Kariera

Dołącz do Naszego Zespołu Ekspertów w Balt Credit

Wraz z ewolucją rynków finansowych oraz zmieniającymi się potrzebami Klientów, Balt Credit kładzie nacisk na stały rozwój umiejętności swoich Pracowników. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych usług oraz produktów w branży pożyczek pod zabezpieczenie nieruchomości, dla przedsiębiorców. Jednak nawet najlepsza strategia niewiele znaczy bez profesjonalnej kadry, gotowej na realizację celów firmy. Dla nas najważniejszy jest kapitał wiedzy – to obopólna korzyść, dla firmy oraz dla naszych Doradców.

Jesteś osobą ciekawą nowych wyzwań biznesowych i chcesz podążać ścieżką kariery w finansach? Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Balt Credit.

Miejsce pracy: Warszawa, Wola, Pańska 73.
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, B2B.

Nasze wymagania

– Doświadczenie w windykacji min 2 lata.

– Znajomość przepisów dotyczących windykacji, w tym prawa cywilnego oraz procedur sądowych.

– Zdolność analizy sytuacji finansowej klienta oraz podejmowania odpowiednich działań w celu odzyskania długu.

– Umiejętność zarządzania czasem, a w szczególności tym dotyczącym obsługi portfela dłużników.

– Znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego.

– Umiejętności negocjacyjne w tym posiadanie zdolności do prowadzenia skutecznych negocjacji w celu ustalenia planów spłaty zaległych należności.

– Umiejętność radzenia sobie ze stresem i zachowanie spokoju w trudnych sytuacjach, w szczególności w ramach prowadzenie rozmów z klientami.

– Posiadanie zdolności do myślenia kreatywnego w znalezieniu skutecznych strategii odzyskiwania należności.

Zakres obowiązków:

– Zarządzanie terminami płatności i kontakt z klientami w celu ustalenia harmonogramów spłat.

– Przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty, negocjowanie planów spłat z dłużnikami oraz aktualizacja danych w systemie.

– Analizowanie sytuacji finansowej klientów i planowanie działań windykacyjnych.

– Tworzenie raportów z wynikami windykacji i komunikacja między działami w firmie.

– Praca administracyjna, archiwizacja dokumentacji windykacyjnej, reagowanie na zapytania i reklamacje dłużników.

– Śledzenie zmian w przepisach dotyczących windykacji i aktualizacja procedur wewnętrznych.

– Aktywny udział w szkoleniach z zakresu windykacji i rozwijanie umiejętności związanych z tym obszarem.

Co oferujemy:

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

– Pracownikom możemy zaoferować konkurencyjne wynagrodzenie, które odzwierciedla ich doświadczenie, umiejętności oraz wkład w firmę.

– Ustanawiamy system premiowy, który nagradza pracowników za osiąganie określonych celów wyznaczonych w procesie windykacji, co z pewnością dodatkowo będzie motywować do efektywnej pracy.

– Zapewniamy pracownikom różnorodne benefity socjalne, takie jak prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe i inne.

– Chcemy inwestować w szkolenia oraz rozwój zawodowy, który pozwala pracownikom rozwijać swoje umiejętności i rosnąć w karierze.

– Zapewniamy przyjazne i wspierające środowisko pracy, gdzie pracownicy czują się doceniani i mają możliwość współpracy z innymi profesjonalistami.

Jeśli myślisz, że ta oferta jest jak scenariusz napisany pod Ciebie, to czas dołączyć do nas!