Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej to opcja, która może być skutecznym sposobem na wyjście z trudnej sytuacji dla przyszłych przedsiębiorców, którzy nie mają wystarczających środków finansowych na rozwój biznesu.
Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Zobacz, czym charakteryzuje się pożyczka na działalność gospodarczą. Dowiedz się, kto może starać się o taką formę wsparcia i dlaczego warto o niej pomyśleć.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Od długiego czasu marzysz o założeniu działalności gospodarczej? W życiu każdej osoby, u której zarządzanie własnym biznesem jest wpisane w życiorys, przychodzi taki czas, w którym marzenia przemieniają się w fakty.

Obiecujący biznesplan i zachęcająca perspektywa sukcesu to ważne czynniki. Mają one pozytywny wpływ na poziom motywacji i chęci rozwoju przyszłych właścicieli firm. Jednak bardzo często przy zderzeniu z rzeczywistością okazuje się, że fundusze, którymi dysponujemy, nie są wystarczające do zapewnienia dobrego startu.

Co w takiej sytuacji zrobić? Jakie opcje i możliwości oferuje początkującym przedsiębiorcom rynek usług finansowych? Atrakcyjne pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej – to odpowiedź na powyższe pytania i wątpliwości.

Czym jest pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej?

Czym jest pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej?

Rozłóżmy ofertę pożyczek na rozpoczęcie biznesu na czynniki pierwsze. Czym dokładnie jest pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej?

Jest to wsparcie finansowe udzielane zainteresowanym przez różne instytucje finansowe działające na rynku (np. prywatni inwestorzy, banki, instytucje państwowe, prywatni pożyczkodawcy). Wkład gotówkowy może być wykorzystany na różne sposoby, w zależności od zobowiązań, potrzeb i planowanych inwestycji dla przedsiębiorstwa.

Zakup sprzętu, inwestycje w infrastrukturę, wynajem lub zakup lokalu, utworzenie nowego stanowiska pracy, spłatę różnych opłat startowych i wynagrodzeń dla pracowników. To przykładowe i najczęściej pojawiające się wydatki, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy rozpoczynający lub rozwijający działalność gospodarczą.

Kto może otrzymać pożyczkę na podjęcie działalności gospodarczej?

Pożyczki na start działalności gospodarczej powstały w odpowiedzi na potrzeby mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Ten rodzaj środków pieniężnych udzielany jest osobom, które planują założenie działalności gospodarczej. Oferta nie wyklucza również przedsiębiorstw, które etap rejestracji firmy mają już za sobą, jednak nie poradzili sobie z wyzwaniami finansowymi po założeniu biznesu.

Warto podkreślić, że w przypadku pozabankowych pożyczek w ramach prowadzonej działalności kredytodawcy nie wykluczają wsparcia:

  • osobom mającym zaległe spłaty w rejestrach dłużników, ZUS lub US;

  • przedsiębiorcom, którzy nie dostali kredytu z banku z powodu zbyt krótkiej obecności na rynku;

  • firmom, u których w ostatnim roku zmienił się zarząd lub udziałowcy, a bank z tego tytułu odmówił wsparcia finansowego.

Potrzebujesz pożyczki dla swojej działalności?

Balt Credit oferuje pieniądze już nawet w 5 dni roboczych!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Podjęcie działalności gospodarczej pożyczka a tradycyjny kredyt

Pamiętajmy, że dotacje powiatowego urzędu pracy, kredyty inwestycyjne udzielane przez różne banki czy też rządowy program biznes wsparcie w starcie mają ściśle określone, złożone procedury, dotyczące wszystkich osób składających wnioski.

Poręczenie dwóch osób fizycznych, posiadanie statusu bezrobotnego (do czasu osiągnięcia wieku emerytalnego), poszukujący pracy absolwenci jednolitych studiów magisterskich, studenci ostatniego roku studiów pierwszego lub drugiego stopnia, członkowie rodziny opiekujący się osobą niepełnosprawną, ale jednocześnie niepobierający świadczenia pielęgnacyjnego i zasiłku opiekuńczego, to tylko niektóre wytyczne programu Pierwszy Biznes wsparcie i dotacji urzędowych.

Ścisłe wytyczne dotyczące wieku podmiotów starających się o pożyczkę czy też informacje o uzyskanym wykształceniu wyższym, zamykają furtkę wielu osobom z dużym potencjałem na sukces w biznesie. Pozabankowe instytucje, takie jak Balt Credit stanowią doskonałą alternatywę. To szansa na spokojny rozwój firmy na pierwszym etapie jej funkcjonowania na rynku.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

Ważne!

Mówiąc o pozabankowych pożyczkach online, nie mam na myśli typowych chwilówek i szybkich pożyczek o niejasno sformułowanych terminach spłat i niewspółmiernych do wysokości pożyczki konsekwencjach w przypadku nieterminowej spłaty pożyczki. Krótkoterminowe pożyczki nie są optymalnym wyborem dla podmiotów potrzebujących wsparcia finansowego na start działalności gospodarczej.

Co należy zrobić, żeby otrzymać pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

"</figure

Składanie wniosku o pozabankową pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej to proces wymagający od zainteresowanych minimum formalności i dokumentów. Procedury upraszczamy, a dzięki temu stają się one wygodne dla klienta w porównaniu do weryfikacji wniosków o tradycyjny kredyt bankowy.

W Balt Credit nie trzymamy nikogo długo w niepewności. Sami też nie lubimy niewiadomych, więc wstępna decyzja może trafić do wnioskujących nawet w ciągu 24 godzin.

Rodzaj wymaganych dokumentów uzależniony jest od celu wsparcia finansowego, a także ryzyka pożyczkowego. W Balt Credit procedura aplikacyjna i etap oceny zdolności kredytowej to ścieżka prosta i szybka. Wnioskodawca przedstawia tylko podstawowe dokumenty. Nie wymagamy kosztorysu czy analizy prawnej (w przypadku pozabankowej pożyczki inwestycyjnej). Nie będziemy też weryfikować potencjalnego pożyczkobiorcy w rejestrach BIK, BIG czy też KRD (w przypadku pożyczki start-up i na rozpoczęcie działalności).

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Na jaką działalność nie można otrzymać pożyczki?

Firmy działające w sposób nielegalny lub sprzeczny z prawem nie będą mogły legalnie ubiegać się o pożyczki. Przykładem takich nieakceptowalnych przez nas działań jest handel narkotykami, produkcja lub obrót bronią. Także nie wspieramy innych biznesów sprzecznych z przepisami prawa regulującymi daną branżę.

Pożyczki na start w biznesie 100% online

Pożyczki na start w biznesie 100% online

Z pomysłowymi rozwiązaniami i dopracowaną w szczegółach ofertą pożyczek online rozwinięcie swojego biznesu bez wychodzenia z domu jest możliwe. Pożyczki udzielamy w Balt Credit bez weryfikacji rejestrów dłużników oraz w 100% online. Co przygotowaliśmy dla ambitnych przedsiębiorców, dla których niemożliwe nie istnieje?

W tym miejscu chcemy zaznaczyć, że w Balt Credit nie dyskwalifikujemy przedsiębiorców z problemami finansowymi. Nie ucinamy też rozmów, tylko dlatego, że historia w oficjalnych bazach BIG, ERIF, BIK czy KRD wnioskodawcy i dokumenty księgowe nie są do końca czyste. Powiem więcej – nawet tego nie sprawdzamy!

Kompleksowa oferta Balt Credit obejmuje między innymi pożyczki pozabankowe:

Kompleksowa oferta Balt Credit obejmuje między innymi pożyczki pozabankowe:

Pamiętaj, że każdy z powyższych produktów finansowych ma charakter indywidualny. Zawsze wnikliwie analizujemy potrzeby, sytuację i oczekiwania przedsiębiorców. Dzięki tak dokładnym działaniom i zaangażowaniu naszych pracowników jesteśmy pewni, że oferta jest idealnie dopasowana do konkretnego klienta.

Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej a pożyczka dla startupów

Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej a pożyczka dla startupów

Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej i pożyczka dla startupu różnią się głównie kontekstem, w jakim są udzielane. Jednak obie formy pożyczek mają na celu wspieranie rozwoju biznesu.

  • Pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej – skierowane do osób planujących lub rozpoczynających różnego rodzaju działalność biznesową oraz dla przedsiębiorców planujących utworzenie stanowiska pracy. Ten rodzaj pożyczki może być wykorzystany na zakup sprzętu, inwestycje w infrastrukturę, wynajem lub zakup lokalu, spłatę różnych opłat startowych lub na inne potrzebne wydatki związane z rozpoczęciem, a także rozwijaniem działalności biznesowej.

  • Pożyczki dla startupów – skupiają się często na biznesach w fazie wczesnego rozwoju, które posiadają innowacyjne i technologiczne pomysły. Są najczęściej przeznaczone na rozwój produktów, innowacji, badania i rozwój, marketing, zatrudnianie nowych pracowników oraz na inne wydatki związane z rozwojem nowych pomysłów lub technologii, które mają potencjał na rynku.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Podjęcie działalności gospodarczej pożyczka od Balt Credit

Podjęcie działalności gospodarczej pożyczka od Balt Credit

Istnieje ogrom sytuacji, w których drzwi banków, urzędów, pośredników i instytucji są zamknięte dla przedsiębiorców, z powodu zbyt wysokiego ryzyka kredytowego albo dużego zadłużenia firmy (np. zaległości wobec kontrahentów, obciążenia komornicze, opłacone faktury z dużym opóźnieniem).

Pożyczka pozabankowa od kredytodawców posiadających ugruntowaną pozycję na rynku finansowym, to najbezpieczniejszy wybór przy otwieraniu nowego biznesu.

Dlatego, jeśli planujesz otworzyć działalność gospodarczą, warto poważnie rozważyć ofertę pozabankowej pożyczki 100% online w Balt Credit. Złóż wniosek i zobacz, jaką kwotę możesz uzyskać, biorąc pożyczkę w Balt Credit!

 

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: