Pożyczka konsolidacyjna- Dla agencji reklamowej

Niestety, w końcu stało się to, czego baliśmy się wraz z moim wspólnikiem najbardziej – stanęliśmy na skraju bankructwa. 

Plany i marzenia to coś, co szybko potrafi być zniszczone przez los i malutkie, niepozorne błędy. 

Mieliśmy dwóch klientów, którzy utrzymywali całą firmę. Jeden z tych klientów zbankrutował. Nie zapłacił nam trzech dużych faktur. Nigdy nie mieliśmy potrzeby brania kredytu. A obroty z poprzednich miesięcy utwierdzały nas w przekonania, że gdy teraz jest taka konieczność, nie będzie z tym żadnego problemu. 

Poszliśmy do naszego banku po kredyt. Zebraliśmy wszystkie dokumenty finansowe firmy. Doradca w banku zapewniał nas, że wszystko jest w porządku. Ale niestety – kolejny cios od życia – okazało się, że w innym banku mieliśmy nie spłacaną jedną ratę kredytu. W Międzyczasie zmieniliśmy siedzibę firmę. Rata kredytu wynosiła 300 złotych. Jednak zadłużenie w biurze informacji kredytowej miało już 32 dni. 

Jeden mały błąd, na tak niewielką kwotę, a tak poważne konsekwencje. 

Z taką historią kredytową nie mieliśmy szans na kredyt w banku. Zaczęliśmy szukać sposobów jak wyczyścić BIK. Znaleźliśmy na stronie jednego z ekspertów kredytowych artykuł mówiący o tym jak poprawić swoją zdolność kredytową. 

Z niewyobrażalnie cenną pomocą Pana Tomasza błyskawicznie opracowaliśmy plan, jak poprawić naszą zdolność kredytową. 

Pan Tomek polecił nam Balt Credit. Dzięki nim wyczyściliśmy BIK firmowy. Płynność wróciła, mieliśmy na bieżące wydatki w firmie już w tym samym tygodniu, bo pieniądze dotarły na konto firmowe w 72 godziny. Po roku pożyczkę w wysokości 70 000 złotych od Balt Credit spłaciliśmy kredytem bankowym – tym razem uzyskanym bezproblemowo.

 

Kwota pożyczki : 70 000 złotych 

Prowizja: 18 %

Odsetki : 7%

Zabezpieczenie pożyczki : była siedziba firmy w  Siemianowicach Śląskich  ( ponad 66 000 mieszkańców) 

Okres pożyczki: 12 miesięcy