK, czy innych popularnych baz. Dzięki elastycznym kryteriom weryfikacyjnym możemy umożliwić Ci staranie się o finansowanie, nawet jeśli mierzysz się z trudną sytuacją finansową.

W naszej firmie nie szukamy problemów, a rozwiązań. Chcemy pomagać nie tylko dobrze funkcjonującym firmom, ale też tym z problemami. Skorzystaj z naszej oferty i odzyskaj panowanie nad swoją sytuacją finansową.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Balt Credit?

Firmy pożyczkowe konkurują między sobą ofertami – dlaczego powinieneś wybrać nas?

Nasza firma to wiele lat doświadczenia w branży, dzięki czemu możemy gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Pożyczki bez dodatkowych opłat, transparentne warunki zawieranych umów, elastyczne warunki finansowania. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w naszej firmie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą pożyczką hipoteczną, złóż wniosek i rozwijaj swoją firmę z naszą pomocą!

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

 

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: