Prywatne pożyczki pozabankowe z zabezpieczeniem na hipotece nieruchomości, bez BIK, bez Baz!

Pożyczki pod hipotekę nieruchomości to alternatywa, która bardzo często wykorzystywana jest zarówno przez przedsiębiorców jak również firmy. Możliwość uzyskania prywatnej pożyczki pozabankowej pod zastaw nieruchomości , pozwala Klientom z negatywną historią kredytową, albo tych, którzy nie dysponują udokumentowanymi dochodami, niemniej posiadającymi możliwość spłaty zadłużenia, zdobyć niezbędne środki do realizacji własnych celów.

Opcje jakie oferuje prywatna pożyczka hipoteczna są ogromne, a procedura jej uzyskania jest prosta, zdecydowanie bardziej dostępna w porównaniu do tradycyjnego kredytu bankowego, a przy tym równie bezpieczna.

Dla kogo pożyczka pod hipotekę bez BIK?

Pozabankowa pożyczka hipoteczna to rozwiązanie wykazujące sporą elastyczność, a co za tym idzie, można dopasować ją do potrzeb Klienta, ustalając formę jej spłaty do jego możliwości finansowych. Pożyczka pod hipotekę skierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorców lub firm, które są zadłużone, nie posiadają zdolności kredytowej, a także dla tych, przeciwko którym toczy się postępowanie komornicze.

Oczywiście, pożyczka tego rodzaju to także alternatywa dla przedsiębiorców lub firm, które potrzebują gotówki na inne niż spłata zobowiązań cele, a zależy im na uzyskaniu środków bez sprawdzania w BIK, bez weryfikacji stażu działalności, a także zależy im na szybki załatwieniu formalności.

Przykładowe mieszkanie - salon

Na czym polegają pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości?

Istnieje wiele możliwości zabezpieczenia, które pozwalają na uzyskanie środków z tytułu jakim jest pożyczka hipoteczna. Do głównych zaliczyć należy:

 • dom,
 • mieszkanie,
 • działka budowlana,
 • nieruchomości obejmujące działalność gospodarczą (dom, mieszkanie, działka budowlana czy grunt rolny).

Pożyczka prywatna pod hipotekę pozwala na zabezpieczenie przed kosztami związanymi z egzekucją komorniczą lub windykacyjną. Korzystając z możliwości jakie zapewnia to rozwiązanie, realne staje się dokonanie spłaty zadłużeń czy zobowiązań zarówno bankowych, jak i pozabankowych. Opcja ta otwiera także możliwość pożyczki konsolidacyjnej, która pomaga wyjść z pętli kredytowej, powoli stanąć na nogach oraz odzyskać płynność finansową.

Pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości – niezbędne dokumenty

Uzyskanie prywatnej pożyczki hipotecznej wymaga posiadania stosownych dokumentów, które potwierdzają prawo do własności proponowanego zabezpieczenia. Poszczególne typy nieruchomości wymagają określonych dokumentów.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania wymaga:

 • podania numeru księgi wieczystej, a w razie jej braku zaświadczenia ze spółdzielni o prawie do własności mieszkania,
 • aktu notarialnego będącego potwierdzeniem nabycia nieruchomości,
 • fotografii mieszkania wewnątrz i na zewnątrz,
 • innych dokumentów, w zależności od formy nabycia.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw domu, obejmuje dokumenty takie jak:

 • numeru księgi wieczystej,
 • potwierdzenie nabycia mieszkania w postaci aktu notarialnego,
 • wpisu oraz wyrysu z rejestru gruntów,
 • fotografii nieruchomości wewnątrz i na zewnątrz.

Pozabankowa pożyczka hipoteczna pod zastaw działki budowlanej bądź gruntów rolnych wymaga:

 • numeru księgi wieczystej,
 • aktu notarialnego, będącego potwierdzeniem nabycia nieruchomości,
 • wypisu i wyrysu z rejestru gruntów,
 • miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego lub warunki zabudowy,
 • fotografii działki lub gruntów.

Jak można uzyskać pożyczki pod hipotekę nieruchomości?

Question mark

Pożyczka pod hipotekę bez BIK charakteryzuje się wysoką przyznawalnością. Procedura nie wymaga szczegółowej analizy aktualnej sytuacji finansowej przedsiębiorcy bądź osoby prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą ubiegającej się o pożyczkę, weryfikujemy dochody, ale nie jest wymagane przedstawienie zaświadczenia o dochodach. W Balt Credit nie weryfikujemy historii kredytowej naszych Klientów w BIK, a skorzystać z naszych usług mogą przedsiębiorcy prowadzący własną działalność gospodarczą, bądź planujący takową otworzyć – a środki z prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości planują przekazać na ten cel. Realizacja tego rodzaju wsparcia finansowego możliwa jest już od pierwszego dnia prowadzenia biznesu.

Każdy Klient traktowany jest w zakresie wnioskowania o pożyczkę pod hipotekę poważnie, dlatego w Balt Credit nie odrzucamy wniosków osób zadłużonych. Nasi doradcy pomagają znaleźć najbardziej korzystne rozwiązania, dzięki którym, możliwe będzie dokonanie spłaty wszystkich zobowiązań czy zaległości finansowych. W ramach naszego wsparcia Klienci otrzymują pomoc w doborze produktów finansowych, w tym pożyczek konsolidacyjnych.

We wniosku, analizowana jest dokumentacja nieruchomości, a także stan majątkowy klienta oraz jego zarobki, jednak nie są brane pod uwagę rejestry BIK i im podobne. W przypadku wniosków składanych przez osoby po 65 roku życia, przyjmujemy je jedynie gdy istnieje dodatkowy pożyczkobiorca lub poręczyciel. Jako że pożyczka hipoteczna jest przeznaczona między innymi dla Klientów, którzy nie wykazują zdolności kredytowej lub są zadłużeni, ważne jest przede wszystkim określenie potrzeb oraz realnego planu spłaty zobowiązania, które otrzymają oni pod zastaw nieruchomości.

Pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości – niezbędne dokumenty

Pozabankowa pożyczka hipoteczna zawierana jest w postaci umowy, której zapisy oparte są na zasadach Kodeksu prawa cywilnego. Dokument ten podpisywany jest w obecności Notariusza, a zabezpieczeniem pożyczki jest wpis hipoteczny w IV dziale Księgi Wieczystej.

Umowa pożyczki obejmuje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania pod zastaw, a odsetki naliczane są wyłącznie za rzeczywisty okres jej wykorzystania. Każdy Klient zabezpieczony jest ustawowymi przepisami, ma również możliwość do dokładnego zapoznania się z treścią umowy oraz uzyskuje wszelkie niezbędne informacje i odpowiedzi na wątpliwości. Dokument ten, obejmuje również plan spłat oraz wszelkie koszty związane z udzieleniem pożyczki, które dostępne są do wglądu przed podpisaniem dokumentów.