Pożyczka inwestycyjna – jak i gdzie wziąć?

Pożyczka inwestycyjna staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców pragnących rozwijać swoją działalność. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku drogi z własnym startupem, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy też reprezentujesz firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku, pożyczka inwestycyjna może być kluczem do realizacji Twoich planów biznesowych. Sprawdź, jakie firmy mogą skorzystać z pozabankowej pożyczki inwestycyjnej i gdzie najlepiej złożyć wniosek o tego rodzaju finansowe wsparcie.
Pożyczka inwestycyjna - jak i gdzie wziąć?

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczka inwestycyjna – kto może z niej skorzystać?

Pożyczka inwestycyjna jest dostępna dla szerokiego grona przedsiębiorców. Od startupów, przez jednoosobowe działalności gospodarcze, firmy z krótkim stażem, aż po doświadczone przedsiębiorstwa chcące wdrożyć nowe pomysły inwestycyjne czy projekty. Kluczowym aspektem jest posiadanie przemyślanego planu na wykorzystanie środków finansowych, który przyczyni się do wzrostu wartości firmy.

Pożyczka inwestycyjna - kto może z niej skorzystać?

Pożyczka inwestycyjna przeznaczona jest dla:

 • firm z ograniczoną historią kredytową,
 • startupów w fazie początkowej,
 • małych i średnich przedsiębiorstw z krótki stażem,
 • właścicieli rozbudowanych firm zatrudniających pracowników i prowadzących pełną księgowość,
 • biznesów z potrzebą szybkiego rozwoju,
 • właścicieli jednoosobowych działalnoci gospodarczych,
 • innowatorów i kreatywnych przedsiębiorców,
 • małych deweloperów,
 • przedstawicieli spółek kapitałowych na wszystkich etapach rozwoju,
 • przedsiębiorców prowadzących biznesy nietypowe, wysokiego ryzyka,
 • influencerów i youtuberów,
 • firm wymagających dodatkowego wsparcia na realizację nowej inwestycji lub modernizację inwestycji realizowanych.

Nie przegap: Jeśli dostrzegłeś w tej obszernej grupie swoją firmę, to znaczy, że duża lub mała pożyczka inwestycyjna jest idealna dla Twojego biznesu. Prowadzisz inny rodzaj działalności? Skontaktuj się z nami w celu dopasowania odpowiedniej oferty do Twojej firmy.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

Gdzie można złożyć wniosek o pożyczkę?

Finansowanie inwestycji to niezbędny element rozwoju firmy, która stawia na innowacyjne pomysły. Niestety bariera finansowa bardzo często przyczynia się do zawieszenia, a nawet upadku działalności gospodarczej. Przy wsparciu polskiej strefy inwestycji przez różne instytucje finansowe, innowacyjne biznesy mają szansę zaistnieć na rynku.

Pożyczka inwestycyjna - gdzie można złożyć wniosek?

Jedną z możliwych opcji, która wyróżnia się na tle innych ofert na rynku, jest pożyczka pod zastaw nieruchomości oferowana przez instytucje pozabankowe. Firmy, takie jak Balt Credit, specjalizują się w udzielaniu pozabankowych pożyczek inwestycyjnych pod zastaw nieruchomości, oferując elastyczne warunki finansowania dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców.

Jakie są warunki naszej pożyczki inwestycyjnej?

Specyfiką pożyczki inwestycyjnej w instytucjach pozabankowych jest hipoteka. W tym przypadku zabezpieczeniem finansowego wsparcia jest zawsze hipoteka na nieruchomości. Warto wiedzieć, że akceptowane jest wyłącznie pierwsze miejsce na hipotece, wnioskodawca musi być osobą pełnoletnią i jednocześnie nie musi być właścicielem nieruchomości. Nieruchomość wskazana we wniosku może bowiem stanowić własność osoby trzeciej, która wyrazi zgodę na objęcie nieruchomości hipoteką.

Jakie są warunki pożyczki inwestycyjnej w BaltCredit?

Kto może zostać Pożyczkobiorcą?

W Balt Credit akceptujemy firmy z różnym stażem na rynku, a także nowe działalności już od pierwszego dnia funkcjonowania firmy. Brak wykluczeń ze względu na branżę i nietypowe usługi znacznie poszerza grupę odbiorców pożyczki inwestycyjnej. Pożyczkobiorcą może zostać także osoba z trudną historią kredytową w BIK, BIG czy KRD.

W naszej firmie doskonale rozumiemy specyfikę prowadzenia działalności gospodarczej. Dlatego też oferujemy wsparcie w trudnych momentach, takich jak koniunktura spowolnienia gospodarczego czy potrzeba restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Wspieramy zarówno przedsiębiorców posiadających dodatnie wyniki i płynność finansową, jak i firmy z ograniczoną historią kredytową, którym banki odmówiły wsparcia. Nasza firma to gwarant długoterminowego partnerstwa biznesowego.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Pozabankowa pożyczka inwestycyjna – jakie ma zalety? 

Pozabankowe pożyczki inwestycyjne mają szereg zalet. Przede wszystkim, coraz częściej są dostępne na warunkach korzystniejszych niż tradycyjne kredyty bankowe. Polecane są firmom zwłaszcza dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność lub znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Ustanowiony przez banki wysoki wkład własny dla firm wysokiego ryzyka to kolejny czynnik, który oddala przedsiębiorców od możliwości skorzystania z tradycyjnych form finansowego wsparcia.

Zalety pożyczki inwestycyjnej w Balt Credit

Nasza firma to najlepszy przykład cenionej na rynku finansowym instytucji pozabankowej, którą cechują transparentność i elastyczność. Oferujemy pożyczki inwestycyjne z jasno określonymi warunkami. Kluczowe aspekty to:

 • konkurencyjne oprocentowanie i maksymalny okres spłaty,
 • brak dodatkowych kosztów wejściowych, za rozpatrzenie wniosku i konsultacje
 • możliwość negocjacji indywidualnych warunków spłaty,
 • minimalne formalności,
 • szybki proces decyzyjny,
 • atrakcyjna kwota pożyczki od 30,000 zł do 1,000,000 zł.

Zabezpieczenie pożyczki w formie zastawu rejestrowego na nieruchomości zapewnia większe bezpieczeństwo transakcji dla obu stron. To obopólne korzyści wynikające z umowy, co sprawia, że nasi Klienci, są naszymi partnerami.

W Balt Credit realizujmy wspólnie inwestycje

Balt Credit to nie tylko pożyczkodawca, ale przede wszystkim istotny element w realizacji Twoich wymarzonych planów inwestycyjnych. Dzięki doświadczeniu, a także zrozumieniu potrzeb przedsiębiorców nasza firma jest w stanie zaoferować zarówno finansowanie, jak i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Planujesz rozbudowę infrastruktury, zakup nowych maszyn, inwestycje na terenie specjalnej strefy ekonomicznej w Polsce? A może wprowadzasz innowacyjny produkt na rynek? Balt Credit może być Twoim gwarantem długoterminowego sukcesu biznesowego.

Zanim złożysz wniosek, skontaktuj się

Jeśli rozważasz pozyskanie finansowania dla swojej firmy, ale masz obawy co do warunków umowy, najlepszym pierwszym krokiem będzie bezpośredni kontakt z Balt Credit. Specjaliści naszej firmy są dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, omówić indywidualne potrzeby, a także pomóc w przygotowaniu optymalnej oferty pożyczki inwestycyjnej.

Pamiętaj, że odpowiednio dobrana pożyczka inwestycyjna może być fundamentem sukcesu Twojego przedsiębiorstwa.

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: