Pożyczki pod hipotekę

Marzysz o realizacji swoich planów, ale brakuje Ci funduszy? Pożyczka pod hipotekę może być idealnym rozwiązaniem! Dowiedz się, jak dzięki temu finansowemu narzędziu możesz zdobyć niezbędne środki, zabezpieczając je nieruchomością. Odkryj, jakie korzyści niesie za sobą pożyczka pod hipotekę, jak wygląda proces aplikacji oraz na co zwrócić uwagę, aby podjąć najlepszą decyzję.
Pożyczka pod zastaw

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczki pod hipotekę

Szukasz innowacyjnego sposobu na uzyskanie finansowania dla Twojej firmy? Sprawdź ofertę pożyczki pod hipotekę w Balt Credit!

Popularne, bezpieczne i pewne rozwiązanie – tym są właśnie prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości. To prosty sposób na zdobycie pieniędzy potrzebnych do rozwoju Twojej działalności. Pożyczka hipoteczna to idealne rozwiązanie, kiedy zależy Ci na czasie, masz kiepską zdolność kredytową lub standardowe, bankowe kredyty są poza Twoim zasięgiem.

Poniżej znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o pożyczkach hipotecznych. Sprawdź sam, dlaczego warto zainteresować się tym rozwiązaniem.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

 

Czym są pożyczki pod hipotekę?

Pożyczka hipoteczna to rodzaj finansowania, udzielanego poza sektorem bankowym. To opcja na uzyskanie nawet dużych pieniędzy, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki elastycznemu procesowi weryfikacji wniosków pożyczki pod zastaw są dostępne dla dużo szerszego grona klientów, niż w przypadku kredytów oferowanych przez banki.

Pożyczki pod hipotekę

Pożyczki pod zastaw nieruchomości – oferta Balt Credit

W ofercie naszej firmy posiadamy pożyczki dla firm na różnym etapie działalności. Od świeżo otwartych start-upów, po rozwinięte, wieloletnie przedsiębiorstwa.

Pożyczki pod hipotekę - ile można pożyczyć?

Masz długi? Ciągnie się za Tobą trudna historia kredytowa? Dla nas to żadna przeszkoda. Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie?

 1. Minimalna kwota pożyczki 30 000 zł.
 2. Maksymalna kwota kredytu (pożyczki) 1 000 000 zł.
 3. Okres kredytowania od 6 do nawet 36 miesięcy.
 4. Konkurencyjne oprocentowanie – 12,5% w skali roku.
 5. Zabezpieczenie kredytu (pożyczki hipotecznej) to ustanowienie hipoteki na nieruchomości.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowy opis oferty, wraz z wygodnym kalkulatorem, który pomoże Ci oszacować koszt pożyczki.

Jak uzyskać pożyczkę hipoteczną?

Jeśli interesuje Cię otrzymanie pożyczki gotówkowej, skorzystaj z usług naszej firmy. Możesz liczyć na szybki, wygodny i elastyczny proces wnioskowania. Uzyskanie pożyczki w naszej firmie to tylko kilka niezbędnych etapów.

 1. Złożenie wniosku w dogodnej formie online.
 2. Dostarczenie wymaganych dokumentów dotyczących dochodów i nieruchomości.
 3. Podpisanie umowy.
 4. Wypłata pieniędzy.

Szybka pożyczka, w procesie całkowicie online? Tylko z Balt Credit.

Jakie są wymagania dotyczące nieruchomości?

Obciążenie nieruchomości hipoteką jest niezbędne, żeby uzyskać pożyczkę hipoteczną. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości, która może być przedmiotem zabezpieczenia.

pożyczki pod hipotekę - ocena przedmiotu

 

 • Nie musisz być właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości. Wystarczy, że przedstawisz zgodę właściciela na obciążenie jego nieruchomości.
 • Nie wymagamy profesjonalnych wycen nieruchomości, sporządzanych przez fachowców.
 • Niezbędny jest tylko numer księgi wieczystej i zdjęcia nieruchomości.
 • Zachowujesz pełne prawa do nieruchomości (jeśli jesteś jej właścicielem).
 • Koszty oceny nieruchomości, która ma być zabezpieczeniem, są w całości po naszej stronie. Ty nie płacisz za nic.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.

Na co można przeznaczyć pieniądze z pożyczki hipotecznej?

Udzielając Ci pożyczki pod zastaw, w żaden sposób nie ograniczamy celu, na jaki możesz wydać uzyskane pieniądze. W czym przykładowo mogą Ci pomóc pieniądze z naszej pożyczki?

pożyczki pod hipotekę - pieniądze na dowolny cel

 

 • Wszystkie cele związane z Twoją działalnością gospodarczą – np. rozwój, inwestycja w marketing, czy utworzenie nowych miejsc pracy.
 • Wykorzystanie nagłej okazji biznesowej.
 • Odzyskanie płynności finansowej.
 • Spłata innych zobowiązań.

Czegokolwiek aktualnie potrzebujesz – jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Rodzaje zabezpieczenia pożyczek hipotecznych

Zabezpieczeniem pożyczki może być dowolna nieruchomość, której jesteś właścicielem lub posiadasz zgodę jej właściciela na ustanowienie zabezpieczenia. Od rodzaju zabezpieczenia zależeć będzie przede wszystkim kwota pożyczki – im większa wartość nieruchomości, tym więcej pieniędzy będziesz mógł pożyczyć.

co może stanowić zabezpieczenie pożyczki?

 

Pożyczka pod zastaw domu

Jedną z popularniejszych rozwiązań jest wykorzystanie domu. Taka nieruchomość może stanowić zabezpieczenie kredytu (naszej pożyczki hipotecznej), umożliwiając uzyskanie dużych pieniędzy.

Wykorzystujesz swój dom, zachowujesz do niego pełnię praw, a w łatwy sposób zyskujesz pieniądze, które w danym momencie są dla Ciebie niezbędne.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw mieszkania własnościowego to również bardzo powszechne rozwiązanie. Niezależnie od tego czy mieszkanie należy do Ciebie, czy do Twojego znajomego, możesz je wykorzystać przy pożyczce hipotecznej.

Proces ustanawiania zabezpieczenia wygląda dokładnie tak samo jak w przypadku domu. Wystarczy nam numer księgi wieczystej, zdjęcia i ustanowienie hipoteki na nieruchomości.

Pożyczka pod zastaw innej nieruchomości

Posiadasz grunty rolne? Masz na własność lokal usługowy? Takie nieruchomości również mogą stanowić zabezpieczenie.

Każdy budynek, czy lokal może ułatwić Ci dostęp do niezbędnych pieniędzy. Wykorzystanie już posiadanej nieruchomości to łatwe rozwiązanie, pozwalające otworzyć nowe perspektywy w Twojej firmie.

Pożyczki pod hipotekę – co warto wiedzieć przed złożeniem wniosku?

Są 3 istotne aspekty, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli jesteś zainteresowany pożyczką hipoteczną:

Wiosek o pożyczkę hipoteczną - weryfikacja firmy

 1. Najważniejsze jest wybranie rzetelnego i wiarygodnego partnera biznesowego. Sprawdź firmę, opinię jej klientów, zweryfikuj jak długo działa na rynku. To pozwoli Ci uniknąć nierzetelnych pożyczkodawców.
 2. Dokładnie zapoznaj się z ofertą. Zwróć uwagę na koszty i oprocentowanie. Pamiętaj, że im precyzyjniej opisana oferta, tym bardziej godna zaufania jest firma.
 3. Sprawdź, czy pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na cel, który w danym momencie jest dla Ciebie ważny.

Potrzebujesz gwarancji najwyższej jakości i profesjonalnych usług finansowych? Sprawdź naszą ofertę i zostań naszym klientem.

Zalety pożyczek hipotecznych

Pożyczki pod hipotekę to szereg zalet, które czynią to rozwiązanie jeszcze atrakcyjniejszym.

 1. Okres spłaty dostosowany do Twoich potrzeb. Możesz spłacać pożyczkę nawet przez 36 miesięcy.
 2. Nie jest to wieloletnie zobowiązanie. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, w jakim miejscu będziesz za 10 lat i czy Twoje dochody pozwolą Ci na spłatę.
 3. Pieniądze pozwolą Ci rozwinąć Twoją działalność gospodarczą.
 4. Nie musisz posiadać żadnego wkładu własnego. Pożyczasz tyle, ile potrzebujesz. Kwota pożyczki zależy tylko od wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie.

Kto może uzyskać pożyczki pod hipotekę?

W naszej firmie udzielamy pożyczek wszystkim pełnoletnim osobom fizycznym, które prowadzą działalność gospodarczą w formie IDG lub spółek. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń w zakresie branży czy rodzaju działalności.

Pożyczki pod hipotekę bez zdolności kredytowej

Bardzo ważną informacją jest fakt, że żeby dostać kredyt, a dokładniej pożyczkę pod zastaw, nie musisz posiadać zdolności kredytowej. To wszystko dzięki elastycznemu procesowi weryfikacji, w którym skupiamy się na tu i teraz, zamiast na Twojej historii.

Co dokładnie sprawdzamy? Stan nieruchomości oraz wysokości dochodów, jakie otrzymujesz. Wszystko to tylko po to, by mieć pewność, że nowe zobowiązanie nie obciąży Cię za bardzo i będziesz w stanie je spłacać.

Pożyczka hipoteczna, a kredyt hipoteczny – podstawowe różnice

Pożyczka hipoteczna i kredyt hipoteczny to dwa różne narzędzia finansowe, choć w obu przypadkach wymagane jest zabezpieczenie w postaci hipoteki na nieruchomości.

Udzielenie kredytu hipotecznego jest zarezerwowane głównie dla tradycyjnych banków, które są zobligowane do dokładnego sprawdzania przedsiębiorców w rejestrach dłużników oraz szczegółowej analizy ich zdolności do spłaty zobowiązań. W tradycyjnych bankach dużo trudniej o uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej, zwłaszcza dla firm zadłużonych oraz nowo powstałych przedsiębiorstw bez historii kredytowej.

Alternatywą mogą być pożyczki pozabankowe zabezpieczone hipoteką, które oferują wsparcie finansowe nawet dla firm zmagających się z problemami finansowymi. Pożyczki te udostępniane są przez instytucje pozabankowe oraz prywatne firmy pożyczkowe, co czyni je bardziej elastycznym rozwiązaniem dla przedsiębiorców mających trudności z uzyskaniem finansowania w bankach.

Wnioskuj o pożyczki pod hipotekę z Balt Credit

Jeśli szukasz profesjonalizmu i chcesz szybko uzyskać pożyczkę – skontaktuj się z nami.

Oferta Balt Credit

 

Kompleksowo przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb i przedstawimy rozwiązania, które będą dla Ciebie najbardziej optymalne. Skontaktuj się z nami, a już w ciągu kilku dni po złożeniu wniosku dostaniesz niezbędne pieniądze.

Balt Credit to pasja i doświadczenie. Niezawodne usługi finansowe? Tylko z naszą firmą.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: