Pozabankowa pożyczka pod zastaw bez księgi wieczystej

Jakie są cechy prywatnej pożyczki pod zastaw? Jak działają takie rozwiązania? Kiedy warto rozważyć skorzystanie z takiej opcji? Jaka nieruchomość może stanowić zabezpieczenie? Poniżej znajdują się odpowiedzi na te wszystkie pytania.
Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez księgi wieczystej

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Zdobycie finansowania pod zastaw nieruchomości zazwyczaj kojarzy się z czymś trudnym i wiąże się z wieloma formalnościami. Ale czy wiesz, że istnieje alternatywny sposób na zdobycie pieniędzy?

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Tak! Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości stają się coraz bardziej popularne w świecie finansów. Dodatkowo brak księgi wieczystej nie musi być problemem na początkowym etapie szukania finansowania. Zobacz, z jakiej oferty możesz skorzystać w Balt Credit!

Poznaj innowacyjne formy finansowania, które są na wyciągnięcie ręki, kiedy tradycyjne, bankowe rozwiązania zawiodły. Sprawdź, dlaczego pozabankowe pożyczki hipoteczne są godne zainteresowania.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez księgi wieczystej z Balt Credit

Wysokie kwoty finansowania w ramach pożyczki hipotecznej na wyciągnięcie ręki? W Balt Credit to możliwe.

Jeśli posiadasz nieruchomość, która obecnie nie posiada księgi wieczystej, nadal może być ona przedmiotem zastawu! W Balt Credit masz szanse otrzymać pieniądze w wysokości do 60% wartości domu lub mieszkania.

Skontaktuj się z doradcą, który podpowie, co należy zrobić, aby posiadana nieruchomość mogła być zabezpieczeniem pożyczki. W kilku prostych krokach możesz uzyskać finansowanie, które pomoże Twojej firmie skonsolidować zobowiązania, pojąć długo planowane inwestycje czy też odzyskać chwilowo zachwianą płynność finansową.

Potrzebujesz pożyczki dla swojej działalności?

Balt Credit oferuje pieniądze już nawet w 5 dni roboczych!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dla kogo jest pożyczka pod zastaw nieruchomości?

Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości są bardzo atrakcyjną alternatywą dla kredytu hipotecznego. Tego typu rozwiązania są dostępne tak naprawdę dla wszystkich firm. Co to oznacza w praktyce? Brak ograniczeń co do branży, czasu prowadzenia działalności, sektora, w jakim działa przedsiębiorstwo, czy zdolności kredytowej.

Z pożyczki prywatnej korzystają przede wszystkim:

 • nowe przedsiębiorstwa, nawet te, które dopiero rozpoczynają swoją działalność oraz start-upy, które poszukują wsparcia na swój innowacyjny pomysł biznesowy,

 • właściciele mikroprzedsiębiorstw, którzy mają możliwość rozwinięcia swojej działalności poprzez szybki dostęp do środków finansowych,

 • firmy średniej wielkości korzystające z elastycznego finansowania w celu zrealizowania ambitnych projektów rozwojowych,

 • przedsiębiorcy, którzy nie mają szans na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej w bankach,

 • przedsiębiorstwa z zadłużeniem lub problemami płynności finansowej, dla których są to alternatywne źródła finansowania, niezależnie od ich historii kredytowej.

Jak działa pożyczka pod zastaw nieruchomości?

Przede wszystkim są dwa warunki – firma działająca legalnie na terenie Polski, która posiada nieruchomość, która może być zabezpieczeniem hipotecznym. Jeśli nieruchomość nie posiada księgi wieczystej, w Balt Credit od ręki zostanie udzielone wsparcie w rozwiązaniu tego problemu.

Wniosek o udzielenie finansowania może być złożony w formie elektronicznej. Dalej proces jest bardzo łatwy i składa się z kilku kroków, które obejmują wstępną analizę, dokładną ocenę, końcową decyzję oraz finalizację umowy, w tym formalne potwierdzenie poprzez podpisanie aktu notarialnego.

Zabezpieczeniem udzielonej pożyczki jest obciążenie nieruchomości odpowiednim wpisem. Podobnie, jak ma to miejsce w bankach. Nieruchomość musi spełnić określone warunki w zakresie jej rodzaju, przeznaczenia i stanu technicznego. Kwota udzielonego finansowania, w zależności od rodzaju pożyczki w Balt Credit, może wynieść nawet milion złotych, ale nie więcej niż 60% wartości nieruchomości, która będzie stanowić zabezpieczenie hipoteczne.

Pożyczka pozabankowa pod zastaw - dlaczego warto?

Pożyczka pod zastaw nieruchomości – otrzymamy ją bez BIK-u?

Trudna historia kredytowa widnieje w rejestrach, takich jak BIK, i jest przeszkodą na drodze do stabilności finansowej? Czy istnieje alternatywa? Odpowiedź brzmi tak! Możesz wziąć pożyczkę hipoteczną, która udzielana jest bez weryfikacji w popularnych rejestrach zadłużonych, w tym BIK.

Kredyty hipoteczne, kredyt gotówkowy, czy jakakolwiek inna forma finansowania oferowana przez banki, może być trudna do uzyskania z uwagi na zaostrzone wymagania. Pożyczka pozabankowa to produkt, który jest wolny od przesadnych formalności. Proces udzielenia pożyczki pod zastaw mieszkania własnościowego czy domu, pomija całkowicie weryfikację w BIK. Dzięki temu jest to rozwiązanie, które pomaga wielu firmom wyjść z problemów finansowych.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

Na jaki cel mogę przeznaczyć pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Kredyty bankowe udzielane firmom, z reguły definiują, na co mają zostać przeznaczone pieniądze. Zaciągnięcie zobowiązania wiąże się wtedy z koniecznością rozliczenia z wykorzystania środków.

Prywatna pożyczka od Balt Credit pozwala na wykorzystanie pieniędzy na dowolny cel. To jeden z powodów dla którego pożyczki prywatne cieszą się popularnością. To Twój biznes, Twoje cele – możesz osiągać je bez zbędnych ograniczeń.

Przykładowe cele pożyczki pod zastaw nieruchomości:

 • konsolidacja zobowiązań finansowych,

 • inwestycje w rozwój firmy,

 • start własnej działalności,

 • modernizacja istniejącej infrastruktury,

 • dowolne cele związane z poprawą płynności finansowej.

Pożyczka pod zastaw – co może nam posłużyć jako zastaw w Balt Credit?

Wzięcie pożyczki hipotecznej wiąże się z tym, że konieczne jest jej zabezpieczenie i ustanowienie hipoteki na nieruchomości. Najpopularniejszymi przedmiotami zabezpieczenia mogą być: dom, mieszkanie czy działka. Można też jednak skorzystać z innej nieruchomości, np. lokal usługowy lub cały budynek.

Pożyczka hipoteczna bez księgi wieczystej w Balt

Co ważne, pożyczkobiorca nie musi być właścicielem nieruchomości. Wystarczy przedstawienie zgody właściciela na wpis hipoteki. Dodatkowo jeśli zależy Ci na wyższej kwocie finansowania, możesz zabezpieczyć pożyczkę kilkoma nieruchomościami, korzystając wtedy z hipoteki łączonej.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw mieszkania

Pożyczkę hipoteczną można wziąć pod zastaw jakiejkolwiek nieruchomości. Jedną z opcji jest mieszkanie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ już posiadana nieruchomość może pozwolić na uzyskanie dodatkowego finansowania na rozwój firmy. Warto zaznaczyć, że to całkowicie bezpieczne rozwiązanie. Pomimo ustanowienia hipoteki, właściciel ma pełne prawa do nieruchomości, co oznacza, że może z niej korzystać zgodnie z własnymi potrzebami.

To doskonała opcja dla firm, które interesuje pożyczka konsolidacyjna lub inwestycyjna, przy jednoczesnym utrzymaniu pełnej kontroli nad nieruchomością.

Dodatkowym atutem jest to, że weryfikacja nieruchomości jest dla klienta bezpłatna. Dzięki temu proces uzyskania pożyczki staje się jeszcze bardziej przyjazny i transparentny. Wybierając pożyczkę hipoteczną pod zastaw mieszkania od Balt Credit, inwestujesz w stabilną przyszłość, czerpiąc korzyści z elastyczności i pełni praw do Twojej własności.

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy jeszcze dziś!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Pożyczka hipoteczna pod zastaw domu

Starając się o prywatną pożyczkę, która jest alternatywą chociażby dla kredytu gotówkowego, warto wziąć pod uwagę wartości nieruchomości. To istotne, ponieważ wysokość udzielanej pożyczki jest uzależniona od kwoty zabezpieczenia. Dlatego warto obciążyć hipotekę domu, który z reguły ma większą wartość niż mieszkanie i pozwoli na uzyskanie pieniędzy w znacznej wysokości.

Decydując się na taką formę finansowania, można wykorzystać potencjał posiadanej nieruchomości. Wystarczy spełnić minimum formalności, przedstawić dokument potwierdzający własność nieruchomości lub zgodę właściciela na jej wykorzystanie i ustanowić zabezpieczenie. Uzyskane środki mogą posłużyć do różnorodnych celów – od modernizacji firmy, po rozbudowę czy spłatę zobowiązań.

Pożyczka hipoteczna pod zastaw działki

Dużą zaletą pożyczek pozabankowych hipotecznych jest fakt, że zabezpieczeniem może być jakakolwiek nieruchomość. Pożyczka pod zastaw nieruchomości udzielana jest też właścicielom działek, wpisanych do rejestru gruntów.

Działka staje się kapitałem, a uzyskane środki dają Ci szansę na kreatywne wykorzystanie jej potencjału. Dzięki temu, można uzyskać finansowe wsparcie na rozwinięcie projektów związanych z firmą, zatrudnienie pracowników, czy rozpoczęcie prowadzenia działalności.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości w pozabankowym obiegu

Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości to obszar finansowy, który kusi swoją alternatywnością wobec tradycyjnych instytucji bankowych. Udzielane są przez prywatne firmy, gotowe zaoferować elastyczne i spersonalizowane rozwiązania dla osób szukających szybkiego wsparcia.

Masz ograniczoną zdolność kredytową? Nie możesz dostać kredytu w danym banku? Musisz dostarczyć dokumenty potwierdzające brak zaległości wobec ZUS czy US, a nie jesteś w stanie? Potrzebujesz pieniędzy szybko, bez zbędnych procedur i formalności? To tylko niektóre sytuacje, w których pozabankowy obieg będzie dla Ciebie idealnych rozwiązaniem.

Warto zauważyć, że mimo tej nieco niekonwencjonalnej drogi, pozabankowe pożyczki pod zastaw są bezpieczne i wiążą się z klarownymi zasadami. To innowacyjna alternatywa, która przyciąga uwagę tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań finansowych.

Umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Balt Credit!

Pożyczka pod zastaw – jakich dokumentów będę potrzebować?

Proces udzielenia pożyczki pod zastaw ograniczony jest do minimum formalności. Jest jednak pewna pula dokumentów, które są wymagane. Ich staranne przygotowanie może jeszcze bardziej przyspieszyć czas rozpatrywania wniosku. Co będzie potrzebne?

 1. Cel pożyczki i jej wnioskowana kwota. Jasny cel pożyczki pozwala dostosować pożyczkę do Twoich indywidualnych potrzeb.

 2. Zdjęcia poglądowe nieruchomości. Pomocne będą w ocenie położenia i stanu technicznego nieruchomości.

 3. Komplet dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód. Są one weryfikowane bardzo elastycznie, jednak w firmach pożyczkowych musi zostać zweryfikowane czy Twoja firma poradzi sobie ze spłatą pożyczki. To też wyraz troski o Twoje bezpieczeństwo, żebyś nie wpadł w problemy finansowe.

 4. Numer księgi wieczystej nieruchomości. Jeśli Twoja nieruchomość nie widnieje w księgach wieczystych to żaden problem. Doradcy w firmie Balt Credit przeprowadzą Cię przez ten proces.

Pożyczka hipoteczna czy kredyt hipoteczny – co wybrać?

Przede wszystkim pożyczka hipoteczna i kredyt hipoteczny to produkty, które co do zasady różnią się od siebie. Kredyt hipoteczny udzielany jest na nabycie nieruchomości, która zazwyczaj jest jednocześnie zabezpieczeniem kredytu. Pożyczka pod zastaw hipoteczny to pieniądze na dowolny cel, które dzięki zabezpieczeniu w postaci nieruchomości mogą być udzielone na wysokie kwoty.

Pożyczka hipoteczna czy kredyt hipoteczny?

Dlaczego pożyczka hipoteczna może okazać się lepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Szybki dostęp do pieniędzy

Proces uzyskania pożyczki hipotecznej zazwyczaj przebiega szybko, a także sprawnie, co pozwala firmie na błyskawiczny dostęp do potrzebnych środków. To istotne, zwłaszcza w sytuacjach, gdy czas jest kluczowy.

Mniejsze wymogi formalne

Wziąć kredyt nie jest tak łatwo, a zdolność kredytowa jest często ograniczona już nawet przez drobne, historyczne zaległości, jakie miałeś na rzecz banku. W przypadku pożyczek hipotecznych Twoja przeszłość nie ma znaczenia – ważne są aktualne dochody, które pozwalają na terminową spłatę.

Brak ograniczeń branżowych

Jest dostępna dla przedsiębiorców z różnych branż, nie ma ograniczeń co do sektora czy charakteru działalności.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez księgi wieczystej z Balt Credit

Balt Credit to firma, w której znajdziemy rozwiązanie na naprawdę każdy problem. Pożyczka hipoteczna i brak księgi wieczystej? U nas to nie przeszkoda, pomagamy klientom w każdej sytuacji.

3 kroki do uzyskania finansowania

Szybka, a także sprawna obsługa, minimum formalności, tylko niezbędne dokumenty. Taka forma udzielania pożyczek pozwoli Ci skoncentrować się na tym co najważniejsze, czyli na rozwoju Twojej firmy. Dokładając do tego wysokie kwoty udzielanego finansowania, które ogranicza wyłącznie wartość nieruchomości, otrzymujesz elastyczność, jakiej szukałeś dla swojego biznesu.

Odkryj nowy wymiar finansowania i rozwijaj swój biznes na własnych warunkach! Złóż wniosek o pożyczkę pod zastaw nieruchomości bez księgi wieczystej z Balt Credit.

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: