Start przygody z flipowaniem

Poniżej historia  Roberta, który już od 3 lat z sukcesem zajmuje się „flipowaniem”. 

Hasło flip pochodzi od angielskiego sformułowania „house flipping” i oznacza zakup nieruchomości, podniesienie jej wartości np. przez przeprowadzenie remontu, a następnie sprzedaż z zyskiem dla inwestora. Tym właśnie zajmuje się Robert. Może się wydawać, że ten sposób zarobku ma jeden podstawowy minus – wysokie nakłady finansowe na start. 

Jednak dzięki Balt Credit wystarczy posiadać jedynie 35% wkładu własnego, aby uzyskać pożyczkę na zakup nieruchomości! Dzięki skorzystaniu z oferty Balt Credit. Robert rozpoczął swoją przygodę z flipowaniem. Po pierwszej udanej inwestycji zdecydował się na koleiną. Było go już stać na zakup następnego mieszkania przy wykorzystaniu własnych środków, jednak korzystając z oferty Balt Credit Robert mógł zainwestować w dwie kolejne nieruchomości i znacznie zwiększyć swój zarobek. Decyzja ta okazała się więc strzałem w dziesiątkę. Dlatego też Robert nieprzerwanie od 3 lat współpracuje z Balt Credit, wnosząc

jedynie 35% wkładu własnego na każdą nieruchomość. Zyskuje dzięki temu możliwość 3-krotnego wzrostu ilości inwestycji w jednym czasie. 

 

Kwota pożyczki : 150 000 złotych 

Prowizja: 18%

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : była mieszkanie Grodzisku Mazowieckim (30 kilometrów od miasta wojewódzkiego)  

Okres pożyczki: 4 miesięcy