Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Warszawie

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Prowadzisz działalność w Warszawie i szukasz szybkiego wsparcia finansowego? Nasza firma oferuje pozabankowe pożyczki hipoteczne pod zastaw domu lub mieszkania z korzystnym okresem spłaty. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców z Warszawy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji i nie mogą liczyć na otrzymanie kredytu bankowego. Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Warszawie przyznajemy nawet przy niewielkiej wysokości dochodów i braku pełnych dokumentów finansowych. Nie weryfikujemy również Twojej historii w BIK ani żadnym innym rejestrze. Dowiedz się, co zrobić, aby skorzystać z pożyczki pod zastaw nieruchomości od Balt Credit!

Pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa – oferta Balt Credit

Pożyczka pod zastaw mieszkania, domu, działki lub innej nieruchomości od Balt Credit to oferta skierowana do przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego i elastycznego dofinansowania na dowolny cel biznesowy. Bez względu na to, czy potrzebujesz środków na zakup lokalu, spłatę zobowiązań czy inwestycje w nowe projekty, możemy Ci pomóc.

Balt Credit oferuje szybkie pożyczki pod zastaw nieruchomości Warszawa dla:

Co oferujemy:

  • Elastyczny okres spłaty – od 6 do 36 miesięcy z możliwością negocjacji.
  • Konkurencyjne oprocentowanie – 12,5% w skali roku.
  • Prowizja na start pożyczki – w zakresie 9% do 50%.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

 

Pozabankowa pożyczka hipoteczna bez BIK dla mieszkańców Warszawy

Szybka, pozabankowa pożyczka pod zastaw mieszkania, domu, działki lub innej nieruchomości bez BIK dla mieszkańców Warszawy, to prosty sposób na uzyskanie dodatkowego wsparcia finansowego dla przedsiębiorców, którzy nie mają zdolności kredytowej i nie mogą zaciągnąć tradycyjnego kredytu z banku.

Dzięki zabezpieczeniu pod hipotekę i braku weryfikacji w BIK, jesteśmy w stanie przyznać Ci pieniądze bardzo szybko bez zbędnych formalności.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz opiekę naszych doradców. Nasz zespół zaproponuje Ci elastyczną pożyczkę pod hipotekę, która pozwoli na pokrycie zobowiązań, które aktualnie posiadasz. Uzyskasz od nas szybką pomoc finansową na dowolny cel biznesowy związany z prowadzeniem Twojej firmy.

Dlaczego pożyczka pod zastaw mieszkania jest lepsza od kredytu hipotecznego?

Pożyczka pod hipotekę jest korzystniejszym rozwiązaniem od kredytu hipotecznego, już na samym etapie wnioskowania o nią. Nie musisz spełniać rygorystycznych kryteriów, których wymagają banki. Instytucje pozabankowe, takie jak nasza, nie są obarczone przepisami, które wymagają szczegółowej weryfikacji i licznych formalności. Jednocześnie nasze produkty są bardzo bezpieczne i w pełni legalne.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych pożyczek pod zastaw nieruchomości?

  • Nie sprawdzamy Twojej oceny zdolności kredytowej na podstawie danych z BIK.
  • Nie weryfikujemy, czy znajdujesz się w rejestrach dłużników.
  • Umożliwiamy zaciągnięcie pożyczki z elastycznym okresem spłaty – od 6 do 36 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Wymagamy jedynie podstawowych dokumentów, takich jak zdjęcia nieruchomości czy numer w księdze wieczystej.
  • Udzielamy kredytu również wtedy, gdy nieruchomość jest własnością osoby trzeciej (za jej zgodą).
  • Nie wymagamy opłat za rozpatrzenie wniosku i przygotowanie dokumentacji.
  • Zapewniamy szybki proces decyzyjny i minimum formalności.

Oferowana przez nas pożyczka pod nieruchomość stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnego kredytu oferowanego przez bank. Pieniądze uzyskane z pożyczki możesz zainwestować w dowolny cel biznesowy np. rozwój firmy lub zakup nowych maszyn. Niezależnie od celu i Twoich aktualnych potrzeb, możesz liczyć na naszą pomoc. Wspieramy również przedsiębiorców, którzy padli ofiarą zjawiska tzw. zatorów płatniczych, czyli kontrahentów nieregulujących swoich zobowiązań w terminie.

Pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości od Balt Credit

Pochodząca z naszej oferty pozabankowa pożyczka hipoteczna jest prostym sposobem na szybkie uzyskanie wsparcia finansowego na rozwój działalności lub poprawę płynności finansowej Twojej firmy. To świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji i nie mogą skorzystać z oferty banków.

Naszą ofertę kierujemy do start-up’ów, spółek kapitałowych i jednoosobowych działalności gospodarczych w całej Polsce. Gwarantujemy szybki proces decyzyjny i minimum formalności, dzięki czemu pożyczka może trafić do Ciebie już w ciągu kilku dni roboczych od momentu złożenia wniosku online!

Potrzebujesz pożyczki dla swojej działalności?

Balt Credit oferuje pieniądze już nawet w 5 dni roboczych!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

 

Skorzystaj z naszej oferty i zdobądź elastyczną pożyczkę dla rozwoju swojego biznesu nawet w ciągu 5 dni roboczych!

 

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: