Pożyczka na działalność gospodarczą – jak dostać?

Właśnie zaczynasz prowadzić swój pierwszy biznes, ale brakuje Ci środków na start? A może Twoja firma już działa od jakiegoś czasu, ale potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki na jej rozwój? Pożyczka na działalność gospodarczą od Balt Credit może być skutecznym rozwiązaniem Twoich problemów! Oferujemy konkurencyjne oprocentowanie, elastyczne warunki spłaty i minimum formalności. Sprawdź ofertę Balt Credit i przekonaj się, że pożyczka na działalność gospodarczą to najlepszy sposób na sfinansowanie Twoich biznesowych planów!
Pożyczka na działalność gospodarczą

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczka na działalność gospodarczą od Balt Credit

Czy wiesz, że pożyczka na działalność gospodarczą jest dostępna nie tylko dla firm z wieloletnim doświadczeniem, ale również dla nowych przedsiębiorstw i start-upów?

Balt Credit oferuje szeroką gamę pożyczek dla firm na różnych etapach rozwoju. Bez względu na to, czy stawiasz pierwsze kroki w biznesie, czy też chcesz rozwinąć istniejącą działalność, u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie finansowe!

Oferujemy:

 • Kwoty pożyczek od 30 000 zł do 1 000 000 zł
 • Elastyczny okres spłaty pożyczki od 6 do 36 miesięcy
 • Atrakcyjne oprocentowanie pożyczki 12,5% w skali roku

Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej na temat warunków udzielania pożyczek dla działalności gospodarczej od Balt Credit.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

 

Kto może starać się o pożyczkę na rozwój lub podjęcie działalności gospodarczej?

Pożyczka pozabankowa na podjęcie działalności gospodarczej to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowych środków na rozwój swojego biznesu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych pożyczek bankowych, z pożyczek pozabankowych dla działalności gospodarczej mogą skorzystać nie tylko firmy z ugruntowaną pozycją na rynku, ale również te, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, a także te, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji finansowej.

 

Pożyczka na działalność gospodarczą - kto może otrzymać?

Kto może otrzymać pożyczkę dla działalności gospodarczej?

 • Start-up’y: Potrzebujesz kapitału na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej, ale nie posiadasz jeszcze historii kredytowej? Pozabankowa pożyczka od Balt Credit może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!
 • Firmy z krótkim stażem: Twój biznes działa krócej niż 2 lata, a banki odmawiają Ci finansowania? Pożyczka pozabankowa może pomóc Ci w dalszym rozwoju firmy.
 • Jednoosobowe działalności gospodarcze: Prowadzisz działalność jednoosobową i potrzebujesz dodatkowych środków na jej rozwój? Udzielenie pożyczki pozabankowej jest dostępne również dla Ciebie!
 • Firmy z potrzebą szybkiego rozwoju: Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na sfinansowanie nagłych wydatków lub inwestycji? Możesz liczyć na otrzymanie pożyczki pozabankowej nawet w ciągu kilku dni roboczych!
 • Spółki kapitałowe z ograniczoną historią kredytową: Twoja spółka nie posiada długiej historii kredytowej, co uniemożliwia Ci uzyskanie pożyczki bankowej? Pożyczka pozabankowa jest dostępna dla spółek kapitałowych bez względu na historię kredytową!
 • Firmy z problemami finansowymi w przeszłości: Zła historia kredytowa uniemożliwia Ci uzyskanie finansowania w banku? Pozabankowe instytucje finansowe, takie jak Balt Credit udzielają pożyczek bez oceny zdolności kredytowej!

Pożyczka dla firm online – jak ją otrzymać?

Pożyczka dla firm online to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają prostego i szybkiego sposobu na pozyskanie kapitału na rozwój lub utrzymanie swojego biznesu.

Cały proces ubiegania się o pożyczkę online jest krótki i trwa najczęściej do 5 dni roboczych. Uzyskanie takiej pożyczki nie wymaga skomplikowanych formalności, a sam wniosek możesz złożyć wygodnie z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

 

Pożyczka na działalność gospodarczą - jak dostać?

Jak krok po kroku uzyskać pożyczkę dla firm online?

 1. Wypełnienie kompletnego wniosku o pożyczkęNa samym początku musisz złożyć wniosek o pożyczkę – jest krótki i prosty do wypełnienia. Wystarczy podać podstawowe informacje, takie jak imię i nazwisko, dane kontaktowe, preferowaną kwotę pożyczki oraz podstawowe informacje o nieruchomości stanowiącej jej zabezpieczenie.
 2. Wycena i ocena wniosku pożyczkowegoNasi pośrednicy finansowi dokonają oceny Twojego wniosku i nieruchomości będącej zabezpieczeniem pożyczki. W tym celu możemy poprosić Cię o przesłanie dodatkowych dokumentów lub wyjaśnień (dotyczących nieruchomości lub Twoich możliwości spłaty pożyczki).
 3. Decyzja wstępnaPo pozytywnej ocenie Twojego wniosku, otrzymasz od nas informację o maksymalnej kwocie pożyczki. Dodatkowo poinformujemy o proponowanych warunkach finansowania (w tym warunkach spłaty pożyczki). W przypadku wątpliwości – zgłoś się do pośrednika finansowego, który przekazał Ci informację o zaakceptowaniu wniosku.
 4. Decyzja ostatecznaPo zapoznaniu się z warunkami pożyczki bez poręczenia, podejmij decyzję i potwierdź ich akceptację. Na tym etapie konieczne może być uzupełnienie brakujących dokumentów i wyjaśnień. Takie informacje przekazujemy klientom indywidualnie – w zależności od ich sytuacji.
 5. Finalizacja i podpisanie umowy pożyczkiPo ustaleniu wszystkich szczegółów otrzymasz na maila draft umowy do zatwierdzenia. Po jej podpisaniu, poczekaj na wypłatę środków z pożyczki na Twój rachunek bankowy.

Pamiętaj!

 • Przed złożeniem wniosku, warto przygotować dokumenty, które są niezbędne do jego oceny, np. podstawowe dokumenty finansowe firmy czy aktualny odpis Księgi Wieczystej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki.
 • Warunki finansowe pożyczki, takie jak oprocentowanie, okres spłaty i prowizje, mogą się różnić w zależności od instytucji finansowej. Dokładnie porównaj oferty firm przed podjęciem ostatecznej decyzji.
 • Zanim złożysz wniosek o pożyczkę, upewnij się, że masz zdolność do jej spłaty. Dokonaj kalkulacji rat, aby sprawdzić, czy będziesz w stanie terminowo regulować swoje zobowiązania!

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

 

Dlaczego warto starać się o pożyczkę na podjęcie działalności gospodarczej?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma wyzwaniami, a jednym z nich jest pozyskanie kapitału na start i dalszy rozwój firmy. Uzyskanie pożyczki w ramach prowadzonej działalności gospodarczej może być więc doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy szukają dodatkowych środków na wsparcie swojego biznesu, a z różnych przyczyn nie mogą uzyskać tradycyjnego dofinansowania z banku bez zabezpieczeń rzeczowych.

 

Dlaczego warto starać się o pożyczkę na podjęcie działalności gospodarczej?

Oto kilka powodów, dla których warto starać się o pożyczkę na podjęcie działalności gospodarczej:

 • Szybki dostęp do środków. Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej może zostać udzielona w ciągu kilku dni, co pozwala na szybkie rozpoczęcie działalności lub sfinansowanie nagłych wydatków.
 • Możliwość finansowania różnych celów. Pożyczone środki możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, np. zakup maszyn i urządzeń, wynajem lokalu, zatrudnienie pracowników czy działania marketingowe.
 • Dostępność dla różnych firm. Pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej dostępne są zarówno dla firm z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.
 • Możliwość spłaty w ratach. Pożyczone pieniądze spłacane są w ratach, co pozwala na rozłożenie kosztów prowadzenia biznesu w czasie.
 • Brak konieczności posiadania zdolności kredytowej. Niektóre firmy, takie jak Balt Credit udzielają pożyczek bez oceny zdolności kredytowej, co stanowi szansę dla firm, które zmagają się z problemami finansowymi lub nie mają wypracowanej historii kredytowej.

Co to jest pożyczka na działalność gospodarczą?

Pożyczka dla firm to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowych środków finansowych na rozwój swojego biznesu. Może być ona wykorzystana na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Przykładowo: zatowarowanie, finansowanie szkoleń lub uzyskania tytułu zawodowego pracowników, remont lokalu, poprawę płynności finansowej itp.

Oferta pożyczek w ramach prowadzonej działalności jest skierowana do start-up’ów, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek kapitałowych na różnych etapach rozwoju. Są one udzielane bez sprawdzania zdolności kredytowej firmy. Dzięki temu mogą skorzystać z niej także przedsiębiorcy niewykonujący innej pracy zarobkowej, którzy z różnych przyczyn nie mogą uzyskać finansowania w banku.

Jakie są warunki umowy pożyczki na działalność gospodarczą?

Szukasz szybkiego i elastycznego finansowania dla swojego biznesu? Pożyczka na działalność gospodarczą w Balt Credit to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb każdego przedsiębiorcy!

 

Pożyczka na działalność gospodarczą - jakie są warunki?

Sprawdź warunki umowy i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz uzyskać środki na rozwój swojej firmy!

 • Pożyczki udzielamy pod zastaw nieruchomości, nie sprawdzamy baz bankowych. Oznacza to, że nawet jeśli masz problemy z historią kredytową, nadal możesz uzyskać pożyczkę i skorzystać z naszej oferty.
 • Zapewniamy elastyczny okres spłaty od 6 do 36 miesięcy z możliwością przedłużenia. Dopasuj raty do swoich możliwości i zyskaj komfort dzięki elastycznej spłacie kapitału!
 • Wysokość oprocentowania to 12,5% w skali roku. To konkurencyjna oferta na rynku, która pozwoli Ci zminimalizować koszty pożyczenia pieniędzy.
 • Prowizja wynosi od 9% do 50% w zależności od kwoty, okresu spłaty, lokalizacji nieruchomości. Dbamy o transparentność, dlatego dokładnie informujemy o wszystkich opłatach w ramach pożyczki.
 • Nieruchomość może być własnością osoby trzeciej. To doskonałe rozwiązanie, jeśli nie posiadasz własnej nieruchomości, która mogłaby stanowić zabezpieczenie spłaty i zwrotu udzielonych pożyczek na podjęcie działalności gospodarczej.
 • Możliwa jest wcześniejsza spłata pożyczki bez ukrytych kosztów. Chcesz spłacić zobowiązanie przed terminem? Nie ma problemu! U nas nie ma kar za wcześniejszą spłatę.

Dodatkowe korzyści:

 • Możliwość skorzystania z karencji w spłacie kapitału
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Szybkie finansowanie bez ukrytych kosztów
 • Prosta procedura wnioskowania
 • Elastyczne warunki spłaty pożyczki
 • Pomoc w wypełnianiu wniosku pożyczkowego
 • Fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy

Pożyczka na działalność gospodarczą – czy warto?

Tak, warto! Pożyczki pozabankowe dla firm stają się coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych pożyczek bankowych. Nic dziwnego – oferują one wiele korzyści, których nie znajdziemy w bankach. Przede wszystkim, pożyczki pozabankowe są dostępne dla firm na każdym etapie rozwoju, nawet dla tych, które nie mają zdolności kredytowej.

Warto zaznaczyć także, że sama procedura ubiegania się o pożyczkę pozabankową jest znacznie prostsza i szybsza niż w przypadku banków. Pożyczkodawcy pozabankowi nie wymagają tylu dokumentów i formalności, a ostateczną decyzję o przyznaniu pożyczki podejmują w ciągu kilku dni roboczych.

Pożyczki pozabankowe to również doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Pieniądze z pożyczki pozabankowej można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej, np. na zakup maszyn i urządzeń, wynajem lokalu, zatrudnienie pracowników, działania marketingowe itp.

Skorzystaj z pożyczki dla działalności gospodarczej od Balt Credit!

Pożyczka dla działalności gospodarczej od Balt Credit to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają szybkiego i łatwego sposobu na pozyskanie kapitału na rozwój swojego biznesu.

 

Skorzystaj z pożyczki dla działalności gospodarczej od Balt Credit!

Nasze pożyczki na rozwój i podjęcie działalności gospodarczej możesz przeznaczyć na dowolny cel biznesowy, m.in.:

 • zakup maszyn i urządzeń
 • wynajem lokalu
 • zatrudnienie pracowników
 • działania marketingowe
 • zakup materiałów
 • i wiele innych!

Skontaktuj się z nami i wypełnij wniosek, a nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą pożyczkę dla Twojej firmy!

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: