Gdy bank mówi nie fliperowi z uwagi na profil działania firmy

Każdy posiadający własną działalność chce, aby ta rosła i przynosiła coraz więcej dochodów, jednak rozwój działalności wymaga wkładów finansowych, a nie zawsze możemy z miejsca wyłożyć wymaganą sumę.

W takiej sytuacji znalazł się Artur. Prowadzi on firmę zajmującą się wynajmem krótkoterminowym mieszkań w Ciechanowie. Pragnął powiększyć ofertę swojej firmy i w tym celu przeszukiwał różne oferty mieszkań. W Listopadzie na licytacji komorniczej natrafił na przestronne mieszkanie, znajdujące się zaledwie 5 minut od starego miasta. Posiadając już mieszkanie w tej okolicy Artur zdecydował się przekroczyć lekko budżet przeznaczony na zakup, gdyż wiedział, że mieszkanie się zwróci w krótkim czasie. Niestety przez to zabrakło mu pieniędzy na remont. Zwrócił się do różnych banków, jednak żaden nie udzielił mu kredytu, ponieważ Artur był w trakcie spłacania kilku kredytów inwestycyjnych. Jego punktacja w BIKu była niska, z uwagi na to, że Artur brał często kredyty. Mimo tego, że nasz bohater ma świetnie prosperującą firmę, która generuje ogromne dochody.

Znajomy polecił Arturowi Balt Credit, na początku zaskoczyła go mała ilość procedur w porównaniu z bankiem, w którym brał poprzednie kredyty inwestycyjne. Wstępną decyzję otrzymał w zaledwie pół minuty, a pieniądze w ciągu trzech dni miał już

na koncie. Balt Credit nie wpisuje się do BIKu, dzięki czemu nowa inwestycja nie miała wpływu na jego zdolność kredytową. Kwota pożyczki wyniosła 70 000 złotych, a rolę zabezpieczenia otrzymało nowo kupione mieszkanie, co umożliwiło jego pełne wyremontowanie i umeblowanie. Nowy nabytek szybko zaczął zarabiać na spłatę pożyczki.

Od tamtej pory Artur zawsze, gdy chce powiększyć ofertę swojej firmy zwraca się do Balt Credit i dzięki odpowiedniemu podejściu raty są zawsze dobrze dobrane do jego możliwości.Kwota pożyczki : 70 000 złotych 

Prowizja: 16

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : mieszkanie inwestycyjne w Ciechanowie ( ponad 40 000 mieszkańców) 

Okres pożyczki: 9 miesięcy