Pożyczki pod zastaw w Bytomiu

Oprócz standardowych ofert bankowych, w Bytomiu bardzo popularne są także kredyty pod zastaw nieruchomości, które stanowią solidną alternatywę dla tradycyjnych pożyczek. Kredyty te skierowane są do osób poszukujących większych kwot na inwestycje, spłatę wcześniejszych zobowiązań czy też zakup nieruchomości. Dzięki pozabankowym kredytom hipotecznym mieszkańcy Bytomia mogą spełniać swoje biznesowe plany i finansowe cele związane z posiadaniem firmy.
Pożyczki pod zastaw Bytom

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczka pod zastaw nieruchomości Śląsk

Na górnym Śląsku rynek usług bankowych i pozabankowych dynamicznie ewoluuje, oferując klientom szereg opcji dopasowanych do ich potrzeb. Jednak dla przedsiębiorców z problematyczną historią kredytową, uzyskanie pożyczki na dużą sumę i korzystnych warunkach stanowi często wyzwanie. W takich sytuacjach decyzja o skorzystaniu z usług prywatnej firmy pożyczkowej staje się atrakcyjną alternatywą. Dobrym wyborem może być pożyczka pod zastaw w Bytomiu.

Kluczowym elementem jest wybór renomowanej firmy, która działa zgodnie z prawem i oferuje transparentne umowy. Taka firma jest w stanie zapewnić klientom pewność co do uczciwości procesu pozyskiwania środków. Współpraca z doświadczonym doradcą finansowym jest kluczowa, ponieważ pomaga on w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości. Dodatkowo aktywnie wspiera klientów w dopełnieniu formalności. Podejmij decyzję świadomie. W Balt Credit standardem jest zapewnienie klarownych zasad dla przedsiębiorców zainteresowanych pożyczkami pod zastaw nieruchomości.

Pożyczki pod zastaw Bytom – oferta Balt Credit

Przedsiębiorcom znane są różne formy szybkiego wsparcia finansowego pod zastaw. Jednak lombard pożyczki pod zastaw, typowe chwilówki, komisy i skup to rozwiązania, które nie są w stanie sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców. Komis czy też lombard oferuje nieznaczne wsparcie finansowe pod zastaw sprzętu agd, biżuterii czy też złota. Dla aktywnie działającej firmy niewielki zastrzyk gotówki nie wpłynie na poprawę jej funkcjonowania. Jedynie może wiązać się z kolejnym zobowiązaniem ciążącym na przedsiębiorcy. Pozabankowa pożyczka hipoteczna w Twoim mieście to zdecydowanie najkorzystniejsza opcja dla firm potrzebujących dużej kwoty w szybkim czasie. Sprawdź naszą ofertę:

Dostępność: jednoosobowe działalności gospodarcze, startupy, spółki kapitałowe.

Cel pożyczki: rozwój działalności, remont lokalu, zatrudnienie pracowników, poprawa płynności finansowej firmy, spłata wcześniejszych zobowiązań itp.

Okres spłaty: przedział między 6 a 36 miesięcy z możliwością negocjowania harmonogramu spłat, karencji, przedłużania czy zmiany okresów pożyczki w drodze indywidualnej decyzji.

Warunki Finansowe: 12,5% w skali roku

Prowizja: 9%-50% zależna od różnych czynników (m.in. kwoty, okresu, LTV, lokalizacji).

Zabezpieczenie: hipoteka na nieruchomości

W pełni bezpieczny, nowoczesny sposób udzielania pożyczek online to komfort, wygoda i oszczędność czasu przedsiębiorców z województwa śląskiego. Co ważne, Balt Credit wspiera właścicieli firm na każdym etapie ich ścieżki zawodowej. Wierzymy i dopingujemy zarówno startupy, jak i klientów prowadzących wieloletnie biznesy.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości w Bytomiu – Balt Credit

Tradycyjne pożyczki bankowe dla firm z Bytomia i okolic często stawiają wygórowane warunki, których spełnienie jest poza zasięgiem przedsiębiorców. Zarówno właściciel jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i założyciele spółek każdego dnia napotykają na swojej drodze szereg wyzwań, oczekiwań i zobowiązań, które związane są z ponoszeniem kosztów. Potrzeba dodatkowego gotówkowego wsparcia jest częstym i zupełnie zrozumiałym zjawiskiem. Niestety w przypadku typowych bankowych instytucji finansowych wsparcie to wiąże się z długotrwałym i pełnym zawiłych procedur procesem. Nadmiar wymaganych formalności, a także nierzadko wymóg poręczenia osób trzecich, znacznie wydłużają czas pomiędzy złożeniem wniosku a ostateczną decyzją.

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości proponują zupełnie odmienne, innowacyjne podejście do przedsiębiorców, ich oczekiwań i potrzeb. Formalności ograniczone do absolutnego minimum i skupienie uwagi na aktualnej sytuacji finansowej firmy to główne atuty tego rodzaju finansowego wsparcia. A wszystko to bez sprawdzania historii kredytowej i terminów spłat wcześniejszych zobowiązań. Nieruchomość z wiarygodnym wpisem do księgi wieczystej to główny czynnik decydujący o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, a zarazem droga do otrzymania szybkiego i znaczącego wsparcia finansowego od instytucji finansowych.

Dla kogo jest pożyczka pod zastaw z Balt Credit?

Pożyczka pod zastaw bez BIK jest skierowana do:

W Balt Credit przyznane środki finansowe mogą być przeznaczone na wybrany cel związany z działalnością firmy.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

 

Minimum formalności w Balt Credit!

Balt Credit wyróżnia się minimalną ilością formalności potrzebnych do uzyskania pożyczki pod zastaw nieruchomości, co sprawia, że proces jest szybki i wygodny dla klientów. Zapewniamy:

  • Minimum formalności
  • Weryfikację baz BIK/BIG/KRD
  • Wstępną decyzję do 24h
  • Otrzymanie gotówki do 5 dni roboczych od dnia złożenia wniosku (w zależności od stopnia skomplikowania i złożoności transakcji)

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę od Balt Credit?

Nieruchomość stanowi główne zabezpieczenie, decydujące o wysokości możliwej pożyczki, niezależnie od innych czynników czy historii w rejestrze BIK. Aby uzyskać pożyczkę zabezpieczoną hipotecznie w Balt Credit, należy przygotować jedynie podstawowe dokumenty osobiste, zdjęcie nieruchomości zastawianej przez pożyczkobiorcę oraz numer księgi wieczystej.

Co ważne, w Balt Credit nie wymagamy od przedsiębiorców szczegółowej wyceny nieruchomości, która będzie stanowiła zabezpieczenie pożyczki. Dzięki temu procedura uzyskania środków finansowych jest szybsza i mniej uciążliwa dla klienta, co dodatkowo sprzyja sprawnemu rozpatrywaniu wniosków. Akceptujemy domy, mieszkania, obiekty komercyjne oraz działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji.

Zapoznaj się z ofertą i złóż wniosek o pożyczkę od Balt Credit!

Nasza oferta pożyczki hipotecznej została stworzona z myślą o przedsiębiorcach z Bytomia, którzy poszukują rozwiązania idealnie dopasowanego do ich sytuacji i potrzeb finansowych.

Pożyczki hipoteczne poza sektorem bankowym, niepodlegające ocenie w Biurze Informacji Kredytowej, są w 100% bezpieczne i legalne. Stanowią sprawdzoną alternatywę dla przedsiębiorców, którzy napotkali trudności w uzyskaniu kredytu od tradycyjnych instytucji finansowych.

Zapoznaj się z pełną ofertą Balt Credit. Zapewniamy nie tylko wsparcie finansowe, ale także partnera, gotowego zrozumieć i dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Potrzebujesz pożyczki dla swojej działalności?

Balt Credit oferuje pieniądze już nawet w 5 dni roboczych!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

 

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: