Współpraca

Masz coraz bardziej wymagających klientów, zabiegających o nowoczesne produkty finansowe?

Jeśli zależy Ci na dywersyfikacji oferty Twojej firmy, proponujemy zapoznanie się z modelem współpracy z Balt Credit. Zostańmy Partnerami!

Dla pośredników

Dla biur kredytowych

Dla brokerów kredytowych

Zyskaj więcej z
Balt Credit

Wiedza

Posiadanie odpowiednich wiadomości jest niezbędne do sprawnej pracy. Z tego powodu dostaniesz dostęp do eksperckiej wiedzy naszych Doradców, oraz materiałów dzięki którym poszerzysz swoja wiedzę. Regularnie prowadzimy szkolenia dla naszych pośredników, jeśli chcesz być na bieżąco z wiedzą na temat finansów, szkoleniami i konkursami, które organizujemy dla naszych pośredników polub nasz fanpage na Facebooku.

Win-win

Niezmiernie zależy nam, aby obie strony były zadowolone, dlatego prowizja jest wypłacana niezwłocznie po podpisaniu umowy przez klienta.

Oferta

Nasze produkty pomogą Twoim klientom, którzy nie mogą otrzymać kredytu w banku. Jesteśmy najtańszą firmą pozabankową na Polskim rynku.

Uczciwość

Nie odnosimy się do naszych pośredników, ani klientów z góry, traktujemy ich jak partnerów. Do tego oczywiście działamy w pełnej zgodzie z polskim prawem.

Dla pośredników kredytowych


Poszukujemy pośredników kredytowych, chcących wejść na rynek pożyczek pozabankowych, bądź poszerzyć swoją ofertę, jeśli nim jesteś – skontaktuj się z nami. Szukamy ludzi z wiedzą i doświadczeniem w branży kredytowej. Każdy pośrednik jest dla nas partnerem, a współpracę prowadzimy na jasnych i przejrzystych zasadach. Oferujemy wysoką prowizję wypłacaną niezwłocznie po podpisaniu umowy pożyczkowej.

austin-distel-wawEfYdpkag-unsplash-scaled
dlaczeg-sledzic-zmiany-w-prawie-min-scaled

Dla biur kredytowych


Twoje biuro kredytowe szuka produktów, które poszerzą jego ofertę? Nowych, tańszych i lepszych pożyczek, którymi przyciągnie coraz to nowych klientów? Wszystko to mamy w Balt Credit. Chętnie nawiązujemy współpracę, opierającą się na partnerskich stosunkach, która ułatwia pracę i przynosi zyski obu stronom.

Dla brokerów kredytowych


Jeśli jesteś brokerem kredytowym i chcesz poszerzyć swoją ofertę, mamy dla Ciebie rozwiązanie – nasze produkty finansowe. Nawiązując z nami współpracę zyskujesz możliwość reprezentowania produktów Balt Credit, oraz prowizję od podpisanych pożyczek, natomiast my zyskujemy cennego partnera, który pozyskuje nowych klientów.

business-people-shaking-hands-min-scaled
Close button

Potrzebujesz pożyczki hipotecznej poza bankowej od 30 000 złotych do 1 000 000 złotych?

Wpisz swój nr telefonu

Nasz doradca do Ciebie zadzwoni