Pożyczka pod zastaw we Wrocławiu bez BIK

Pożyczki hipoteczne poza sektorem bankowym, niepodlegające ocenie w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), są legalne i w pełni bezpieczne. To sprawdzona alternatywa dla przedsiębiorców, którym z różnych przyczyn banki odmówiły udzielenia kredytu.
Pożyczki pod zastaw we Wrocławiu bez BIK

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości, mieszkania, działki czy też lokalu usługowego z księgą wieczystą to ogromna szansa na poprawienie zachwianej sytuacji finansowej oraz spłatę zadłużeń. Zobacz, dla kogo pożyczka pod zastaw Wrocław może być pomocna, jak wygląda umowa i który kredytodawca we Wrocławiu zasługuje na zaufanie.

Kto może otrzymać pożyczkę pod zastaw?

Kto może otrzymać pożyczkę pod zastaw?

Niejasna historia kredytowa, a w niej nierzetelne wpisy w raporcie kredytowym, opóźnione spłaty kredytu, niejasne dla banku informacje o źródłach dochodu klienta lub całkowity brak historii wcześniejszych zobowiązań kredytowych. Niewątpliwie wszystkie powyższe czynniki mają znaczący wpływ na negatywną opinię banku i odrzucenie wniosku kredytobiorcy. Na szczęście istnieje inna sposobność otrzymania wsparcia finansowego od instytucji pozabankowych.

Pozabankowa pożyczka pod zastaw Wrocław jest dostępna i łatwo osiągalna, nawet gdy wnioskodawca nie może pochwalić się nienaganną historią kredytową, wysokimi dochodami, czy też płynnością finansową przedsiębiorstwa, które reprezentuje. Kto zatem może otrzymać pożyczkę pod zastaw?

Potrzebujesz pożyczki dla swojej działalności?

Balt Credit oferuje pieniądze już nawet w 5 dni roboczych!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Pozabankowa pożyczka pod hipotekę bez BIK skierowana jest między innymi do:

 • jednoosobowych działalności gospodarczych;

 • spółek cywilnych;

 • spółek kapitałowych;

 • przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą;

 • startupów;

 • innych przedsiębiorców, którzy borykają się z zatorami płatniczymi, zobowiązaniami wobec urzędu skarbowego i ZUS, opóźnieniami w opłaceniu faktur i wynagrodzeń dla pracowników czy też spłatą zobowiązań komorniczych.

W Balt Credit przyznane środki finansowe można rozdysponować na wybrany przez siebie cel związany z działalnością firmy. Dla nas zabezpieczenie stanowi nieruchomość, która znacząco wpływa na wysokość możliwej pożyczki, bez względu na inne czynniki i historię w rejestrze BIK.

Pożyczka pod zastaw Wrocław z Balt Credit

Pożyczka pod zastaw Wrocław z Balt Credit

Tradycyjne pożyczki bankowe dla firm to zazwyczaj długi proces objęty ścisłą procedurą i dużą ilością formalności. Nierzadko wymagane jest także poręczenie osób trzecich. To wiąże się z koniecznością zaangażowania w sytuację firmy osób postronnych. Rozumiemy, że wymóg taki nie jest wygodny dla przedsiębiorców.

Pozabankowa pożyczka pod zastaw dla mieszkańców Wrocławia i okolic w przeciwieństwie do kredytów bankowych wymaga od Klientów minimum szczegółowych informacji i dokumentów. To, co interesuje nas najbardziej, to obecna sytuacja finansowa wnioskodawcy i zabezpieczenie hipoteczne, a więc nieruchomość z wiarygodnym wpisem do księgi wieczystej.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

Oferta pożyczek pod zastaw

Potrzebujesz wsparcia finansowego na opłacenie zobowiązań wobec kontrahentów? A może Twoje zapotrzebowanie na gotówkę wiąże się z planowanymi nowymi inwestycjami w firmie (np. zakup sprzętu, zatrudnienie nowego pracownika)?

Pozabankowa pożyczka pod zastaw w Balt Credit to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców z Wrocławia i okolic.

Oferta pożyczek pod zastaw nieruchomości Wrocław jest bardzo korzystna dla Klientów. To możliwość otrzymania dużej gotówki przy zachowaniu minimum formalności. Korzystne oprocentowanie, szybka odpowiedź kredytodawcy i płynna komunikacja, a także możliwość terminowego odroczenia (karencji) spłaty rat kredytu bez ponoszenia konsekwencji finansowych.

Jak sporządza się umowę pożyczki pod zastaw?

Jak sporządza się umowę pożyczki pod zastaw?

Pozabankowa pożyczka pod hipotekę dla mieszkańców Wrocławia i okolic jest udzielana pod zastaw nieruchomości. Najważniejszą rzeczą, jaką potrzebujesz, jest więc posiadanie nieruchomości, mieszkania, domu, działki lub lokalu użytkowego. W niektórych szczególnych sytuacjach możemy dodatkowo poprosić o udokumentowanie zarobków lub prowadzonej działalności.

Ważną informacją dla zainteresowanych jest również to, że w Balt Credit nigdy nie pobieramy dodatkowych opłat lub prowizji za przyjęcie i weryfikację wniosku oraz przygotowanie dokumentów umowy.

Jak prezentuje się sama umowa? Jak wyglądają dokumenty?

Umowa może być podpisana na standardowy okres 12 miesięcy, przy czym istnieje opcja karencji spłaty. We wniosku należy wypełnić podstawowe dane i istotne informacje dotyczące miasta, rodzaju nieruchomości, numeru księgi wieczystej i oczekiwanej kwoty pożyczki. Dzięki sumiennej pracy i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu cały proces decyzyjny jest bardzo uproszczony. Wstępną odpowiedź możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia, a pieniądze natychmiast po podpisaniu umowy.

Ważne!

W Balt Credit działamy jawnie i zgodnie z obowiązującym prawem finansowym. Każda umowa pożyczki pod zastaw jest zawierana poprzez umowę poświadczoną przez notariusza.

Zwróć również uwagę na to, że pożyczki pod hipotekę działalności gospodarczych mają bardzo zindywidualizowany charakter. W tym przypadku niezbędne jest wnikliwe, rzeczowe i profesjonalne podejście. Takie działanie przekłada się na przedstawione warunki i propozycje usług pożyczkowych.

Pożyczka pod zastaw Wrocław – zalety naszej oferty

Dlaczego pożyczka pod zastaw we Wrocławiu od Balt Credit? Przedstawiliśmy już ogrom zalet wynikających z wyboru pożyczek pozabankowych. Podsumujmy wszystko i przy okazji dodajmy jeszcze kilka korzyści, aby całkowicie Cię, że oferta Balt Credit jest odpowiednim wyborem.

Pożyczki pod zastaw Wrocław - zalety naszej ofety

Zalety pożyczki pod zastaw we Wrocławiu od Balt Credit 

 • Nie weryfikujemy i nie oceniamy historii w oficjalnych bazach BIK, ERIF, BIG, KRD.

 • Otwieramy drzwi dla przedsiębiorców, którzy nie otrzymali kredytów od banku lub pośredników.

 • Nie narzucamy dodatkowych opłat, kosztów i prowizji za rozpatrzenie wniosku, sporządzenie umowy i konsultacje w sprawie pożyczki.

 • Jesteśmy gotowi na szybkie rozpatrzenie wniosku (nawet do 24h).

 • Jesteśmy elastyczni finansowo, przy dużej wartości nieruchomości całkowita kwota pożyczki może sięgać nawet 1 000 000 zł.

 • Zaskakujemy korzystnym i konkurencyjnym na rynku oprocentowaniem.

 • Nie ingerujemy w cel, na jaki Klient przeznaczy otrzymaną pożyczkę.

O czym należy pamiętać, planując pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

O czym należy pamiętać planując pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Decyzja o skorzystaniu z zewnętrznego wsparcia finansowego nie jest łatwa dla nikogo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z obaw i niepewności przedsiębiorców. Dlatego staramy się dostarczyć do Klientów wszystkie istotne informacje dotyczące tego rodzaju pomocy gotówkowej. O czym należy pamiętać?

Przygotowując się do podjęcia pożyczki pod zastaw, warto wiedzieć, że nieruchomość może stanowić nie tylko mieszkanie własnościowe lub spółdzielcze, ale także dom jednorodzinny, lokal użytkowy, działka (np. budowlana), a także lokal komercyjny (np. sklep, biuro, restauracja).

Usługi Balt Credit we Wrocławiu

Istotną informacją dla nas, jako kredytodawców jest lokalizacja nieruchomości wyznaczonej pod zastaw. Nieruchomość powinna być ulokowana we Wrocławiu lub na przyległych do niego terenach. Jeśli nie jesteś pewny, czy nieruchomość, którą chcesz przeznaczyć pod zastaw, spełnia warunki uzyskania pożyczki, najlepiej skonsultuj się z doradcą Balt Credit. Konsultacja nie jest obarczona żadną dodatkową opłatą, tym bardziej warto upewnić się w tej kwestii. Kontakt do wyspecjalizowanych doradców znajdziesz tutaj.

I na koniec kluczowy komunikat dla każdego właściciela nieruchomości. Jeśli pozabankowa pożyczka pod zastaw mieszkania lub innej nieruchomości jest spłacana należycie, wówczas wierzyciel nie ma możliwości zajęcia majątku. Wpis w księdze wieczystej jest wykreślany zaraz po spłaceniu wszystkich rat wynikających z podpisanej notarialnie umowy. Tym samym nieruchomość zostaje uwolniona od wszelkich zobowiązań finansowych wobec pożyczkodawcy.

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Pożyczka pod zastaw Wrocław w Balt Credit 

Balt Credit we Wrocławiu działa bardzo prężnie i z sukcesem. Oferujemy pożyczki pod zastaw dla mieszkańców Wrocławia i okolic bez sprawdzania historii kredytowej w BIK. Jest to także oferta bez niewygodnych dla Klienta formalności. Pod naszymi skrzydłami otrzymasz wsparcie finansowe w krótkim czasie, wykorzystując swoją nieruchomość jako zabezpieczenie.

Jesteśmy elastyczni, otwarci na potrzeby Klientów, doświadczeni i kompetentni. To przekłada się na naszą nienaganną opinię na rynku usług finansowych spoza sektora bankowego. Bądź naszym partnerem. Przyjmujemy wnioski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Balt Credit.

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: