Pożyczka pod zastaw nieruchomości w Łodzi

Potrzebujesz pieniędzy na rozwój swojego biznesu? Balt Credit oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości w Łodzi dla spółek kapitałowych, start-up'ów oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Nasza oferta nie ogranicza się do konkretnych branż czy rodzajów działalności - udzielamy pożyczek zabezpieczonych hipotecznie niezależnie od profilu biznesowego. Dowiedz się więcej na temat warunków otrzymania prywatnej pożyczki pod zastaw nieruchomości od Balt Credit
Pożyczki pod zastaw nieruchomości - Łódź

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Pożyczki hipoteczne – Oferta Balt Credit

Pożyczka pod zastaw nieruchomości w Łodzi od Balt Credit pozwala na zdobycie dofinansowania na rozwój prowadzonej działalności. Zaciągnięcie takiej pożyczki jest znacznie szybsze, prostsze i wymaga minimum formalności w porównaniu do tradycyjnych kredytów bankowych.

Dla kogo:

 • jednoosobowych działalności,
 • start-up’ów
 • spółek kapitałowych

Cel pożyczki: rozwój firmy, najem nieruchomości, zakup sprzętu, szkolenie pracowników, otwarcie nowego lokalu, koszty operacyjne, poprawa płynności finansowej, spłata zaległego zobowiązania.

Oprocentowanie – 12,5%

Okres spłaty pożyczki – między 6 a 36 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Pożyczka hipoteczna dla JDG

Oferujemy pożyczki hipoteczne pod zastaw mieszkania, domu, działki lub innej nieruchomości dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, bez względu na branżę. Co istotne, nasza firma nie weryfikuje zdolności kredytowej i nie wymaga zgody małżonka. Dzięki temu proces uzyskania pożyczki jest jeszcze łatwiejszy i bardziej dostępny.

Dzięki pożyczce hipotecznej możesz uzyskać potrzebną gotówkę na dowolny cel finansowy, taki jak:

 • rozwój działalności gospodarczej,
 • inwestycja w nowy sprzęt,
 • remont nieruchomości,
 • poprawa płynności finansowej firmy.

Pożyczka hipoteczna dla spółek kapitałowych

Nasza firma oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości dla przedsiębiorstw, które mają już inne zobowiązania. Jesteśmy otwarci także na firmy, które z różnych przyczyn nie mają możliwości zaciągnąć tradycyjnego kredytu z banku. Proponujemy naszym klientom elastyczny czas na spłatę pożyczki. Dopasujemy go do indywidualnych możliwości każdego pożyczkobiorcy, wynoszący od 6 do 36 miesięcy.

Nasza oferta pozwala spółkom kapitałowym na zaciągnięcie pożyczki na dowolny cel biznesowy, w tym:

 • rozwój działalności i ekspansja na nowe rynki,
 • zakup nowego sprzętu lub technologii do produkcji,
 • inwestycja w badania i rozwój nowych produktów,
 • modernizacja lub remont nieruchomości, w tym biura lub lokalu użytkowego.

Pożyczka hipoteczna dla start-up’ów

Oferujemy pożyczki hipoteczne pod zastaw nieruchomości specjalnie dla start-up’ów, czyli przedsiębiorstw stawiających pierwsze kroki w biznesie. Nasza oferta jest skierowana do firm na każdym etapie rozwoju działalności, włącznie z tymi, które dopiero rozpoczynają działalność i potrzebują wziąć pożyczkę hipoteczną na rozwój swoich produktów lub usług.

Dla przedsiębiorców działających w ramach start-up’ów, pożyczka hipoteczna może być kluczowym źródłem finansowania różnorodnych celów biznesowych, takich jak:

 • rozwój produktów lub usług,
 • finansowanie prac badawczo-rozwojowych,
 • inwestycja w rozwój i szkolenie pracowników,
 • wynajem biura lub zakup nieruchomości na cele biznesowe.

Chcesz uzyskać pożyczkę dla swojej firmy?

Pożyczka pod zastaw nieruchomości Łódź – kto może ją dostać?

Pożyczkę pod zastaw nieruchomości może dostać praktycznie każdy, kto reprezentuje spółkę kapitałową lub jest pełnoletnią osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność, a także start-up. Głównym warunkiem otrzymania pożyczki hipotecznej jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości.

Warto zaznaczyć, że pożyczkobiorca wcale nie musi być właścicielem nieruchomości, którą zamierza zastawić w formie hipoteki. W takich sytuacjach niezbędna jest zgoda prawnego właściciela zabezpieczenia.  Musi on wyrazić zgodę na to, żeby jego nieruchomość była obciążona w ramach zaciągnięcia pożyczki przez pożyczkobiorcę.

Na jaki cel można przeznaczyć pożyczkę pod zastaw nieruchomości w Łodzi?

Pożyczka pod zastaw nieruchomości może być wykorzystana na różnorodne cele. Dzięki elastyczności takiego rozwiązania przedsiębiorcy mogą zrealizować swoje cele biznesowe bez konieczności spełniania surowych warunków związanych z zaciągnięciem tradycyjnego kredytu bankowego.

Balt Credit przyznaje pożyczki dla klientów o różnych celach biznesowych, takich jak:

 • rozwój działalności,
 • ekspansja na nowe rynki,
 • szkolenia pracowników,
 • zakup nowego sprzętu,
 • inwestowanie w nieruchomości,
 • finansowanie działań marketingowych,
 • zabezpieczenie płynności finansowej firmy.

Pożyczka pod zastaw mieszkania, działki, domu, biura – jakie dokumenty trzeba skompletować?

Do uzyskania pożyczki hipotecznej pod zastaw nieruchomości w Balt Credit potrzebne są jedynie podstawowe dokumenty finansowe, zdjęcia, numer księgi wieczystej nieruchomości, która ma być zabezpieczeniem pożyczki, a także dowód osobisty pożyczkobiorcy.

Dodatkowo cały proces decyzyjny, począwszy od złożenia wniosku o pożyczkę, aż do ostatecznej decyzji i wypłaty środków, trwa zazwyczaj do 5 dni roboczych. 

Pożyczki pod zastaw nieruchomości w Łodzi od Balt Credit

Balt Credit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pod zastaw nieruchomości dla różnych podmiotów. Zapewniamy finansowanie dla: jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek kapitałowych i również start-up’ów. Nasza oferta obejmuje uproszczone procedury weryfikacyjne oraz minimalną ilość formalności, co sprawia, że proces uzyskania pożyczki hipotecznej jest niezwykle szybki i wygodny.

Ponadto, nie przeprowadzamy weryfikacji zdolności kredytowej naszych klientów, dzięki czemu nasze pożyczki pod zastaw nieruchomości w Łodzi są dostępne dla osób o różnych profilach finansowych. Zapewniamy również  profesjonalną i indywidualną obsługę każdego klienta, służąc fachowym doradztwem i wsparciem na każdym etapie współpracy.

Wypełnij wniosek i zdobądź pożyczkę nawet w ciągu 5 dni roboczych!

Potrzebujesz pożyczki dla swojej działalności?

Balt Credit oferuje pieniądze już nawet w 5 dni roboczych!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

 

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: