Współpraca

Podejmij współpracę


Prowadzisz działalność związaną z finansami i chcesz rozszerzyć swoją ofertę o nowoczesny produkt finansowy skierowany do najbardziej wymagających Klientów? Zostań naszym Partnerem!

Oferujemy:

  • atrakcyjną prowizję,
  • szybkość działania – przejrzysta i skrócona do minimum procedura pożyczkowa,
  • profesjonalne wsparcie ze strony naszych Ekspertów,
  • szybkość wypłaty prowizji – otrzymasz ją zaraz po podpisaniu umowy przez Klienta.

Chętnie przedstawimy Ci szczegóły dotyczące współpracy.

Współpraca

Współpraca

Jako spółka z kompleksową ofertą pożyczek różnego typu, przygotowaliśmy również coś specjalnie dla osób, które prowadzą własną działalność na rynku pieniężnym i chciałby wzbogacić swoje działania o nowoczesny produkt finansowy. Doskonale orientujemy się wśród prawideł rządzących tym dosyć skomplikowanym segmentem przedsiębiorczości, dlatego naszym klientom oferujemy najwyższej klasy produkty finansowe tj. pożyczki inwestycyjne, finansowanie na start up czy pożyczki pod zastaw nieruchomości. Warszawa to miasto dużych i małych inwestycji, a firmy, które pragną przetrwać na tym stosunkowo trudnym rynku, czasami muszą skorzystać z dodatkowych form finansowania.

Zostając naszym partnerem, masz szanse zarządzać produktem finansowym oraz reprezentować Balt Credit w relacjach z klientami. My w zamian oferujemy atrakcyjną prowizję od każdej transakcji, która zostaje wypłacana zaraz po podpisaniu umowy przez klienta. Na współpracy z Balt Credit zyskujesz nie tylko korzystne warunki, ale także dostęp do profesjonalnego wsparcia ze strony naszych ekspertów. Nie trzeba dodawać, że na rynkach finansowych to właśnie wiedza ma największą wartość.