Pożyczki pod zastaw Szczecin

Jesteś właścicielem nieruchomości w Szczecinie lub okolicach? W takim razie prosta pożyczka hipoteczna jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki!
Pożyczki pod zastaw Szczecin

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie | Balt Credit

Pożyczki pod zastaw w Szczecinie to bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli Twojej firmie na szybkie uzyskanie potrzebnej gotówki. W naszej firmie udzielamy pożyczek przedsiębiorcom w różnych sytuacjach, na dowolny cel.

Inwestycja? Plany rozwoju? Chwilowa utrata płynności finansowej? Z nami to nie problem. Minimum formalności i bez zbędnych zaświadczeń. Sprawdź, na co możesz liczyć, zawierając z nami umowę.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

Pożyczki pod zastaw Szczecin | Oferta Balt Credit

  • Kto może skorzystać z naszej ofertyMożliwość uzyskania pożyczki mają u nas start up-y, JDG (zarówno te nowe, jak i działające na rynku od jakiegoś czasu), spółki kapitałowe.
  • Jakie kwoty finansowania oferujemy? Pożyczamy od 30 000 zł do 1 000 000 zł.
  • Ile wynosi okres spłaty? Czas, na jaki zawierana jest umowa, wynosi od 6 do 36 miesięcy.
  • Jakie są koszty finansowania? Nasze pożyczki wypadają bardzo konkurencyjnie. Oprocentowanie wynosi 12,5% w skali roku, a miesięczny koszt to nawet 2,5%.

Pożyczki pod zastaw Szczecin - cena, okres kredytowania, finansowanie

Potrzebujesz pożyczki, ale także masz dodatkowe pytania? Wejdź na naszą stronę internetową i wypełnij formularz kontaktowy. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Jak długo trwa proces udzielenia pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie?

Proces ubiegania się o pożyczkę w naszej firmie obejmuje:

  1. Analizę wstępną.
  2. Wstępną ocenę nieruchomości i Twojej firmy.
  3. Decyzję końcową.
  4. Finalizację umowy.

 

Pożyczki pod zastaw Szczecin - średni czas oczekiwania na pieniądze

Nasze procedury są uproszczone do minimum, dzięki czemu średni czas oczekiwania na pieniądze od momentu złożenia wniosku wynosi 5 dni roboczych.

Pożyczki pod zastaw Szczecin — dlaczego warto się nią zainteresować?

Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie stanowią atrakcyjną opcję dla osób oraz firm mających trudności w uzyskaniu tradycyjnego finansowania. Istnieje wiele powodów, dla których warto się nimi zainteresować, a wśród nich znajdują się liczne korzyści, które mogą przynieść ulgę w sytuacji finansowej.

 

Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie

Niska zdolność kredytowa nie jest przeszkodą. Korzystając z pożyczki pod zastaw, nawet osoby z ograniczoną zdolnością kredytową mogą uzyskać potrzebne środki finansowe.

Finansowanie jest możliwe do uzyskania nawet dla firm z negatywnymi wpisami w bazach dłużników. Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Szczecinie oferują alternatywę, umożliwiającą firmom z negatywną historią kredytową uzyskanie potrzebnych środków, bez konieczności spełniania surowych wymagań bankowych.

Brak informacji o posiadanej pożyczce w BIK. Prywatne pożyczki hipoteczne nie są prezentowane w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Oznacza to, że zaciągnięcie takiej pożyczki nie wpływa na Twoją zdolność kredytową.

Wykorzystanie posiadanej nieruchomości w Szczecinie lub okolicach dla poprawy sytuacji finansowej firm. Dla firm, które posiadają nieruchomości, ale potrzebują dodatkowego kapitału na inwestycje, rozwój lub pokrycie bieżących kosztów, ta opcja może być szczególnie atrakcyjna. Finalna kwota pożyczki jest zależna od wartości nieruchomości, dlatego im lepiej jest wyceniany Twój dom lub mieszkanie, tym więcej pieniędzy możesz otrzymać.

Zalety pożyczek pod zastaw nieruchomości

Pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą stanowić realne wsparcie dla klientów w różnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy chcesz się rozwijać, czy mierzysz się z piętrzącym się zadłużeniem, jest to opcja, z której możesz skorzystać. Otwierają one także otwierają drzwi do rozwoju i realizacji celów nawet w sytuacjach, które mogłyby zatrzymać tradycyjne metody finansowania.

 

Pożyczki pod nieruchomość

Ich elastyczność i brak restrykcyjnych wymagań sprawiają, że są one niezwykle atrakcyjną opcją do osób i firm potrzebujących wsparcia.  Kierujemy je także do chcących wykorzystać potencjał swoich nieruchomości dla osiągnięcia większych celów. Wartość tych pożyczek leży nie tylko w samych środkach, ale także w możliwościach, jakie otwierają dla rozwoju i stabilności finansowej.

Złóż wniosek o pożyczkę pod zastaw nieruchomości online!

Czy wiesz, że pożyczek udzielamy od wielu lat? Skorzystaj z naszego doświadczenia i weź najwyższej jakości pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Szczecinie.

Naszym klientom oferujemy przystępne i elastyczne warunki finansowania, dzięki czemu mogą realizować swoje różnorodne cele. Przekonaj się sam. Jeśli jesteś zainteresowany zastawem nieruchomości, nie czekaj dłużej. Złóż wniosek online i korzystaj z otrzymanych pieniędzy.

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: