Dla zakładu stolarskiego

W różnych branżach zdarzają się sytuacje, że jeden klient składa zamówienie, który zajmuje firmie cały czas… Gdy taki klient płaci, nie ma najmniejszego problemu, jednak, gdy przestaje, to pojawiają się problemy, gdyż jest jedynym źródłem dochodów dla firmy. 

Jakub prowadzący firmę stolarską w Poznaniu niestety znalazł się w takiej sytuacji. W czasie, gdy obsługiwał jednego klienta, który złożył ogromne zamówienie, które pochłaniało cały czas pracy Jakuba. Z powodu zastoju u klienta Jakub nie otrzymał pieniędzy, jego zasoby zaczęły się kurczyć i wiedział, że jak tak dalej pójdzie, to nie będzie miał za co wypłacić pracownikom pensji. Uznał, że musi zacząć realizować zlecenie dla innego klienta. Miał już kilka czekających zamówień, jednak nie był w stanie wyłożyć pieniędzy na drogie materiały, które były wymagane do wykonania ich. Zwrócił się do banku o kredyt, jednak ten mu odmówił z uwagi na ciągle spłacany leasing, który był zaciągnięty na nowe maszyny stolarskie. Następnie zwrócił się do doradcy o pomoc, ten polecił Jakubowi Balt Credit. Na samym początku zaskoczyła go mała ilość wymaganych dokumentów i formalności. Ze spłacanym leasingiem nie było problemu, gdyż Balt Credit nie weryfikuje baz takich jak BIK. 

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymał już po 48 godzinach od złożenia wniosku. Umowę podpisał przed notariuszem następnego dnia, a zawarte w umowie 90 000 złotych znalazł się na koncie Jakuba w ciągu 48 godzin. Jako zabezpieczenia pożyczki postanowił użyć swojego mieszkania, które znajduje się w Poznaniu. 

Dzięki pożyczce firma Jakuba odbiła się od dna i zaczęła przynosić dochody jak w czasach świetności. Pożyczkę udało się spłacić już po 6 miesiącach dzięki nowym zamówieniom i dzięki temu, że feralny klient oddał należne za wykonanie zleceń pieniądze.

 

Kwota pożyczki : 90 000 złotych 

Prowizja: 21%

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : mieszkanie w Poznaniu  ( ponad 540 000 mieszkańców) 

Okres pożyczki: 6 miesięcy