Gabinet protetyczny

Bywa w życiu tak, że potrzeba czegoś bardzo szybko, a jak by się nie próbowało nie jest się w stanie tego w zadowalającym terminie uzyskać.

Zofia doświadczyła tego na własnej skórze. Mieszka i pracuje w Rzeszowie, posiada działający od 15 lat gabinet protetyczny. Firma Zofii posiadała zadowalającą liczbę klientów, ale chciała sprawdzić jaki efekt da przeprowadzona na szeroką skalę kampania marketingowa. Kampania okazała się być wielkim sukcesem, zaczęła się zgłaszać masa klientów chcąca odzyskać dawny uśmiech. Była to pierwsza klęska urodzaju od założenia gabinetu. Niestety szybko się okazało, że stary sprzęt bardzo spowalnia pracę i uniemożliwia obsłużenie wszystkich klientów. Przez długi okres oczekiwania klienci byli bardzo niezadowoleni. Konkurencja posiadająca nowoczesny sprzęt szybko zaczęła wykorzystywać ten fakt i zaczęła przejmować klientów od Zofii. Jako właścicielka nie mogła na coś takiego pozwolić. Musiała działać szybko, żeby wykorzystać żyłę złota, na którą trafiła. Nowa maszyna, która by usprawniła działanie gabinetu kosztowała 250 000 złotych. W pierwszej kolejności zgłosiła się do banku, ten powiedział, że dostaną leasing za miesiąc. Zofia nie mogła sobie pozwolić na tak długie oczekiwanie i zaczęła szukać alternatywy.

Gdy sytuacja wydawała się beznadziejna i bez wyjścia znalazła Balt Credit. Zofia otrzymała potrzebną sumę, a jako zabezpieczenie posłużył jej gabinet. Pieniądze w przeciągu 3 dni od momentu podpisania umowy przed notariuszem znalazły się na jej koncie. Zaskoczył ją wyjątkowo łatwy proces przyznawania pieniędzy, dzięki którym kupiła potrzebną maszynę. Nowy zakup przyśpieszył obsługę klientów dwukrotnie, co przełożyło się taki sam wzrost dochodów, co pozwoliło na sprawne spłacanie pożyczki.

 

Kwota pożyczki : 250 000 złotych 

Prowizja: 18%

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : był gabinet stomatologiczny Rzeszowie ( ponad 190 000 mieszkańców) 

Okres pożyczki: 4 miesięcy