Pożyczki pod zastaw nieruchomości Kraków

Wiemy, z jakimi trudnościami w uzyskaniu kredytu mierzy się wielu przedsiębiorców na terenie Krakowa, dlatego wychodzimy im naprzeciw. Oferujemy pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości, z których mogą skorzystać również firmy z problemami finansowymi.

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media:

Oferta pożyczki pod zastaw nieruchomości w Krakowie – Balt Credit

W wielu przypadkach skorzystanie z oferty Balt Credit jest jedyną możliwością otrzymania środków finansowych. Posiadane długu lub niskie dochody często przekreślają szanse na uzyskanie tradycyjnego kredytu udzielanego przez banki. Dlatego też alternatywne rozwiązanie, jakim jest pożyczka hipoteczna od Balt Credit jest tak chętnie wybierana przez naszych klientów.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców z Krakowa, którzy mają problemy z płynnością finansową lub nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej, by ubiegać się o finansowanie udzielane przez bank. Otrzymane od nas środki można przeznaczyć na dowolny cel firmowy, między innymi na:

 • wyrównanie rachunków z komornikiem,

 • spłatę zaległości wobec partnerów biznesowych,

 • kupno atrakcyjnej nieruchomości,

 • inwestycje w innowacje,

 • częściowe uregulowanie posiadanych długów.

Nie wnikamy w szczegóły i powody, jakie stoją za problemami finansowymi naszych klientów. Dla nas liczy się rozmowa i rzeczywista wartość posiadanej nieruchomości. Analizujemy sytuację finansową pożyczkobiorców i indywidualnie dostosowujemy ofertę, by pomóc im uniknąć długów w przyszłości.

Czy pożyczka z instytucji pozabankowej jest bezpieczna?

Pożyczka udzielana przez instytucje pozabankowe jest coraz popularniejszą formą zdobywania finansowania. Żeby mieć gwarancję bezpieczeństwa, warto upewnić się, że instytucja, która udziela pożyczek, działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i posiada wymagane licencje.

Przed podpisaniem umowy należy dokładnie przeczytać jej treść. Wszystkie punkty powinny być zrozumiałe, a warunki, takie jak opłaty i koszty, jasno przedstawione. O firmie udzielającej pozabankowych pożyczek dobrze świadczą też pozytywne opinie pożyczkobiorców, którzy już skorzystali z jej usług.

To, co wpływa na zaufanie pożyczkobiorców do pozabankowych instytucji finansowych to szybki dostęp do środków, co pomaga wielu klientom pilnie potrzebującym środków. Instytucje pozabankowe są też bardziej otwarte na klienta z niższą zdolnością kredytową i bardziej elastyczne, dzięki czemu z tej formy finansowania mogą korzystać przedsiębiorcy niespełniający wymogów bankowych.

Pozabankowa pożyczka hipoteczna dla obywateli Krakowa

Pozabankowa pożyczka hipoteczna dla przedsiębiorców z Krakowa to produkt, który można uzyskać łatwiej niż kredyt bankowy. Udzielana jest pod zastaw mieszkania, domu, przestrzeni biurowej lub innej nieruchomości. Głównym wymaganiem jest możliwość wpisu do księgi wieczystej. To wszystko, czego potrzebujemy – nie sprawdzamy historii w BIK czy zdolności kredytowej pożyczkobiorców.

Pomagamy również przedsiębiorcom, którzy poszukują tymczasowego finansowania. Często powodem takiej sytuacji są zatory płatnicze wynikające ze współpracy z nierzetelnymi kontrahentami. Udzielamy też środki na inwestycje firmowe.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Pożyczki pod zastaw nieruchomości mogą obejmować różne budynki, takie jak mieszkania, domy, działki czy nawet komercyjne obiekty. W tym przypadku nieruchomość stanowi zabezpieczenie dla pożyczkodawcy, który w przypadku braku spłaty zobowiązań ma prawo ją przejąć, w celu pokrycia swoich roszczeń.

W związku z tym, warunkiem udzielenia środków jest sporządzenie umowy zastawu oraz ustanowienie hipoteki na rzecz pożyczkodawcy. W Balt Credit udzielamy między innymi pożyczek pod zastaw mieszkania, a także pożyczek pod zastaw działki.

Pożyczka pod zastaw mieszkania

Jeśli posiadasz nieruchomość, taką jak na przykład mieszkanie, możesz skorzystać z pożyczki hipotecznej od Balt Credit. Mieszkanie posłuży nam za zabezpieczenie transakcji, a w przypadku braku spłaty zobowiązania, będziemy mieli prawo przejąć ją w celu pokrycia naszych roszczeń.

Wnioskując o pożyczkę pod zastaw mieszkania, musisz wiedzieć, że przed przyznaniem pożyczki przeprowadzamy wycenę mieszkania – maksymalna wartość udzielonych środków zależy od jego aktualnej wartości rynkowej. Udzielamy środków nawet do 1 000 000 zł.

Pożyczka pod zastaw działki

Pożyczka pod zastaw działki to inna forma finansowania, w której zabezpieczeniem transakcji jest działka.

Oferujemy konkurencyjne oprocentowanie i okres spłaty dostosowany do indywidualnych możliwości pożyczkobiorcy. Uzyskane środki mogą być przeznaczone na dowolny cel, taki jak inwestycje w rozwój firmy, czy spłata innych zobowiązań.

Nie przeprowadzamy oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy – zabezpieczenie nieruchomością pokrywa ryzyko związane z udzieleniem środków osobom z niższą zdolnością kredytową.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości – Kraków

Skorzystaj z pożyczki pod zastaw i zyskaj dostęp do finansowania w prosty i szybki sposób!

W Balt Credit stawiamy na uproszczone procedury weryfikacyjne i minimum formalności. Jedynym warunkiem uzyskania środków jest zabezpieczenie spłaty długu, jakim jest zastaw nieruchomości. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • Nie przeprowadzamy weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, nie sprawdzamy wpisów w bazach BIK, KRD, ERIF czy BIG.

 • Umowa pomiędzy nami może zostać zawarta na długi okres z opcją karencji.

 • Nie pobieramy prowizji i dodatkowych opłat z tytułu rozpatrzenia Twojego wniosku i przygotowania umowy pożyczkowej.

 • Szybki i prosty proces sprawia, że w przypadku pozytywnej decyzji pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia, tuż po podpisaniu umowy przed notariuszem.

 • Zabezpieczenie hipoteką gwarantuje wysoką kwotę do uzyskania.

 • Współpraca z Balt Credit to gwarancja profesjonalnego podejścia do wszystkich klientów.

Złóż wniosek i zyskaj finansowanie nawet w 5 dni roboczych!

Spis treści

O autorze

Paweł Rzeszot

Ekonomista z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze produktów finansowych. Doświadczony menadżer zarządzający m.in. placówkami bankowymi pod kątem operacyjnym i sprzedażowym. Samodzielny specjalista z bogatym doświadczeniem w zakresie strukturyzowania transakcji finansowych.

Zapraszam na moje social media: