Pożyczka dla firm online | Balt Credit

Pożyczki dla firm online zdobywają coraz większą popularność. Oferują konsumentom szybki dostęp do środków bez konieczności wizyty w tradycyjnym banku. W Balt Credit oferujemy pozabankowe pożyczki, które można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Pożyczka dla firm online

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

KALKULATOR OBLICZENIA RAT

Wybierz kwotę
Min 30000 PLN
Max 1000000 PLN
Okres Spłaty (msc.)

Miesięczna rata od

2 729,17 zł

Ostatnia rata

100 000 zł

Całkowity koszt od

32 750 zł

Pożyczka dla firm online – oferta Balt Credit

oferta Balt Credit pożyczka dla firm online

Wspieramy przedsiębiorców, którzy szukają zewnętrznego finansowania, bez względu na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Oferujemy:

 • Proces wnioskowania online – cały proces od złożenia wniosku do otrzymania decyzji o pożyczce odbywa się online. Wystarczy wypełnić prosty formularz, dostarczyć wymagane dokumenty i monitorować postęp swojego wniosku elektronicznie.

 • Szybka decyzja – oferujemy szybką decyzję i błyskawiczny przelew środków na konto firmowe wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw pilnie potrzebujących środków finansowych.

 • Elastyczne warunki – oferujemy elastyczne warunki pożyczek, możliwość dostosowania okresu spłaty, czy wysokości raty do potrzeb konkretnej firmy.

 • Różne rodzaje pożyczek – w naszej ofercie można znaleźć różne formy finansowania dla firm, takie jak pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki start-up, a także pożyczki inwestycyjne, co umożliwia firmom dostosowanie rodzaju pożyczki do swoich indywidualnych potrzeb.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

W Balt Credit udzielamy pożyczki pod zastaw nieruchomości, która stanowi dla nas formę zabezpieczenia. Dzięki temu udostępniamy środki również tym firmom, które nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej, by móc ubiegać się o kredyt bankowy.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Środki uzyskane w ramach pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wysokość pożyczki zależy od aktualnej wartości rynkowej nieruchomości, a maksymalna kwota pożyczki to 1 000 000 zł.

Ubieganie się o pożyczki dla firm w Balt Credit charakteryzuje prosty proces wnioskowania – aby wziąć pożyczkę, wystarczy złożyć wniosek online.

Pożyczka Start Up

Pożyczka Start Up

Pożyczka start-up to pożyczka dla firm, które znajdują się na początkowym etapie działalności gospodarczej i często nie osiągnęły jeszcze stabilności finansowej lub zdolności uzyskania kredytu bankowego.

W odróżnieniu od tradycyjnych banków, instytucje pozabankowe takie jak Balt Credit udzielają pożyczki start-up firmom bez wysokiej zdolności kredytowej, posiadającym zaległości w bazach dłużników.

Oferujemy minimum formalności, dzięki czemu wydajemy decyzję wstępną już w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku.

Pożyczka Inwestycyjna

Pożyczka Inwestycyjna

Głównym celem pożyczki inwestycyjnej jest udzielenie środków na rozwój firmy: sfinansowanie projektu inwestycyjnego, rozwinięcie biznesu lub realizację określonych planów rozwojowych.

To alternatywa dla kredytów bankowych, polecana zwłaszcza przedsiębiorcom, którzy napotykają trudności w uzyskaniu finansowania od banków. Warunki pożyczki inwestycyjnej są bardziej elastyczne, a proces decyzyjny szybszy.

W Balt Credit oferujemy pożyczkę inwestycyjną o maksymalnej kwocie do 1 000 000 zł. Nie weryfikujemy BIK, BIG, czy KRD. Otrzymaną od nas pożyczkę przedsiębiorcy mogą wykorzystać na dowolny cel związany z inwestycją w rozwój prowadzonej działalności gospodarczej, taki jak: rozbudowa infrastruktury, zakup środków trwałych, czy remont i modernizacja zakładu. Gwarantujemy szybkie wydanie decyzji – nawet do 5 dni roboczych.

Potrzebujesz pożyczki dla swojej działalności?

Balt Credit oferuje pieniądze już nawet w 5 dni roboczych!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Oferta jest skierowana do osób, które:

 • pilnie potrzebują środków na doinwestowanie swojej firmy,

 • szukają pożyczki pod zastaw nieruchomości,

 • mają zaległości wobec ZUS i US,

 • bank odmówił im udzielenia kredytu.

Pożyczka dla jednoosobowych działalności gospodarczych

Pożyczka dla jednoosobowych działalności gospodarczych

Oferujemy udzielenie pożyczki, z której mogą skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze (JDG). Głównym warunkiem jest posiadanie nieruchomości, która posłuży za zabezpieczenie pożyczki. Może to być dom, mieszkanie lub lokal, również te należące do osób trzecich lub obciążone hipoteką.

Pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka konsolidacyjna to forma finansowania, która pozwala na połączenie wielu zobowiązań finansowych, takich jak kredyty, pożyczki, czy karty kredytowe, w jedno większe zadłużenie. W efekcie konsolidacji zmniejsza się wielkość miesięcznej raty pożyczki, a zarządzanie zobowiązaniem jest prostsze.

Oferowana przez Balt Credit pożyczka konsolidacyjna skierowana jest do firm, które:

 • posiadają zaległości wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Urzędu Skarbowego,

 • prowadzą działalność gospodarczą zbyt krótko, by móc ubiegać się o tradycyjny kredyt bankowy,

 • bank odmówił im udzielenia kredytu.

W Balt Credit udzielamy pożyczki konsolidacyjne bez zbędnych formalności. Nie weryfikujemy informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej, czy Krajowym Rejestrze Dłużników. Nie analizujemy zdolności kredytowej, a wstępną decyzję wydajemy już po 24 godzinach od złożenia wniosku.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

Jak otrzymać pożyczkę dla firm online?

Aby otrzymać pożyczkę dla firm online od Balt Credit, wystarczy postępować według prostych kroków przedstawionych poniżej.

 1. Po pierwsze: złóż wniosek online – wypełnij go swoimi danymi, podaj rodzaj nieruchomości, która posłuży za zabezpieczenie pożyczki, numer księgi wieczystej tej nieruchomości, maksymalną kwotę pożyczki, którą chcesz uzyskać oraz dodatkowe załączniki – np. zdjęcia nieruchomości.

 2. W następnej kolejności udzielimy decyzję wstępną, przedstawimy warunki pożyczki, takie jak kwota pożyczki, okres spłaty i poprosimy o przesłanie niezbędnej dokumentacji.

 3. Kolejno przygotujemy umowę do podpisania i umówimy wspólne spotkanie.

 4. W ostatnim kroku przejdziemy do podpisania umowy, po czym przekażemy środki na Twoje konto.

Jakie formalności należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Balt Credit?

By otrzymać pożyczkę firmową od Balt Credit, trzeba spełnić poniższe warunki:

 • podać numer księgi wieczystej nieruchomości,

 • podać cel pożyczki i kwotę pożyczki, którą chce się uzyskać,

 • załączyć zdjęcia nieruchomości, na podstawie których będzie można ocenić jej stan techniczny i położenie,

 • przedstawić dokumenty finansowe.

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Pożyczki pozabankowe dla firm – czy warto?

To, czy warto skorzystać z finansowania oferowanego przez pozabankowe firmy pożyczkowe, zależy od konkretnej sytuacji finansowej i potrzeb danego przedsiębiorstwa. Pożyczka firmowa będzie korzystna dla:

 • przedsiębiorstw, które pilnie potrzebują dodatkowych środków,

 • przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, którzy cenią sobie mniej skomplikowaną procedurę wnioskowania o pożyczkę i nie lubią zbędnych formalności,

 • firm z ograniczoną historią kredytową i zbyt niską zdolność kredytową do otrzymania kredytu obrotowego w banku,

 • firm, które mają trudności z utrzymaniem płynności finansowej.

Dla kogo jest pożyczka dla firm w Balt Credit?

Dla kogo jest pożyczka dla firm online w Balt Credit?

Pożyczka dla firm online to produkt dedykowany do firm jednoosobowych, a także do spółek prawa handlowego.

Z pożyczki firmowej mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy mają nieruchomość do zabezpieczenia pożyczki. Do tego celu może posłużyć mieszkanie, dom lub lokal.

Czas na spłatę pożyczki ustalany jest indywidualnie z każdym pożyczkobiorcą. Umożliwiamy rozłożenie okresu spłaty na 120 miesięcy (z założeniem przedłużania umowy co 12 miesięcy). Umożliwiamy też pożyczkobiorcom wcześniejszą spłatę pożyczki po upływie 12 miesięcy.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Pożyczka dla firm online od Balt Credit

Skorzystaj z pożyczki dla firm online i zyskaj zewnętrzne finansowanie od Balt Credit! Oferujemy pożyczkę dla firm online – produkt skierowany do jednoosobowych działalności gospodarczych, a także małych i średnich firm.

Proces udzielenia pożyczki rozpoczyna złożenie wniosku online. Cała procedura wnioskowania odbywa się drogą elektroniczną. Udzielana przez nas pożyczka nie zawiera ukrytych kosztów, czy dodatkowych opłat.

Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż wniosek online już dziś!

 

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: